Şimdi Ara

Yurtiçi Kargonun Yeni Rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yurtiçi kargo yeni bir şirket prosedürü çıkartmış.Buna göre artık kargo geldiğinde biz imza atmadan kargoyu kontrol ettirmiyorlarmış.Yani tüketici hakları kanununa direkt zıt bir prosedür çıkartmışlar.Müşteri hizmetleri yetkilisi de imzayı atın sonra istediginiz kadar kontrol edersiniz ondan sonrası zaten bizim sorumlulugumuzda değil diyor.İsteyen genel merkezlerini arayıp sorabilir böyle bir uygulama var mı diye.Lütfen durumu duyurup yayalım ki kimse bunların eline düşmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bizimkiler kapıya gelip küfredermiş gibi kargoyu verip gidiyor bırak imza attırmayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu uygulama bayadır var kargo şirketinin kendine iş bindirmemesinden ibaret yine kapına geldiklerine şükret , genelde apartman kapısına kağıt bırakıp kaçıyolar sonra sen uğraşıyorsun , bunu hikayeden sallamıyorum kargo trafiğimin yoğun olduğu zamanlarda gözlemledim 10 karrgo gelcekse 4ünde bunu yapıyolar çok üstüne gittiğimde ise atıyorum daire 9sa bizde 6 yazıyo bastık açan olmadı gittik gibi basit bahanelere saklanıyolar kargo şirketlerinin elemanları sıkı bi eğitim geçirmesi gerek bazıları ise yükte ağır eşyaları kapına bile çıkarmıyor !!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.