Şimdi Ara

YURTDIŞINDAN SİPARİŞ ÜZERİNE LAPTOP - !!! MSI GS65 STEALTH 8RF VAR MI İSTEYEN !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 YURTDIŞINDAN SİPARİŞ ÜZERİNE LAPTOP - !!! MSI GS65 STEALTH 8RF VAR MI İSTEYEN !!!
    YURTDIŞINDAN SİPARİŞ ÜZERİNE LAPTOP

ARKADAŞLAR SİSTEM ŞÖYLE İŞLİYOR. SİZE 2 ADET İNTERNET SİTESİ VERECEĞİM. BU SİTELERDEN KENDİ LAPTOPUNUZU KENDİNİZ SEÇİYORSUNUZ VE BANA ALMAK İSTEDİĞİNİZ LAPTOPU SÖYLÜYORSUNUZ. SEÇTİĞİNİZ LAPTOPUN FİYATINA %10 EKLEYİP SİZİN İÇİN SATIN ALIYORUZ. SATIN ALMAYA KARAR VERDİĞİNİZDE ÖN ÖDEME OLARAK LAPTOP FİYATININ %15 İ KADAR ÖDÜYORSUNUZ VE LAPTOPU SİZİN İÇİN SATIN ALIP GETİRİYORUZ. ÖRNEK VERECEK OLURSAK 10.000 TL OLAN BİR LAPTOP BEĞENDİNİZ ÜZERİNE %10 EKLİYORUZ LAPTOPUN MALİYETİ SİZE 11.000 TL OLUYOR. ÖN ÖDEME OLARAK 11.000 TLNİN %15 İ 1.650 TL ÖDEME YAPIYORSUNUZ VE LAPTOPU ALIYORUZ SİZİN İÇİN KALAN 9.350 TL Yİ DE LAPTOP GELİNCE ÖDÜYORSUNUZ. VERECEĞİM SİTELERDEKİ FİYATLARI TAKİP EDEBİLİR İNDİRİM VE KAMPANYA OLUNCA ALMAK İSTEYEBİLİRSİNİZ. TÜRKİYEDEKİ MUADİL LAPTOPLARIN FİYATLARIYLA KARŞILAŞTIRABİLİRSİNİZ.FİYAT KONUSUNDA UYGUN MU DEĞİL Mİ KARŞILAŞTIRMA YAPMAK SİZE KALMIŞ.

1. SİTEMİZ www.laptop.bg BU SİTEDE LAPTOPLAR GENELDE 2 YIL ULUSLARARASI GARANTİLİ OLUYOR.
    2. SİTEMİZ www.emag.bg BU SİTEDE LAPTOPLAR 1. SİTEYE GÖRE DAHA UYGUN FİYATLI AMA BURADA ULUSLARARASI GARANTİ YOK.

SİTEDEKİ FİYATLAR LEVA OLARAK TL YE ÇEVİRİP FİYATINA BAKABİLİRSİNİZ. SİTELERİ CHROME ÜZERİNDEN TÜRKÇEYE ÇEVİRİP BAKABİLİRSİNİZ. DURUP DURURKEN BULGARCA KASMAYA GEREK YOK :)

ÖNEMLİ NOT: MİNUMUM LAPTOP GETİRME FİYATI 5.000 TL DİR. BU FİYATIN ALTINDAKİ LAPTOPLARI GETİRMİYORUZ. LAPTOPUN BİZDEN KAYNAKLI GETİRİLEMEMESİ DURUMUNDA ÖN ÖDEMEYİ İADE EDİYORUZ. LÜTFEN CİDDİ ALICILAR İLETİŞİME GEÇSİN.SATIN ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR ÖZELDEN TELEFON NUMARALARINI GÖNDEREBİLİRLER MÜSAİT OLDUĞUMDA GERİ DÖNÜŞ YAPARIM.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

ARKADAŞLAR AŞAĞIDAKİ LAPTOPTAN GETİRTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM MSI GS65 STEALTH 8RF ( 1TB HDD EKLİ VERSİYONU.HDD+SSD OLACAK) . TR DE SATILANDA SADECE SSD VAR VE FİYATI 14.000++. BENDE 12.000-12.500 TL ARASI FİYATI OLUR. 2 YIL ULUSLARARASI GARANTİLİ OLACAK. VARMIDIR TALİPLİSİ Bİ PİYASA ARAŞTIRMASI YAPAYIM :)

