Şimdi Ara

Yusuf Yazici nin mutlaka alinmasi gerek.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne yapip edip alinmali. 15 milyon verilmeli gerekirse. O adam icin 15 milyon cok buyuk para degil. Alip satmak icin de degil. Gelse oynasa 15 yine deger.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yetenekli oyuncu. Yabanci siniri bu sekilde devam ederse avrupaya gider. Sinir gelirse senin dedigin gibi bir bonservisle 2-3 milyon euro yilliga 3 buyuklerden birine gider.

Yalniz 3 buyuklere gelmek bir risk. Ne kadar yetenekli olursa olsun her zaman uymayabiliyor.
  • Aldulkadir ve yusuf çok önemli oyuncular..Bizde olmalarını isterim
  • Yusuf yazıcı savruk bir oyuncu ben beğenmiyorum Galatasaray'da bence oynayamaz ancak Abdulkadir'i beğeniyorum potansiyel olarak yusuf'dan 10 kat daha önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lukany

Yusuf yazıcı savruk bir oyuncu ben beğenmiyorum Galatasaray'da bence oynayamaz ancak Abdulkadir'i beğeniyorum potansiyel olarak yusuf'dan 10 kat daha önemli.

Asıl abdul savruk.Yazıcı 30 yaşında deneyimli oyuncu gibi top ayagına yakışıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lukany

Yusuf yazıcı savruk bir oyuncu ben beğenmiyorum Galatasaray'da bence oynayamaz ancak Abdulkadir'i beğeniyorum potansiyel olarak yusuf'dan 10 kat daha önemli.

Aynen oyle.
  • Abdülkadiri ve Yusufu alma şansımız %0.001 filandır herhalde , böyle adamları parlamadan almak lazım Cenk ve Oğuzhan gibi futbolcuların 100m € olduğu piyasada Yusuf ve Abdülkadir gibi genç ve potansiyeli olan futbolcuları almak çok mümkün değil.

• 15 milyona daha iyisini alırsın Avrupa'dan. Öyle de yapmamız lazım. Yusuf da Avrupa'ya gidip kendini geliştirsin.

15 milyon verip riskli bir yatırım yapmaktansa o parayla 26-28 yaşlarında daha iyi oyuncular alarak şampiyonlar liginde düzenli bulunmak daha fazla para kazandırır bize.

Yusuf ve Abdülkadir de Avrupa'da kendilerini daha fazla geliştirirler. Hem Gs açısından hem Türkiye açısından daha yararlı olur bunlar.

• bonservis ödeyip asla yerli topçu almamalıyız sınır ne olursa olsun

aklıma gelmişken yazayım iho satsaydı yusuf erdoğan çöpünü bruma yerine alacaktık,bu örnekten yola çıkılsın yerli transferi yapılırken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WINTER IS COMING -- 11 Kasım 2017; 2:24:16 >
  • Ya abartmayın Yusuf 1 Galatasaray'a 1 Beşiktaş'a uzaktan gol atmasa forumun yarısı adamı takip etmeyecek, bilmeyecekti belki de. Milletin genel yapısı böyle. Ki o kadar da iyi biri değil, geliştirmesi gereken çok şeyi var.
  • bu adamlar bize karşı böyle oynuyor sonra bakıyorsun ortada yoklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProSharper

Abdülkadiri ve Yusufu alma şansımız %0.001 filandır herhalde , böyle adamları parlamadan almak lazım Cenk ve Oğuzhan gibi futbolcuların 100m € olduğu piyasada Yusuf ve Abdülkadir gibi genç ve potansiyeli olan futbolcuları almak çok mümkün değil.

Yanlışın var bu gün Fotomaç ta okudum cenk 150m€ olmuş. Oğuzhan 85m € ya düşmüş.

Dolayısıyla abdulkadir 260m€

Zor yani almamız.

• Vizyona bak arkadaş :) 15 m euro'ya Yusuf Yazıcı almak nasıl bir mantık nasıl bir görüştür ya :)

Tarihindeki en pahalı yerli futbolculardan biri olan Arda Turan'ı 13 14 m euro'ya satmışsın, böyle bir adam bu kadar para verip karşılığında ne göreceksin aldığının üstüne satman zor bir noktadan sonra elinde patlama ihtimali bile var...
  • Aha buraya not duseyim,ikisi de 2 yila kadar avrupaya gitmezse sonlari yusuf erdogan olur.

• O parayı anca İngilizler verir.Türkiye'de bir kulübün yerli bir oyuncuya 15M verme lüksü yoktur
  • 1 yıla kalmaz küfür yemeye başlar. Tüm sezon boyunca bize oynadığı topun çeyreğini oynayamaz.

• -------------------Gomis

Arda------------------------------Abdulkadir/Cengiz

-------------Yusuf------Fernando

---------------------Nuri

Asamoah--Serdar--Maicon--Mariano

-----------------Muslera

Yabanci siniri 6ya duserse anca boyle bir kadro is yapar. Herkesi vuracak bu sinir.

Quaresma, Talisca, Babel yerine bul hadi Turk. Iki sene sonra Caner'in performansi dusup Gokhan 35 yasina gelince bul hadi yerine.

Atiba'nin 36 yasinda oynadigi topu oynayacak Turk var mi?

• Trabzon'nun yerli futbolcusunu GS'nin alması imkansız.Futbolcunun kendisi gitmez.Tarihtede pek olmuş birşey değil. TS'nin amacı 20+ milyon eurolara avrupaya göndermek.

• Trabzon'nun yerli futbolcusunu GS'nin alması imkansız.Futbolcunun kendisi gitmez.Tarihtede pek olmuş birşey değil. TS'nin amacı 20+ milyon eurolara avrupaya göndermek.

• yusuf talisca'dan da belhan'dan da iyi. çocuk müthiş yetenekli akıllı bunun yanında çok çalışkan presci. belhanda'dan daha da çalışkan bir adam. 10 numara ama top rakipteyken 6 numara gibi çalışkan bir çocuk. 1.5 milyona avrupadan daha iyisini alırız diyen biri var kesin alırsınız :D :D :D yusuf en az 10m euro en az. yabancı olsa dibi düşecek herifler yerli diye 1m daha iyisini alırız diyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.