Şimdi Ara

Yuvaya geri dönülür mü? Telekomun durumu nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Malum fiyatlardan dolayı Türtknetten taşınma zamanı geldi.

Diğer iss lere bir türlü cesaret edemedim.

Fiyatları nedeniyle 35 lik paket şuanda Türknet ile aynı olması ve 2 yıl fiyat garantisi olması nedeniyle, aynı zamanda telekomun kendisi olması nedeniyle Türk telekoma geçmeyi düşünüyorum.

Altyapım genel olarak sıkıntısız, yaz aylarında sabah hariç diğer zamanlarda hız düşümü yaşıyorum turknette, akşamları bazen ölüyor tabi.

Sizce telekoma geçilir mi?

• DNS değiştirme çalışmıyor, dns değiştiren biriysen TT ye geçme

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • miskindvd kullanıcısına yanıt

dns ile çok işim olmuyor, çok farkınıda görmedim zaten.

Nadiren vpn kullanıyorum.

• Anladım, o zaman geçmenizde pek bir sakınca görmüyorum

• miskindvd kullanıcısına yanıt

Ev telefonu olayı kafamı karıştırdı, herşey dahil diyor, 4,90₺ ye 100dk veriyor, iyi güzel.

Alo Paket aylık sabit ücreti (33 TL), İnternete Davet Kampanyası kapsamında 24 ay boyunca aylık 23 TL olup kampanya fiyatlarına dahildir.

İbaresi var, alo paket ücreti ne oluyor, paket ücreti zaten 5tl alıyor, telefonun normal ücreti mi bu orasını anlayamadım.

Ev telefonundan 5tl harici ücret isterler mi sormak lazım.

• youtube'da netflix'de kısıtlama yok youtube 8k videolar açınca 70-80 mbit kullandığını görüyorum

ama son 3-4 aydır oyunlardaki ping dalgalı 3-4 ay öncekine göre 10 ms fazla

zamları tahmin ettiğim için ekimde 24 ay sözleşmeyle 130 liraya 100 mbit vdsl aldım o zaman arkadaşlarada geçin dedim zam gelecek dedim kimse takmadı şimdi pişmanlar tabi Yuvaya geri dönülür mü? Telekomun durumu nedir? 

• rocky_balbao kullanıcısına yanıt

Sanırım telekoma geçeceğim. 148tl + 4,90 da alo ücreti, (telefon lazım oluyor arada ) 153tl oluyor. Seneye kadar türknet herhalde 200 ü geçer.

Ayrıca diğer isslerden gelene 200 de indirim tanıyor. 35Mbps için aylık 40tl toplamda 200tl indirim veriyor.

Fiyata vurursak internet hizmeti

35Mbps ilk 5 ay 108tl , sonraki 19 ay 148tl.

Bayi ile bir görüşeyim abidik kubidik birşeyler yoksa fiyat iyi geldi bana.

Özellikle türknetin yazın yoğun saatlerinde hızımı 3-5Mbps ye kadar düşürmesi beni çileden çıkartıyordu.

• Şu hıza bak arkadaş

bu hızda öncelerde gündüz yaptığım hız testi,

• -OFLU- kullanıcısına yanıt

200 değilde bana 120 verdiler Yuvaya geri dönülür mü? Telekomun durumu nedir?  netspeed geçmiştim sanırım 100-100 2 faturam vardı bide

• trolldetector kullanıcısına yanıt

Normalde telekoma geçmeye karar vermiştim, türknet ilk 99 dan 139 a çıkarttığında, ama telekomun sitesinde kampanyaların 31 temmuza kadar sürdüğünü yazmışlardı.

Sonra bir baktım 1 temmuzda zammı göklediler. Normalde 127 ye alacaktım bende.

Neyse sağlık olsun, 148 e alırız artık. Hem iade kampanyası ile aylık 139 a geliyor.

Bu hafta başvurumu yapacağım, 4 yıl sonra türknet defterini kapatıyorum

• Bende aylık ortalama 165 tl ye 75Mbps pakete geçtim türknetten gayet memnunum şuan

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ehlika kullanıcısına yanıt

Bende geçiş yaptım, telefonu iptal etmek zorunda kaldım, yoksa geçişte ayrı ayrı taşınacaktı sıkıntı çıkartacaktı belli.

Şuan sıkıntısız kullanıyorum, sabah akşam hız düşümü hiç olmuyor, sorun türknet kaynaklıymış tam tahmin ettiğim gibi.

Ben bu kampanyadan faydalandım.

Şu indirim için mail yolluyorum ama mail bir türlü ulaşmıyor. Ona bakmak lazım.

• Şimdilik 50 mbps ye başvurdum. Transfer Fırsatı Kampanyasına geçtim. Turknet taahhüt olmamasından ötürü güzeldi ancak enflasyon ve diğer unsurlar göz önünde olunca Türk Telekom a geçme kararı aldım malum bir kaç ayda bir zamlar olunca taahhüt mantıklı geldi. Başvuruyu yaptık bakalım 3 gün içinde geçiş sağlanır kanımca .ayrıca 50mbps paketini taşınma gerçekleştiğinde 100 mbps ye çıkaracam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habib_723 -- 21 Eylül 2022; 15:42:14 >
  • Çok özgür bir internet deneyimi sunmasa da Türkiye'de internet hizmeti alınabilecek en iyi firma. Zırtnete, pırtnete 150-200 vermek yerine gidin 3-5 fazla verin Telekomdan hizmet alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.