Şimdi Ara

Yurtdışından telefon getirme süresi üç yılda bire çıkarıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
4
Favori
15.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
83 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deep Hypnosis

Yahu arkadaş, bir hükümet vatandaş yararına bir tane icraat yapmaz mı ?

Yapıyor ama kendi seçmenine.

• Amazon, Alibaba gibi uluslar arası elektronik ticaret şirketlerinden sipariş edilerek korgayla gönderilen ve bedeli 22 euroyu aşmayan ürünlere tanınan vergi muafiyeti kaldırıldı.

• tek icraatları milleti dürtmek. olumlu bir şey yaptıklarını gören var mı?
  • Bir husus daha var. Gümrükçüden sabah gelen maile istinaden;

Yurtdışından gelen mal 22 Euro'ya kadar olan gönderiler için uygulanan Gümrük muafiyeti KALDIRILMIŞ olup, gelecek olan tüm gönderiler gümrüğe tabii olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AboveTheLaw -- 15 Mayıs 2019; 10:8:8 >
  • Yani diyorlar ki; Kendi vatandaşımızı başkasına sevdirmeyiz. İlle de biz sevicez. 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***RAMMSTEIN*** -- 15 Mayıs 2019; 10:17:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçenlerde Bir arkadaşa Sordum Cami ve Köprü(tünel-yol vs) Hariç,20 Yılda Yaptıkları 5 Önemli birşey söylermisin dedim.Köprüleri,Tüneleri,Yollardan bahsetti,Kendiside inanamadı😉.Zorlarsak belki 1 tane buluruz oda zor:) düşünün bakalım Ne kadar iyilik yapmışlar Güzel Ülkeme....Yol Yol Yol(Oda borçla Harçla,Bizim vergilerimizle)

• cok yazık.. söylenecek cok sey var ama mübarek ramazan günü değmez
  • Kargoyla gelen elektronik eşyalara uygulanan 22€ muafiyet sınırı kaldırıldı. Gelen tüm eşyalara vergi ödenecek.
  • Iyi uykular Türkiye her nerede uyuyor ve uyutuluyorsan!

• Bu arada istedikleri kadar 3 yılda bir desinler. Ben son 3 ayda 10 taneden fazla getirdim. Yani öyle sıkı bir denetim yok. (KATAR) Gidenler bilir.

• Abi bu ülkede yaşamak artık gerçekten ızdırap ya sabah uyanıyorum haberlere bakayım diye telefonu alıyorum hep vatandaş zararına haberler yok ona zam yok ondan da vergi yok yasak arkadaş bu nasıl ülke oldu Allahın cezaları bula bula bizim gençlik dönemimizi mi buldu bu lanet dönem şuan bak ya genç yaşta dert tasa sahibi olduk işsiz olduk okuyup emeğinin karşılığını alamayan olduk geleceğe dair umut 0 olduk Allah bize bunları yaşatanlara umarım bekletmeden artık hesap sorar bizlerin hakkına girip açtıkları ihalelerde yolsuzlukla aradan trilyonlar yürütenler bunun faturasını halka yüklüyor

• NicolaSamueL kullanıcısına yanıt
    Yerli arabamız yok ama yollarımız duble duble. HüloğTEAM

• ***RAMMSTEIN*** kullanıcısına yanıt
    3 yılda 1 olayı pasaport kaydı için

O 10 telefonu kendi üzerinize kaydedebildiniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • recepkuyuk R kullanıcısına yanıt
    Söyleyin zengin tanıdıklarınıza kurtarıyorsa üretsinler.

Cebindeki paraya karışmıyor. Gereksiz şeyler almayın paranızı biriktirin diyor. Almaya kalkarsan benide gör diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

3 yılda 1 olayı pasaport kaydı için

O 10 telefonu kendi üzerinize kaydedebildiniz mi?
    Evet doğru söylüyorsunuz. Kayıt yapmadım hiç. Demek ki değişen bir şey yok. Yine getirebileceğiz. Kayıt hakkı bulmak zorlaşacak sadede. O da büyük dert değil. Tüm zorluklara katlanırım gene bu vergi sistemi ile buradan almam.

• Devletimiz ilk defa paraya değil de bu kez zamana zam yaptı

• ***RAMMSTEIN*** kullanıcısına yanıt
    Sizin gibi kaçak telefon getirip 3-5 üstüne koyup satanlar yüzünden bunlar çıkıyor. KDV yok gelir vergisi yok oh ne güzel...
  • S*ktirip.gidicem.bu ulkeden. Ciddiyim.

• oo bide burdan vurmuşlar iyi bombalıyorlar bugün
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.