Şimdi Ara

Yurtiçi kargo rezilliği SS'li + Yeni SS Zaman yetmemişmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
4.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi kaç gün önce d&r den sipariş verdim.1 gün sonra kargoya verildi.tek gecede ilçeme kadar geldi.bugün saat 13.39 da güya dağıtıma çıktılar.ne dağıtımsa arkadaş hala gelmiyor.arıyorum cevap veren yok.bu nedir şimdi.birde gönderi detayına "gönderi dağıtıma çıktı" yazıyorsun.boşuna ümitlendiriyorlar.halbuki bir an önce elimde olması lazım ürünün.

geçen ay da bc2 aldım HBden.yurtiçi kargoyu seçtim.yine aynı durum oldu.aramıştım.gelip şubemizden alırsanız iyi olur dediler.acelem var diye gidip aldım.yaptıkları ayıp.5 km yol var şubeyle aramızda.ben evi bırakıp gidebilsem bu seferlik yine alırım ama bırakamıyorum.adamlar zaten telefonu bile açmıyor.
    hep arası tercih ederdim,dr de aras olmadığı için yurtiçi ye kaldık.malesef böyle bir durumla karşılaştık.

size kesinlikle yurtiçiyi tercih etmeyin demiyorum,biraz da şans işi.şubeden şubeye değişebilir.

Bu saatten sonrada gelmez sanırım ?

EDİT : Evet arkadaşlar.sadece 5 km mesafeye zaman yetmemiş.bin tane kargo vardı sanırım küçücük gaziemirde.ben bu personeli de şubeyi de ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna -- 8 Eylül 2011; 21:08:17 >

• Benimda ayin 5 inde cıkan paketimı bugun alabıldım bu aralar gevşemişler biraz
  • yukarı
  • bu dağıtım süresi kargonun iline gelme süresinden uzun oluyor gerçekten kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekog

bu dağıtım süresi kargonun iline gelme süresinden uzun oluyor gerçekten kötü.

inan en çokta o sinir ediyor.1 gecede 300-500 km gelen paket.5 saatte nasıl 5km gelemiyor.çok fazla sabırsızlığım yoktur bu konuda ama aras 1 günde getirirken yurtiçi neden böyle yapıyor anlamıyorum.2-3 saat önce telefonuda açmadılar.
  • yok mu başka yorum ? bu mudur yani.karı kız konusu açsam patlardı kesin.
  • Dağıtıma uzak adresten başlıyorlar diye biliyorum.
  • Benim de kargom sabahın 9'unda çıkmıştı dağıtıma ikindi vakti 4 gibi aldım. Problem?
  • ben geçenlerde bi sipariş vermiştim çarşamba günü falan beni aradılar kargonuz geldi pazartesi teslim edicez diye 5 gün sonra teslim ettiler
  • Aras kargoyu tercih edin çoğu zaman,ben memnunum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aazam

Benim de kargom sabahın 9'unda çıkmıştı dağıtıma ikindi vakti 4 gibi aldım. Problem?

farkettiysen saat kaç 9 oluyor.

ayrıca başta dedim " kimseye yurtiçi kargoyu tercih etmeyin demiyorum"

bakalım yarın gelecek mi ? işin ... tarafı hala dağıtımda mı bu kargo.niye güncellenmiyor ? ben gaziemir merkezden zaten uzaktayım.yani en uzak eyrlerden başlıyorlarsa benden başlamaları lazım.

bundan sonra yurtiçi

aras kargo olmadan alışveriş yok.
    geçen bide vatandan klavye almıştım 30 tl ye.10 tl ups e kargo parası ödedim