İNCELEME VİDEOSU

Fiyat : 1 TL Miktar : 100 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Konya,Selçuklu Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• güvenceniz nedir? yapıyoruz ediyoruz yazmak çok güzel de nasıl güveneceğim size?
  • Benım anlamadıgım 9500 tl verebılıyorsanız orda bır leptopa kımse guvenmeden 1000 1500 tl vermez bence tamamını sız odeyın urunu teslım ederken alırsınız parasını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sleeptalkercat kullanıcısına yanıt
    kardeşim internette güven zamanla kazanılan bir şey. alacak olan kişilerin memnuniyeti ve referansıyla ilerler bu iş. 1-2 kişiye getirtiriz onların referanslarıyla 3 olur 5 olur böyle ilerler bu iş.
  • kupa10 K kullanıcısına yanıt
    tamamını öderim problem değil de ben laptopu getirttim hadi alacak arkadaş vazgeçti benim zararım masraflarım nolacak :) o yüzden almak isteyen arkadaşlara tavsiyem iyi düşünsünler alırken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hastiger

tamamını öderim problem değil de ben laptopu getirttim hadi alacak arkadaş vazgeçti benim zararım masraflarım nolacak :) o yüzden almak isteyen arkadaşlara tavsiyem iyi düşünsünler alırken.
    Burada ucuza getirttigin urunu rahat satarsin. Lakin senin sistemle suan musteri bulman zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Bakalım kardeşim deneme yanılma. Getirip satıyorum zaten arada :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lafacukur kullanıcısına yanıt
    pm gönderdim
  • Ben sana güvenip laptop alamam ki.

Ben sana bir çok güvence gösterebilirim ama sen bana gösteremezsin.

Mesela Razer Laptop alıcam 1700 dolar sana güvenip 1700 dolarımı neden riske atayım ?
  • o zaman gideceksin 1000-2000 fazla vereceksin hepsiburada n11 vs oralardan alacaksın. sen bana güvenme 1700 dolarını da riske atma problem kalmaz ;)
  • Hastiger H kullanıcısına yanıt
    Benim anlatmak istediğim biz sana nasıl güvenicez :)
  • kardeşim o işte zamanla olacak bişey ben sana en fazla yurtdışından laptopu alınca faturasını gönderebilirim. benim tel oneplus 5 mesela bu forumda satan bi arkadaştan aldım ilk aldığımda benim de tereddütlerim oldu ama baktım sıkıntı yok bi süre sonra 2. telefonu da aldım.tel ihtiyaçım olsa gider yine aynı arkadaştan alırım. konudaki laptopu satacam bugün bi aksilik çıkmazsa.rtx 2070 li laptop getirtecem sonra onu da koyarım buraya.böyle böyle güven kazanacaz yoksa kepenk indiririz
  • adam forumda yeni ve yurtdışından laptopları nasıl oluyorda yüzde 10 karla satıyor. anlamış değilim. zaten ne alırsan üzerine %20 vergi var ülkeye girişte sen sanırım %10 vergi olarak hesapladın ??? adamın rütbesi er ref yok ama para istiyor. ilginç bit yeniği var bu işte...
  • sp33d3d kullanıcısına yanıt
    anlasan sende satardın merak etme
  • sp33d3d kullanıcısına yanıt
    satın alındıktan sonra içeri sokarken kutusunu açarsın hali hazırda kullandıgım notebook dersin ödeme yapmazsın problem yasarsan illaki ancak dısarıdan gelen beraberınde zaten 1 notebook getirebiliyor diyede biliyorum
  • Carsiya gider gibi bulgaristana gidiyor millet, kayinpederimden biliyorum. Otobuse dolusup hadi oteye gidiyoruz diye yol aliyorlar. Yani oradan yolcu yaninda gelenleri yazsam Roman olur. Laptop ne ki pehh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam güven dediğimiz şey deneme ile elde edilecek birşey değil. Siz olsanız deneme için paranızı riske atar mısınız? Forumda güven, referans ile ölçülür. Size tavsiyem şudur. Öncelikle sadece referanslı ve güvenilir üyelere, ön ödeme almadan satış yapın. Referanslı üyelerden edineceğiniz en azından bir 10 tane referanstan sonra sizin sisteminize dönebilirsiniz. Aksi takdirde şuanki sistemdeki çabanız size zaman kaybından başka birşey getirmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekaradag

Hocam güven dediğimiz şey deneme ile elde edilecek birşey değil. Siz olsanız deneme için paranızı riske atar mısınız? Forumda güven, referans ile ölçülür. Size tavsiyem şudur. Öncelikle sadece referanslı ve güvenilir üyelere, ön ödeme almadan satış yapın. Referanslı üyelerden edineceğiniz en azından bir 10 tane referanstan sonra sizin sisteminize dönebilirsiniz. Aksi takdirde şuanki sistemdeki çabanız size zaman kaybından başka birşey getirmez
    +1 40-50 referanslı adamada aynı şeyi derse niyet belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekaradag

Hocam güven dediğimiz şey deneme ile elde edilecek birşey değil. Siz olsanız deneme için paranızı riske atar mısınız? Forumda güven, referans ile ölçülür. Size tavsiyem şudur. Öncelikle sadece referanslı ve güvenilir üyelere, ön ödeme almadan satış yapın. Referanslı üyelerden edineceğiniz en azından bir 10 tane referanstan sonra sizin sisteminize dönebilirsiniz. Aksi takdirde şuanki sistemdeki çabanız size zaman kaybından başka birşey getirmez
    Haklısın kardeşim sistem yürümüyor zaten :D dediğin gibi olacak gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.