Şimdi Ara

YÜZ BİNDEN 5000 MF4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlık sadece dikkatinizi çekmek içindi.Peki Mümkünse Nasıl Olucak

• yok öyle bişi cıkar onu aklından
  • içeri girmeden önce ''Sallıyo'' dedim.biraz mantıklı hedefler koyun
  • temeli olduğu halde pratik eksikliği,zamanı yönetememe gibi sorunlar yüzünden 100k olan biri için, bir sene daha doğru düzgün çalışıp bu sıralamayı yapması gayet normaldir,ama ciddi altyapı eksiği olupta 100k yı bile şansa yapan biri için çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: electronicman22

temeli olduğu halde pratik eksikliği,zamanı yönetememe gibi sorunlar yüzünden 100k olan biri için, bir sene daha doğru düzgün çalışıp bu sıralamayı yapması gayet normaldir,ama ciddi altyapı eksiği olupta 100k yı bile şansa yapan biri için çok zor.

+1 arkadaşım geçen sene ilk senesi 150k 2. Senesi 15 k idi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapılamayacak bir şey yoktur,önemli olan azim ve kararlılık,söylediğiniz gibi örnekler mevcut.
  • Alt yapıda sıkıntı olmadan, sınav anında ya da sınav süreci bazı aksilikler yaşayıp, sınav sürecini gevşek geçirdiysen böyle bir sonuç normal ve seneye bu temelin üstüne bir şeyler koyarsan bence yapılabilir.
    Temel yoksa ve bu sene temel atıldıysa sadece çalışma, üstüne gidip geliştirme işi kaldıysa da bu sene istenilen başarı yakalanabilir gibi geliyor...
  • 70k dan 8 k gördüm bir sene kalıp başka bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: electronicman22

temeli olduğu halde pratik eksikliği,zamanı yönetememe gibi sorunlar yüzünden 100k olan biri için, bir sene daha doğru düzgün çalışıp bu sıralamayı yapması gayet normaldir,ama ciddi altyapı eksiği olupta 100k yı bile şansa yapan biri için çok zor.

katılıyorum ben de 140k dan 10k ya çekmek istiyorum bu sene bile bile çalışmadım. temelim var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.