• Yurtiçi'yle gelen kargomu sabah dağıtıma çıkmamışlardır diye gittim hemen alırım dedim. Dağıtıma çıktı dediler. Tüm gün gelmedi. Akşam gittim yine dağıtımdan dönmedi araç dediler. Ertesi gün gidip ben almak zorunda kaldım. Aras'ta ise sabah yakınlarında işim var diye sabah direk oradan aldım. Hiç sorun çıkmadı.
  • Benimde Mng'den gitar gelicek yarın. Nasıldır acaba yarın akşam üstüne kadar gelmesi gerekiyor çünkü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Yurtiçi'yle gelen kargomu sabah dağıtıma çıkmamışlardır diye gittim hemen alırım dedim. Dağıtıma çıktı dediler. Tüm gün gelmedi. Akşam gittim yine dağıtımdan dönmedi araç dediler. Ertesi gün gidip ben almak zorunda kaldım. Aras'ta ise sabah yakınlarında işim var diye sabah direk oradan aldım. Hiç sorun çıkmadı.

vallahi hocam bunların ne dediği belli olmuyor.aras sabah 9 da getiriyordu ne güzel.dr gibi bi firmanın sadece yurtiçi seçeneğini sunması acayip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grid08

Benimde Mng'den gitar gelicek yarın. Nasıldır acaba yarın akşam üstüne kadar gelmesi gerekiyor çünkü..

eğer çok acilse ve kargo takibinde ilçendeki şubedeyse git al derim.MNG de ne artısını ne eksisini gördüğüm bir kargo şirketidir.1-2 kere siparişimi getirttim diye hatırlıyorum.eğer bugün ilçenizdeki şubeye geldiyse yarın kesin gelir gibime geliyor..
  • ben memnunum yurtiçi kargodan 1 günde elime ulaştırıyorlar İstanbuldan Antalyaya 1 günde geliyor.1-3 saat arasıda elime ulaşıyor.Şube evimize yakın değil..Bu işler orada çalışan personelin insafına kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnf.trb

quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Yurtiçi'yle gelen kargomu sabah dağıtıma çıkmamışlardır diye gittim hemen alırım dedim. Dağıtıma çıktı dediler. Tüm gün gelmedi. Akşam gittim yine dağıtımdan dönmedi araç dediler. Ertesi gün gidip ben almak zorunda kaldım. Aras'ta ise sabah yakınlarında işim var diye sabah direk oradan aldım. Hiç sorun çıkmadı.

vallahi hocam bunların ne dediği belli olmuyor.aras sabah 9 da getiriyordu ne güzel.dr gibi bi firmanın sadece yurtiçi seçeneğini sunması acayip.

Kum torbası aldım evde değildik sanırım o sırada ben not olarak bırakmıştım "Bakkala veya komşuya bırakılabilir." diye. Malum 20 kilo şey. Sonra gelmişler geri dönmüşler ne not var ne bir şey var. Kargoyu takip etmeyi de unutmuşum. (Hepsiburada 3 hafta sonra kargoya verince) Sonra annem aradı tekrar getirin falan getirmediler. Koca kum torbasını 2 kişi taşımak zorunda kaldık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Levopron

ben memnunum yurtiçi kargodan 1 günde elime ulaştırıyorlar İstanbuldan Antalyaya 1 günde geliyor.1-3 saat arasıda elime ulaşıyor.Şube evimize yakın değil..Bu işler orada çalışan personelin insafına kalıyor

çok doğru dediniz.personelin keyfine kalıyor.gerçekten yakıştıramıyorum bu tür durumları.

@einstein

hocam sizinki daha bir rezillik.20 kilo şeyi 2 kişi taşıttırdılarsa vah haline o şubenin.
  • babam bana telefonumu yollicakti yurtiçi ile yolladı. mallar 2 günde getirmedi 2 gündür telefonu açmadı 3. gün ayaklarına çağırıyor. okuldan koşa koşa oraya gittim. hepsini lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: IhsanDenizTR

babam bana telefonumu yollicakti yurtiçi ile yolladı. mallar 2 günde getirmedi 2 gündür telefonu açmadı 3. gün ayaklarına çağırıyor. okuldan koşa koşa oraya gittim. hepsini lazım

geçmiş olsun.bir telefonu da eve getremiyorlarsa bu nasıl adrese teslim ? sorsan şuydu buydu zamandı derler.gerçi arayınca açmıyorlar bile..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.