Şimdi Ara

Yurtdışından Tablet Alanların Tecrübeleri (Kısa Anket) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
9.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: merttuna34

quote:

Orijinalden alıntı: baybars_

quote:

Bu pandawill sitesinde bir sorun var sanırım. Auro aldım 20 ocakta , 1 ay oldu daha hala kargoya verilmedi ürün, geçenlerde bir mail geldi, google çeviriden çevirip anladığım kadarıyla bir kazadan felan bahsediyordu sanırım size de böyle bir mail geldimi? Daha önce tabletburada sitesinden paladin almıştım, toplam 20 günde elime ulaştı, ufak ufak pişman olmaya da başladım artık. Şikayet etsen nereye edeceksin? Yurt dışından daha da alışveriş yapmam sanırım. En azından pandawillden yapmam kesin.

pandawill'de tedarikle ilgili sorunları var
    pandawill forumda 21 ocak'a kadar olan siparişler gönderilmiş gibi gözüküyor.
    http://www.pandawillforum.com/showthread.php?8627-Ainol-Novo-7-Aurora-Will-Get-Restock-Today-(Feb-7th)!!!!/page43
    örneğin 21 ocak'ta sipariş vermiş olan şahsın(sipariş no:100084765)siparişi kargolanmış
    sipariş numaranız bu numaradan önceyse göndermeleri gerekiyordu
    foruma göre bugün 50 adet aurora gelmiş
    bende pandawill'den elf sipariş ettim hala bekliyorum perşembe göndereceklerini söylediler göndermezlerse iptal edeceğim

Verdiğiniz linkteki forum sayfasında adım yok ama kendi profil sayfama baktığımda siparişin durumu sevk olarak gözüküyor. Sanırım sonunda verdiler kargoya ama kargo takip numarası vs. veriyorlar mı acaba?

oradaki isimleri forumdakiler kendileri ekliyorlar(bilgi amaçlı) sevk gözüküyorsa tracking numarasını da verirler yada sipariş detaylarında gözüküyordur

•  Yurtdışından Tablet Alanların Tecrübeleri (Kısa Anket)

Edit: Tableti bugun gidip ptt şubesinden aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alr3ady -- 22 Şubat 2012; 18:47:08 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bu pandawill sitesinde bir sorun var sanırım. Auro aldım 20 ocakta , 1 ay oldu daha hala kargoya verilmedi ürün, geçenlerde bir mail geldi, google çeviriden çevirip anladığım kadarıyla bir kazadan felan bahsediyordu sanırım size de böyle bir mail geldimi? Daha önce tabletburada sitesinden paladin almıştım, toplam 20 günde elime ulaştı, ufak ufak pişman olmaya da başladım artık. Şikayet etsen nereye edeceksin? Yurt dışından daha da alışveriş yapmam sanırım. En azından pandawillden yapmam kesin.

pandawill'de tedarikle ilgili sorunları var
    pandawill forumda 21 ocak'a kadar olan siparişler gönderilmiş gibi gözüküyor.
    http://www.pandawillforum.com/showthread.php?8627-Ainol-Novo-7-Aurora-Will-Get-Restock-Today-(Feb-7th)!!!!/page43
    örneğin 21 ocak'ta sipariş vermiş olan şahsın(sipariş no:100084765)siparişi kargolanmış
    sipariş numaranız bu numaradan önceyse göndermeleri gerekiyordu
    foruma göre bugün 50 adet aurora gelmiş
    bende pandawill'den elf sipariş ettim hala bekliyorum perşembe göndereceklerini söylediler göndermezlerse iptal edeceğim

Verdiğiniz linkteki forum sayfasında adım yok ama kendi profil sayfama baktığımda siparişin durumu sevk olarak gözüküyor. Sanırım sonunda verdiler kargoya ama kargo takip numarası vs. veriyorlar mı acaba?

oradaki isimleri forumdakiler kendileri ekliyorlar(bilgi amaçlı) sevk gözüküyorsa tracking numarasını da verirler yada sipariş detaylarında gözüküyordur

Evet sipariş detaylarına baktığımda kargo takip numarasını gördüm, hatta ptt kargonun sitesine girdim baktım, ürün gelmiş dağıtıma bile çıkmış. Ama gelmedi 22. de, belki 23. de gelir inşallah. Bu kargo takibinde Yeni cihete kayıt ne demek acaba?

1.
    Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
    21/02/2012 20:39:38
    2.
    DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI(Handed over to the postmen in order to be delivered) - İST.AND.YAK. PİD BAŞMÜD. MALTEPE POSTA DAĞITIM
    22/02/2012 08:59:57
    3.
    YENi CiHETE KAYIT(new to distribution area register) C(348574000),S(667),22/02/2012 - İST.AND.YAK. PİD BAŞMÜD. MALTEPE POSTA DAĞITIM
    22/02/2012 15:04:16

• adınıza sevindim güle güle kullanın.ben hala bekliyorum sözde bugün gönderilecek
    yeni cihete kayıt nedir bilmiyorum. dağıtım farklı bölgedeyse oraya aktarılmış olabilir
  • Satın almış olduğunuz tabletin markası ve modeli: Ainol paladin
    Satın aldığınız sitenin adı: Focalprice
    Fiyatı: 95 USD
    Ödeme:Paypal Kredi Kartı
    Güncel dolar kuru : Banka Döviz Kuru
    Sipariş ettiğiniz tarih: 02.02.2012
    Kargoya verildiği tarih: 08.02.2012
    Elinize geçtiği tarih:
    Gecikmeler varsa (Gümrükte bekleme, tatiller, bayramlar, yılbaşları):
    Kargo tercihi: Registered Airmail China Post Malesef
    Kargo ücreti: Yok
    Sipaşiniz elinize toplam ne kadar zamanda ulaştı: ayın 8inde verildi takip koduda var daha çin posta sitesinde bilgi bile çıkmıyor
    Gümrük ücreti kesildi mi:
    Gümrük vergisi ödediniz mi:
    Aynı yerden tekrar alışveriş yapar mısınız: Kesinlikle Hayır
    Yaptığınız alışveriş ve ürünle ilgili kısa yorumunuz varsa: Siz siz olun kesinlikle China Post Air Maille mal almayın ayın 8inde verilen kodlu sipariş daha sistemde gözükmüyor

