Şimdi Ara

Yurtlar, Apartlar Telefonları Bile Açmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiyatları vs geçtim adamlar artık telefonlara bile bakmıyor :D resmen sokakta kaldık...

• aynı durumun boğaziçi versiyonundayım. değerli okulumuz dün akşam açıkladığı yurt sonuçlarıyla birlikte ben dahil 400 öğrenciyi açıkta bıraktı, verdikleri vaat ise şehir dışından gelecek hiçbir öğrencimizi açıkta bırakmayacağız olmuştu. hepimiz buna güvendik ve sonuç olarak açıkta kaldık. tüm yurtlar dolu yer bulamıyorum gerçekten telefonlarını açmayanlar var. eve çıkacak gücüm yok. böyle okulun allah belasını versin yarın ders seçimim var math 101 ve phys 101 dersim hibrit olacak ancak gidecek yerim yok. kendi okulumuzda yersiz yurtsuz kaldık, 120 tane tek kişilik erkek odası açmışlar bunun aklı mantığı nerede? özel yurt mu bu kardeşim 400 öğrencini açıkta bırakıyorsun da 120 tane tek kisilik odaya öğrenci alıyorsun. pandemi yüzünden sandık ancak kız yurtlarında asla tek kisilik oda yok, tamamiyle art niyet bu ülkeden de bu okuldan da yoruldum, bıktım keşke bilkent yazsaydım zamanında.
  • 10 yer aradım biri bile açmadı

• Cidden çok sıkıntılı şu an Hocam. Arkadaşlarım kız yurdu bile bulamıyor şu an erkek yurdu daha da zordur. Umarım temiz güzel bir yer bulabilirsim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dünyadünya kullanıcısına yanıt

Artık temiz güzel vs geçtim herhangi bir yer bile yok sanırım

• Hangi okul hocam

• Retcken R kullanıcısına yanıt

itü

• Hocam online olsun bitsin yaaa nedir bu çile

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam ev arkadaşlığı ilanlarına baktınız mı? Yurt çıkana kadar idareten kalınabilir

• fabricioramirez F kullanıcısına yanıt

Ayazagada misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet

• fabricioramirez F kullanıcısına yanıt

Istinye parkta guvenliklige basla

Geceleri orda nobette kalirsin sabahlari yemekhaneden yemeklerini halledersin hem de para kazanirsin.

Rica ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi popstarberkut -- 27 Eylül 2021; 14:34:11 >
  • dünyadünya kullanıcısına yanıt

sen canını sıkma  

• Doğru, yetkili kurslardan ($_$) güvenlik eğitimi alıyorsunuz. Kurs bitince sertifika veriliyor.

• Bilmiyom ki fikirdi benimki sadece

• Hocam arkadaşla konustunmu

• aynı durumun boğaziçi versiyonundayım. değerli okulumuz dün akşam açıkladığı yurt sonuçlarıyla birlikte ben dahil 400 öğrenciyi açıkta bıraktı, verdikleri vaat ise şehir dışından gelecek hiçbir öğrencimizi açıkta bırakmayacağız olmuştu. hepimiz buna güvendik ve sonuç olarak açıkta kaldık. tüm yurtlar dolu yer bulamıyorum gerçekten telefonlarını açmayanlar var. eve çıkacak gücüm yok. böyle okulun allah belasını versin yarın ders seçimim var math 101 ve phys 101 dersim hibrit olacak ancak gidecek yerim yok. kendi okulumuzda yersiz yurtsuz kaldık, 120 tane tek kişilik erkek odası açmışlar bunun aklı mantığı nerede? özel yurt mu bu kardeşim 400 öğrencini açıkta bırakıyorsun da 120 tane tek kisilik odaya öğrenci alıyorsun. pandemi yüzünden sandık ancak kız yurtlarında asla tek kisilik oda yok, tamamiyle art niyet bu ülkeden de bu okuldan da yoruldum, bıktım keşke bilkent yazsaydım zamanında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karsitkütlecekimi -- 29 Eylül 2021; 10:41:47 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.