Şimdi Ara

Yurtdışından iPod Getirtmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yurtdışında 8GB iPod'lar 149$ kdv falan yok. Gönderi de bedava. Dolar biraz daha ucuzlayınca 200YTL'ye 8gb'ının sahibi olmuş oluyorum.

http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?skuId=8772018&type=product&id=1204332006980

Fakat gümrüğe takılma konusu aklıma geldikçe canım sıkılıyor. Böyle bir ihtimal çok fazla mı? Yoksa bir tanıdığıma mı getirttireyim? Dönemarası tatilde arkadaşım gidecek ona da getirttirebilirim aslında. Bir sorum daha var; bozulduğunda ne oluyor? Yani bir sorun olduğu zaman buradaki Apple servisinden yararlanabiliyor muyum?

Teşekkürler.

• TR den almak en mantıklısı şuan için dolar çok yüksek gümrük konusu var örneğin ben ipod touch aldım yurtdışından gümrükde 70 ytl vergi ödedim 360 ytl ye almısdım ancak 220 ytl göstermeme rağmen 70 ytl aldılar
  • Gümrük vergisi fazla. Ben arkadaşla getirttiririm o zaman. Dolar biraz daha düşünce 200YTL'ye 150$ alınabiliyor. Belçika'dan yukarıda verdiğim linkteki ürünü getirebiliyor. Bu kesinleşti. Garanti konusunda da birileri yardım ederse sevinirim.
  • valla arkadaşlar bende birkaç gün içinde bende almayı düşünüyorum ebay dan bir tane ama gümrük kafama takılıyor

tr.cx arkadaşım garanti konusunda tek bilgim

apple ın dünya kapsamında 1 yıllık garanti sağladığı(o da ülke değiştirdiği için,burdan alırsan 2 yıl)

ama bence asıl önemlisi bu bir yıllık garantinin nasıl ne şekilde ektif hale gelmesi

ne olursa olsun insanın kafası takılıyor yaw
  • Seri numarasından bakılarak yapılıyor sanırım o garanti olayı. Ben bir tanıdık aracılığıyla getirttim. Şu anda ürün satın alındı. Aralık sonunda elimde olacak inşallah.
  • peki ebay dan aldığımdada gümrük vergisi verecekmiyim

bildisi olan varmı
  • ipod 4 getirtmek istiyorum
    tecrübesi olan arkadaşların yorum ve fikirlerini bekliyorum
  • Konuyu hortlatmışın sonradan farkettim 149dolar 200 tl ne demek ya :(
  • hocam ebay den yenilenmiş olanlar 50$ dan başlıyor
  • Babam japonyadan 2 tane getirmişti iş için gitmişti 2si 450 500 civarı na gelmişti.

Orjinal.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.