Şimdi Ara

Yurtdışından telefon getirme süresi üç yılda bire çıkarıldı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
4
Favori
15.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
83 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam ticarete dökülmesini engellemek için ama 3 sene sonra telefon üzerindeki (nasıl pasaportu kaldırıyorsa) hat kısıtlamasınıda kaldırsın ki kendim için kullandığım telimi kardeşime,anneme,babama kullanmak için verebileyim. herkes kendi hattında kullansın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

2011 senesinde amiral gemisi olan Galaxy S2’yi 1699 liraya almıştım. Dock falan hediyeydi ilk alanlara hatta. iPhone 4 aynı dönemde 1400-1500 lira civarıydı. Daha sonra çıktığında iPhone 4S aldım 1549 liraya. Yani amiral gemileri 1500-1800 lira arasındaydı. Şimdi Galaxy S10 6000 liraya satılıyor. 3 katından fazla bir fiyata alıyorsunuz amiral gemilerini. Artık 2000 bandında amiral gemisini geçtim işe yarar bir telefon bile bulmak zor.
    2011 yılında asgari ücret 660 lira, dolar ise 1,67 TL.

8 senede enflasyon arttı paranın alım gücü düştü. Üstüne dolar arttı.
  • farego kullanıcısına yanıt
    Bu vergiler devletin geleceği için tüketim çılgınlığını bıraktığınız zaman vergiler normal hale gelebilir.
  • Asgari ücretle geçinen vatandaşı zora sokan bütün bu gibi uygulamaları çıkaran onaylayan kim varsa kıyamet günü 80 milyon kişinin günahı altında kemikleri çatırdar inşallah.

• kuruwa kullanıcısına yanıt
    Genelleme yapmayın 2 sene önce ıphone x almıştım şimdi onu sattım üstüne ekleyerek Iphone XS aldım en az 3 sen değiştirmem devlet bunu bile düşünmüş.
  • ***RAMMSTEIN*** kullanıcısına yanıt
    Devlet duruma el koymuş bundan sonra herkes gibi verginizi verip alacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk768

Devlet duruma el koymuş bundan sonra herkes gibi verginizi verip alacaksınız.
    Sen 2 kat vergini ver al arkadaşım. Ben yolunacak kaz değilim. Ayrıca şöyle bir çevrene baktığında zaten kayıt hakkını her türlü buluyorsun. Yanı 3 yıl meselesi fasa fiso... Kayıt ücretini de 1000’tl yapsınlar. Kısacası yurtdışından almak her türlü gene ucuz gene ucuz. Gene kârlı gene kârlı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • genelkurmay89 kullanıcısına yanıt
    Size ne arkadaşım yapacağı saray'dan işinize hayatınıza bakın.
  • quote:

Bu vergiler devletin geleceği için tüketim çılgınlığını bıraktığınız zaman vergiler normal hale gelebilir.
    Haklisin gelen sicak parayi betona yatir, sonra da dis gucler yok tuketim cilginligi de oldu baska? Hadi kayit hakkini 3 yila cikardin kayit ucreti 1000 tl yaptin iyi de arkadas tc kimlik no uzerine kayitli hat sartini neden koyuyorsun? Diyeceksin ki burdan al o zaman iyi de samsung turkiye note 9 modelinin cift simli olanini getirdi de ben mi almadim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apeirons kullanıcısına yanıt
    Ne alaka başkanlık sistemi eski çöp sistemden kat kat iyidir.
  • quote:

Ne alaka başkanlık sistemi eski çöp sistemden kat kat iyidir.
    Görüyoruz meclise danismadan sormadan kendi kafasina gore aldiklari kararlari.. Bak ben 3 yakinimi ergenkon kumpasinda kaybettim, senin o ovdugun zat-i muhterem ben bu davanin savcisiyim, turkiye bagirsaklarini temizliyor demisti.. Sakin bana ne akp yi ne onun kanunlari ne de basinda ki kisiyi savun, yoksa kalbini kirarim

• Yaşasın VESTEL, Casper, General Mobile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Bana haftaya kibris yolu gorundu, zaten imei kayit icin kenarda param vardi.. Hem kibrisi gormus olurum hemde 15 gun icinde yuruluge girmeden tc kimlik no kayitli hat kullanma sacmaligindan kurtulurum, telefonum note 9 512g dual sim modeli
    hocam btk ile görüştünüz mü
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndaCakan

hocam btk ile görüştünüz mü

Alıntıları Göster
    Evet 30 mayistan sonra gecerli olacakmis, ve kayitli hat muhabbeti de malesef dogru..

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Bu konuda sizi desteklemiyorum RTE ne demişse doğru demiştir ondan boş laf çıkmaz.
  • Kayıtlı hat olayında amaç yurtdışından geldim diyerek pasaportuna para karşılığı başkasının telefonunu işletenlerin önünü kesmek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.