Şimdi Ara

Yurtdışından PS4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Amerika'dan PS4 olmayı düşünüyorum sizce bir sıkıntısı olurmu Türkiye'de rahatlıkla kullanabilirmiyim ?
    Yardım ederseniz sevinirim.

• Filmlerde sıkıntı yaşarsın. Onun haricinde sıkıntı olmaz.
  • Film izlemiyorum zaten pek playstation'da fakan region lock tur oyunların türleridi vesaire gibi şeylerle sıkıntı yaşarmıyım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce bi konsol bul sonra konuşalım

• Artı çevirici gerekebilir. Voltajlar farklı çünkü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • amerikadan kendin getireceksen mantıklı yok kargo felan içinse trden al bende amerikadan aldım hiç bir sıkıntı yok bazı bluray filmler haricinde kardeş
  • Film dışında bir sıkıntısı yoksa iyi , çevirici aldınmı Varni34 ?

• arnc94 kullanıcısına yanıt
    hayır ne çeviricisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: arnc94

Film dışında bir sıkıntısı yoksa iyi , çevirici aldınmı Varni34 ?

Sadece çevirici almanız gerekir kablo için onun dışında oyunlar region free yani bölge kodu yok, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bluray filmler hala region kodlu film izlemiyorsanız sizin için sorun olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Voltaj için yurtışından alınan ps3ler için voltaj çeviricis önermişlerde ondan sordum .
  • kikiru K kullanıcısına yanıt
    uca takılan şeylerden diyosun dimi ben voltaj ceviricisi kullanmıyorum regulatörmü ne diyolar pahalı 100 liramı ne bende sadece siyah kablo var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Varni34

uca takılan şeylerden diyosun dimi ben voltaj ceviricisi kullanmıyorum regulatörmü ne diyolar pahalı 100 liramı ne bende sadece siyah kablo var

Amerikadaki prizlerin girişleri farklı, o yüzden dediğiniz gibi çevirici gerekiyor , bildigime göre o kadar pahalı değiller ama yine de bakmak lazim

:) aman hacı ben kutudan cıkan kabloyu takmıyorum zaten ama i phoneda cevirici almıştım o sıkıntı değil bu arkadaş sanırım 110 220 volt olayını sordu sanırım makina kendi dönüştürüyo xbox 360ta ilk kaçak alan arkadaşlar regulatör kullanıyodu bunda öyle bir sıkıntı yok çevirici uç zaten en pahalısı 5 10 lira bende eski ps3 kablosu vardı onu taktım sıkıntı olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Varni34

:) aman hacı ben kutudan cıkan kabloyu takmıyorum zaten ama i phoneda cevirici almıştım o sıkıntı değil bu arkadaş sanırım 110 220 volt olayını sordu sanırım makina kendi dönüştürüyo xbox 360ta ilk kaçak alan arkadaşlar regulatör kullanıyodu bunda öyle bir sıkıntı yok çevirici uç zaten en pahalısı 5 10 lira bende eski ps3 kablosu vardı onu taktım sıkıntı olmadı

Siz beni yanlış anladınız , kutudan çıkan kabloda hiç bir sorun olmaz sadece kablonun ucu farklıdır elektrik ile ilgili bir şey yok . Uç değiştirici alması yeterli arkadaşın.

aslında aynı şeyi anlatıyoz arkadaş cevirici diyince aklıma xboxtaki regulatör mantığıyla sordu sandım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.