Şimdi Ara

yurtdışından (umreden) projeksiyon cihazı getirtmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yaklaşık 1 aydır projeksiyon cihazlarını inceleyip forumu takip etmeye çalışıyorum. tw550 ya da optoma gt750 arasında seçim yapma aşamasındayım. yurtdışında bu cihazların daha ucuz olduğunu okudum. (her ne kadar suudi arabistanda ne kadar oluğunu bilmesek de :)
    bir arkadaşım 10 güne kadar umreye gidiyor ve oradan projeksiyon alabileceğini söyledi.
    oradaki fiyatlar konusunda, bir de alıp almamamız konusunda yardımcı olabilir misiniz?

• bu konuda bir yorumu olan yok sanırım:) arkadaş önümüzdeki hafta gidiyor. ben gelişmeyi buraya yazarım.
  • Kendi ülkesine vergi vermekten kaçıp başka bir ülkeye vergi veren arkadaş bence umreye gitmesin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dinceroz

Kendi ülkesine vergi vermekten kaçıp başka bir ülkeye vergi veren arkadaş bence umreye gitmesin :)

keşke bütün ürünlerde Türk malı olsa da başka bir ürün almasak. eminim ki evinizde kullandığınız birçok şey ithal üründür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharp61

quote:

Kendi ülkesine vergi vermekten kaçıp başka bir ülkeye vergi veren arkadaş bence umreye gitmesin :)

keşke bütün ürünlerde Türk malı olsa da başka bir ürün almasak. eminim ki evinizde kullandığınız birçok şey ithal üründür.

Kardeş yanlış anlamışsın, tabii ki bütün ürünler türk malı olamaz ve tabii ki evimdeki hiç bir elektronik ürün yerli malı değil.
    Bana sadece komik gelen umreye gidenin bunu yapması, ben zaten günahkar bir kulum :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sharp61

quote:

Kardeş yanlış anlamışsın, tabii ki bütün ürünler türk malı olamaz ve tabii ki evimdeki hiç bir elektronik ürün yerli malı değil.
    Bana sadece komik gelen umreye gidenin bunu yapması, ben zaten günahkar bir kulum :)

Yurtdışından ürün almanın neresi günah...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.