Şimdi Ara

Yurtdışından (Çinden) Ucuza Numaralı Gözlük ve Güneş Gözlüğü Alma Rehberi!!! (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
817
Cevap
140
Favori
126.772
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Polarize güneş gözlüğü de transcreed cam da mavi koruma kaplamalı cam da hepsi patladı, toplamda 10 civarı gözlük aldım ilk seneler iyiydi ancak son 5 gözlük hep problem oldu, müşteri hizmetleri gözlük gelmeden ne iade yapıyor ne de yeni ürün gönderiyor. Kapıda vergi olayı da var üst üste koyunca bile ucuz olsa da kalitesiz olunca anlamı kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Partir -- 29 Ekim 2021; 6:24:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HANR kullanıcısına yanıt
     Yurtdışından (Çinden) Ucuza Numaralı Gözlük ve Güneş Gözlüğü Alma Rehberi!!!

Bu maille ne demek istediğimi anlayacaksınız, inceleme için ücretsiz kargo ayarlayın ya da ürün ücreti ve vergileri ödeyin ürünü göndereyim diyorum, yok olmaz diyorlar, elimde çerçeve kaldı camlar pert, yeniden cam yapılacak, polarize güneş gözlüğü de var bunun içinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Partir -- 29 Ekim 2021; 6:33:46 >

• yurtdışından numaralı camlı güneş gözlüğü almak istiyorum, genelde şeffaf camlı gözlük gördüm. güneş gözlüğü şekilde alabilir miyim bilgisi olan var mı ?

• Partir kullanıcısına yanıt

Vakit ayırdığınız ve ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Çerçeve alıp camı burada yaptırmak mantıklı olabilir belki. Gerçi Türkiye'de tanınan firmalardan alınan camlarda bile kısa sürede camların kaplamasının soyulma problemini yaşadığını söyleyen insanlar var.

• Yardım lütfen
    binoküler elayment görme bozukluğu var. Gözlerimde kayma var (şasışılık). 3 boyutlu resimleri göremiyorum. İki gözümü de aktif kullanabiliyorum. Sağla takını solla uzağı görüyorum. Buradaki bir gözlükçü de binökület elayment göz bozukluğunu anlamadı. Zenniye chat mail yolu ile ulaşamadım. 800 lü numarası aranmıyor. Reçete veri girişinde ne yapmalıyım bilen bir arkadaşın yardımını rica ediyorum

• sys123 S kullanıcısına yanıt

Canlı chat var custom service yazın sıra numarası gelince görüşün.

• Zenniden 6 adet gözlük aldım 90 dolar kargo dahil yanı 80 dolar gözlükler. 1300 lira gümrük çıkarmışlar. Varmı böyle bir sorunla karşılaşan ne yapmak lazım

• şöyle bir rayban çerçeveye ihtiyacım var, ali 'de satıcı bildiğiniz var mı ?

https://www.smartbuyglasses.com.tr/designer-eyeglasses/Ray-Ban/Ray-Ban-Tech-RX6355-Liteforce-2503-293848.html

edit = zenni 'ye sordum, benzer modelini önerdiler , sanırsam bunu alacağım.

https://www.zennioptical.com/p/stainless-steel-round-eyeglass-frames/32182?skuId=3218221

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 13 Ocak 2022; 13:21:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• doktor bu ne, geri gitsin daha iyi.

Yurtdışından (Çinden) Ucuza Numaralı Gözlük ve Güneş Gözlüğü Alma Rehberi!!!
  • Selamun Aleyküm Arkadaşlar Ben Endonezya Türkiye arası hediyelik eşya kargo işi yapıyorum Türkiye de pahalı olup Endonezya da ucuz olan ne varsa yardımcı olabilirim 05419457594 14-01-2022 arkadaşlar halen devam ediyorum bu işe ihtiyacınız olan ne varsa ürünü tedarik Edip size ulaştırabilirim gümrük ıvır zıvır hiçbir şeyle ilgilenmenize gerek yok bizler kapıya teslim işlerinizin hepsini yapıyoruz sizlerin tek yapmanız gerek arkanıza yaslanıp daha sonra ayağınıza kadar gelen ürünlerinizi teslim almak 😊

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zenni'de son durum nedir?

Türkiye'ye sorunsuz geliyor mu?

• Bende merak ediyorumda gümrük vergisinden korktuğumdan aliexpress den söyledim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • emre1393 kullanıcısına yanıt

Hocam tam olarak ne kadarlık bir ürüne bu vergi çıkmıştı?

• conqierors kullanıcısına yanıt

Şu anda 750 TL. 🤣🤣🤣

• Selamlar, aliexpress ten vergi-dahil olarak alınan numaralı gözlük çerçeveleri (cam yok) gümrükten geçiyor mu ? ekstra vergi çıkma durumu olur mu ?

• Vergi dahilse sorunsuz gelir. Şimdiye kadar farklı bir uygulama ile karşılaşmadım.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.