Şimdi Ara

Yurtta oynanacak güzel oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
16.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iskambil kartları harıc oyunlar onerırmısınız ! monopoly tabu tarzı oyunlar ! hangılerı zevklı olur ? kalabalıgız bıraz !

• Ortam Yapmışız
  • quote:

Orjinalden alıntı: Scorpion_tr

Ortam Yapmışız

hocam valla girmek istedigim bi yurt vardı arkdaslar falan ordaydı. malum 2. ogretım oldugumuz ıcın geceler bizim oyun lazım oluyor halıyle !
  • İİ Senin Adına Sevimdim Dostum Alışırsın Zamanla Kalcak Yer Sorununuda Çözmüşsün..
  • Scrabble olabilir.
  • batak hacı ihaleli
  • quote:

Orjinalden alıntı: canss89

batak hacı ihaleli

bide poker tarzı şeyleri öğrenmeye başla ilerde lazım olur ortam yaparsın gene ben 17 yaşındayım şu anda misal geçen sene 23-24 yaşında adamlarla takılıyodum ve grubun vazgeçilmezi falandım yani pokerde kazanırım pis7li de kazanırım olmaski ama yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpello

quote:

Orjinalden alıntı: canss89

batak hacı ihaleli

bide poker tarzı şeyleri öğrenmeye başla ilerde lazım olur ortam yaparsın gene ben 17 yaşındayım şu anda misal geçen sene 23-24 yaşında adamlarla takılıyodum ve grubun vazgeçilmezi falandım yani pokerde kazanırım pis7li de kazanırım olmaski ama yaw

poker blackjack vs bılıyorum tum kart oyunlarını. ıstemıyorum ben kart oyunu falan. boyle monopoly tarzı oyunlar lazım bana !

• Ben batak bilmediğim için dışlanıyorum yaa.
  • Monopoly 7-8 kişiyle zevkli olmuyo ya

En iyisi tabu veya batak, 51 tarzı oyunlar..
  • Risk i çok severim ben, o da iyi olur bulaiblirseniz, zarla dünyayaı fethetme oyunu :)
  • hocam boşver monopoly'i falan bi ps3 birde plazma offf taktın mı pes 2009 u da ne sabah kalır ne de ders kalır :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: nchls

hocam boşver monopoly'i falan bi ps3 birde plazma offf taktın mı pes 2009 u da ne sabah kalır ne de ders kalır :D

Öğrenci adama önerdiğin şeye bak
  • quote:

Orjinalden alıntı: DgnByz

Scrabble olabilir.

evt güzel bi oyun hemde zeka işi bi oyun
  • Elim sende
  • kız varsa uzn eşşek oynayın kızla aynı takımda olun ve hep eşşek olan taraf olun
  • tavla veya borsa sokabilirsen okey takımı alın
  • hocam çoraplardan bi top yapın koridorda 5 e 5e güzel maç olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: nchls

hocam boşver monopoly'i falan bi ps3 birde plazma offf taktın mı pes 2009 u da ne sabah kalır ne de ders kalır :D

tamam o zman zaten en zor bolumlerden bırındeyız. snra 7 senede bıtıremeyelım ölüp gıdelım !
    cok karamsar oldu ya !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikola Tesla -- 25 Ekim 2008; 23:25:18 >
  • mum söndü oynayın

21'oynamakta güzel oluyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.