Şimdi Ara

Yurtiçi Kargo sıktı artık (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
936
Cevap
10
Favori
44.451
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
142 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şubeden alındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trader Emre -- 15 Mart 2017; 0:48:49 >
  • Bende bıktım ama çare yok birçok firma bunlarla anlaşmalı.
  • Hb artık Aras kargo ile anlaşmalı artık darısı yurtiçi ile çalışan firmalara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soayal medyadaki takipci sayimi kullanarak is yaptiriyorum . kargom 1 saat bile gec teslim olsun twitterdan yazdigim gibi ariyorlar musteri hizmetlerinden. Acimam yok artik bunlara yagmurmus camurmus sicakmis vs. o kargo zamaninda teslim edilecek

• Klasik Yurtiçi.

Ben de benzer bir yorum yapayım. Eskişehir / Tepebaşı şubesinde cinler çift kale maç yapıyor. Arasan açmazlar, gitsen bi afra/tafra.

İlk seferinde, Yurtiçi'nin bu kadar olduğunu bilmediğim için, "Allah Allah duymadım mı acaba? Kulaklıktan falan mı?" gibi naif duygular içinde aradım, ben yine gelip alayım ama bana yakın şubeye getirin diyecektim lakin açmadılar. Birkaç kere denedim, tık yok. En sonunda gittim tabii. Tiyatrolarını hemen belli ediyorlar. İçeriye girdiğimde bile telefon çalıyordu, kız oturmuş bilgisayar başında, umru değil. Açmıyorlar bile. Ters ters baktım ama beni de umursamıyorlar. Neyse, kargomu alıp çıktım.

İkincide de aynı şey oldu. Üçüncüde açtım telefonu müdürlüğe, ne bulduysam yapıştırdım. Özellikle dedim ki, "Bu şubedeki herkesi tek tek kovacaksınız, yoksa bir daha şirketinizi kullanmayacağım, bu meseleyi de herkese yayarım." Hemen tutuştular tabii. Aradılar özür dilediler, kargonuz hemen gelecek falan dediler. Öbürgün kargo görevlisi aradı.

"Abi evde misiniz?"
    "Değilim."
    "He kargonuzu getiricem de"
    "Bugün cumartesi, saat da 5. Çalışma saatleriniz bitti. Pazartesi getirirsiniz."
    "Getiremeyiz abi pazartesi, Bağlar şubesine bırakalım biz siz oradan alın..."

Yani adamlara iyilik falan da yaramıyor. İt olacaksın bunlara. Ki direk öyle oldum.

"Getireceksiniz." dedim, "Mesai saatleri içinde getireceksiniz, sizi müdürlükten uyarmadılar mı?" diye sordum.

Atarlı atarlı cevap verip, "Tamam he abi getiririz, sen yine şikayet etme." dedi bana. Yani şikayetle iş hallediyorsun falan demeye getiriyor.

Neyse pazartesi oldu, aşağıdan zile bastılar. Açtım. Tekrar bastılar. Yine açtım. Ama çıkan yok. Dışarı baktım Yurtiçi arabası duruyor. Bekledim. Hakikaten de kağıdı yapıştırmış arabasına dönüyor.
    "Lan yurtiçi! , açtım kapıyı niye çıkmıyorsun?" diye bağırdım.
    Telefondaki artistliğinden eser yok. Gördü ya karşısında öküz gibi bir şey var, hemen R. Dişine göre bulsa terbiyesizliğe devam edecek.

"Açılmadı abi, bozuk herhalde abi." falan demeye başladı.
    Sen bekle orada geliyorum dedim, giyindim indim.

Ben kapıya yaklaştım böyle kapıyı zorlamaya çalışmalar falan, Allah Allah niye açılmıyor falan demeler. Neyse indim olaysız aldım kargoyu.

He sonuç olarak, internetten alışveriş yapıyorum. Anlaşmalı kargolarına bakıyorum, Yurtiçi ise almıyorum.

Size de aynı şeyi tavsiye ederim.