• merimobiles tan alışveriş yapanlar gümrük konusunda sıkıntı çekti mi acaba? ya da site gümrükte problem olmasın diye neler yapıyor beni bilgilendirebilecek olan var mı
  • quote:

adınıza sevindim güle güle kullanın.ben hala bekliyorum sözde bugün gönderilecek
    yeni cihete kayıt nedir bilmiyorum. dağıtım farklı bölgedeyse oraya aktarılmış olabilir

Çok teşekkür ederim inşallah sizinkide sağ salim elinize ulaşır bu arada bugün teslim aldım cihazı, cihaz genel anlamda çok güzel, kendime türkiyeden acer a100, kızıma tabletburada sitesinden paladin, oğluma da pandawill sitesinden auro aldım, bence en güzeli auro, acerden bile çok beğendim, inceliği, ekranı vs çok çok güzel, ama tek sıkıntı market yok. Market niye yok onu da anlamadım açıkçası?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mufat

merimobiles tan alışveriş yapanlar gümrük konusunda sıkıntı çekti mi acaba? ya da site gümrükte problem olmasın diye neler yapıyor beni bilgilendirebilecek olan var mı

Ben daha önce tabletburada ve pandawill sitelerinden alışveriş yaptım, birini kendi adıma diğerini eşim adına aldım. Gerçi paypal ödemelerinde benim kartımla ödendiği için ikisinde de benim adım görünüyordu ödeme bilgilerinde ama iki cihazda hiç sorunsuz elime ulaştı. Bence çin siteleri bu konuda uzman olmuşlar birşey demeseniz de onlar gümrükten geçecek şekilde yolluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mufat

merimobiles tan alışveriş yapanlar gümrük konusunda sıkıntı çekti mi acaba? ya da site gümrükte problem olmasın diye neler yapıyor beni bilgilendirebilecek olan var mı

biz ilgileniyoruz rahat olun filan diye yazıyorlar gelen üründe fatura filan yoktu. artı olarak cihaz şarjı konusunda uyarıda bulunun bana gelen priz ucu bizim pirizlere uyumsuzdu
  • maalesef ainol elf siparişimi iptal ettim daha doğrusu değiştirdim 2-3 hafta daha beklemem gerektiğini söylediklerinde tepem attı. onda elite vi10 ile değiştirdim haftaya o da gönderilmezse tamamen iptal edeceğim
    bu pandawill adamı derviş yapar sabır taşı olsan bu kadar dayanamazsın
    bakmayın sinirimden gülüyorum 30 ocakta sipariş verdim bugün yarın,haftaya ,perşembeden önce ,3 gün içinde 3-5 gün sonra diye diye yalan attılar en sonunda içlerinde live chat'ta en doğrucu diye bilinen Ruzy'e denk geldim verdiği cevap 2-3 hafta olunca önce iptal ettim sonra onda vi10 elite önerince son 1 kez daha beklemeye karar verdim
    http://www.pandawill.com/onda-vi10-elite-version-tablet-pc-android-40-7-inch-hd-screen-8gb-1g-ram-hdmi-camera-p56358.html

edit: pandawill'deki siparişimi tamamen iptal ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybars_ -- 25 Şubat 2012; 9:59:46 >

• Son zamanlarda tablet alan oldu mu acaba?

Bu arada, gps özelliği ve av-in girişli bir tablet önerebilir misiniz araç için?
  • takip
  • Pek anket olmamış ama faydalı bilgiler var. Yurt dışı alış veriş ile ilgili pm'den danışablirsiniz
  • quote:

Satın almış olduğunuz tabletin markası ve modeli: Pipo Max M1 Siyah
    Satın aldığınız sitenin adı: bangood.com
    Fiyatı: 187.99 USD
    Sipariş ettiğiniz tarih: 18.02.2013
    Kargoya verildiği tarih: 18.02.2013
    Elinize geçtiği tarih: 05.03.2013
    Gecikmeler varsa (Gümrükte bekleme, tatiller, bayramlar, yılbaşları): Olmadı.
    Kargo tercihi: Sweden post & Singapur post(aktarma oldu)
    Kargo ücreti: Yok
    Sipaşiniz elinize toplam ne kadar zamanda ulaştı: 14 gün
    Gümrük ücreti kesildi mi: hayır
    Gümrük vergisi ödediniz mi: hayır
    Aynı yerden tekrar alışveriş yapar mısınız: evet
    Yaptığınız alışveriş ve ürünle ilgili kısa yorumunuz varsa: 45$ yazılmasını istemiştim onlarda sağolsun 21$ yazıp mp5 olarak işaretlemişler böylece takılma olmadı tablet süper ötesi tavsiye ederim...

• biraz hortlaşmış oalcağım ancak, bangood dan önerebileceğiniz bir tablet markası var mıdır 100-125 dolar civarında?
  • hortlatalım :Dhttps://tr.gearbest.com/tablet-pcs/pp_641529.html?wid=90 bu alınabilir iyi ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tany3450 -- 22 Şubat 2018; 21:43:47 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.