Şimdi Ara

yurtdışından telefon getirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • barcelona (3 mesaj) kaaaan (2 mesaj) Baveran (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> yurtdışından telefon getirme
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1126 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar ebay dan yani yurtdışından cep telefonu getirmek istiyorum türkiye ye soktumu kullanmak için hangi işlimleri yapmam gerek fiyatlarıyla birlikte belirtirseniz iyi olur kar etçez diye zarar etmeyelim

|
    |
    |
    |

en iyisi yurtdısından gelen bir tanıdıga ısmarlamak ama bu kişini bir sene içinde sadece bir telefon getirme hakkı var aklında bulunsun...

sonra burdaki işlemler kolay abone merkezlerinde getiren kişinin pasaprotu kontrol edilip,telefonun imeisi onaylanıcak...
    |
    |
    yardımlarınız için teşekkürler arkadaşımın arkadaşı ebay dan telefon almış fedex le üç gün içinde kapısında olmuş telefon gümrüğü takılmamış yani işlemleri nasıl yapacağımıda öğrendim ilginiz için teşekkürler
    |
    |

Orjinalden alıntı: barcelona

yardımlarınız için teşekkürler arkadaşımın arkadaşı ebay dan telefon almış fedex le üç gün içinde kapısında olmuş telefon gümrüğü takılmamış yani işlemleri nasıl yapacağımıda öğrendim ilginiz için teşekkürler

o zaman bizimlede paylasabilirmsn kısaca sana zahmet pm yada...
    ben telefon degil ama baska elektronik urunler almayı planlasamda guvenemiyorum...
    |
    |
    ürünü aldıktan sonra ne yaptığımı ne yapılması gerektiğini anlatarım arkadaşım
    |
    |
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Ekonomi
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,188
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.