• Barlashan kullanıcısına yanıt
    hb. zaten aras kargoyla anlaştı , n11 ise bütün firmalarla gönderi yapılıyor (kendisi değil, satıcılar hangi kargoyla gönderirse)

bence asıl çözüm satıcıların birden fazla kargo seçeneği sunmasıyla çözülebilir
    çünkü bazı yerlerde y.içinden çok memnun olup ,aras dan çok şikayetçi olanlar var
    veya bir bölgede birisi çok iyi ,diğerinde başka bir firma çok iyi olabiliyor
    hem böylece bir firmaya yüklenme de olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

hb. zaten aras kargoyla anlaştı , n11 ise bütün firmalarla gönderi yapılıyor (kendisi değil, satıcılar hangi kargoyla gönderirse)

bence asıl çözüm satıcıların birden fazla kargo seçeneği sunmasıyla çözülebilir
    çünkü bazı yerlerde y.içinden çok memnun olup ,aras dan çok şikayetçi olanlar var
    veya bir bölgede birisi çok iyi ,diğerinde başka bir firma çok iyi olabiliyor
    hem böylece bir firmaya yüklenme de olmaz

İnşallah batarlar.

• Kargo şikayet konusu vol 12323214. baydı hakkaten.

Tüm orta sınıf kargo firmaları benzerdir bu bahsettiğiniz problemlerin hepsi her bilindik firmada olur.
    Çok memnun olan da pekala insan var niye? Çünkü onların şubesi personeli adam gibi çalışıyor.
    Kargo problemlerinin hepsi şube ve personel kaynaklıdır, şikayet edecekseniz direkt bu tipleri edeceksiniz.
    Yurtiçi Kargo rerörö bir faydası yok bunun. ARAS da aynı mal MNG'de, Sürat'de.

İlla premium hizmet bekliyorsanız UPS, DHL gibi üst sınıf global firmalarla iş yapacaksınız. Parasını da ona göre ödeyeceksiniz.
    İlkokul bitirmemiş adamlardan adam akıllı servis bir de üstüne anlayış bekliyorsanız problem biraz da sizde.
  • ankara eryaman da aynı şekilde rezil hizmet veriyor
  • Primach'ın dediğine katılıyorum. Eskiden bu orta sınıf kargo firmaları çok daha iyi hizmet veriyordu. Fakat maalesef büyüyen iş hacimleri ile birlikte büyüyemediler, gerek personel gerek ekipman gerek teknoloji olarak. Dolayısıyla yurtiçi - aras - sürat - mng hepsi de aynı durumda şuan. şubeye göre değişen durum söz konusu.

Buyrun daha bu hafta yaşadığım durum. Sebebi ARAS kargo ve Hepsiburada...

Yurtiçi Kargo sıktı artık
  • benim kargomuda yanlışlıkla başka birine teslim etmişlerdi ogündür yurtiçi korgoya bişe verip almıyorum
  • istanbul maltepede yurtiçi kargo vızır vızır çalışıp şirkete günde 4 posta uğrarken aras kargo uğrasa da 3 gün öncesinin kargosunu getiriyor.
    geçenlerde dükkanlarına gittim içeriye sanki bomba atılmış. kavga dövüş alım
  • Bu geldik yoktunuz her zaman yaptıkları şey.
  • Aynen hocam benimde basima geldi bütün gün evdeydim. Takip no dan baktigimda aliciya adreste ulasilamadi yazıyordu. Telefon actigimda dagitimi yetistiremediklerini söyleyip o şekilde yazmak zorunda kaldik dediler.

• Teslim alan nasıl almış?Sormamış mı benim kargom yoktu nereden çıktı diye?İnsanlarda bir acayip arkadaş
  • "Hepsiburada Aras ile çalışıyor artık" yazılmış konuda. Ama daha dün hepsiburadadan verdiğim siparişlerim yurtiçi ile gönderiliyor. Nasıl iş bu anlamadım.

•  Yurtiçi Kargo sıktı artık
    8 lira kargo parası verdim muamele bu. yazıcıyı ben mi taşıyayım.
  • şahsen 2 hafta öncesine kadar ben de memnun değildim bu lanet firmadan. ama nedense birden düzeldi, kargolarımı getirmeye başladılar. ama benim gözümde hala en iyisi aras kargo
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpathia00

şahsen 2 hafta öncesine kadar ben de memnun değildim bu lanet firmadan. ama nedense birden düzeldi, kargolarımı getirmeye başladılar. ama benim gözümde hala en iyisi aras kargo

Bir çok müşterilerini kaybettiler, İşleri azaldı diye biliyorum.
  • Antalya Organizede çalıştığımdan kargolarımı işyerine istiyorum.Hiçbir firmadan sıkıntı yaşamıyorum.Bunun nedeni sadece organizeye baktıklarından iş yükü az.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.