Şimdi Ara

Yurtdışından cihazınız kaç günde gelir burdan öğrenin (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.600
Cevap
79
Favori
358.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byzirvex

quote:

Orijinalden alıntı: gecekusu12

Yılbaşı nedeniyle bu aralar biraz yogun oluyor.Geçen dönemde 30 günde eline ulaşanlar var dua edelimde bizimki o kadar sürmesin :D

inşallah sürmez

bence 2014 ocak ayını görürüz gibi geliyor. bir de hızlı gelsin diye sp için 8 dolar ödedim ben:))))
  • lappland kullanıcısına yanıt
    Bende ayın 26 sında aldım hızlı gelsin diye ems ile ek ücret verdim adam kargoyu vermiş daha sonra Türkiye ye göndermiyoruz diye 2 gün sonra iade etmiş daha sonra adam hızlı gelsin diye dhl ile gönderdiğini söyledi 1 gün sonra tekrar mesaj attı onlar da turkiye ye gönderemeyeceklerini söylemişler en son singapor post ile gönderdiğini söyledi ek kargo ücreti yerine de birkaç apart göndermiş o gün bugündür kargonun gelmesini bekliyorum :D
  • Aralık başında aliexpress den 2 parça ürün almıştım. Biri chinapost diğeri singpostla gönderilmişti chinapostla gelen 10 günde elime ulaştı singposttan gönderilen hala ortalarda yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _passenger_ -- 26 Aralık 2013; 23:52:56 >
  • quote:

Year Status Location Destination Country Date
    2013 Received by China Post Shanghai TR 20131218 1515
    2013 Leaving Customs warehouse Shanghai TR 20131219 0505
    2013 Sent to airline Shanghai TR 20131223 1554

Sent to airline diyor, yılbaşından önce yetişmesi mümkün olabilir mi acaba, fikri olan var mı? Gümrükte takılmaz sanıyorum, mouse falan var, tutarı düşük paketin; ama yılbaşından önce yetişmez diye düşünüyorum. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ichigo

quote:

Year Status Location Destination Country Date
    2013 Received by China Post Shanghai TR 20131218 1515
    2013 Leaving Customs warehouse Shanghai TR 20131219 0505
    2013 Sent to airline Shanghai TR 20131223 1554

Sent to airline diyor, yılbaşından önce yetişmesi mümkün olabilir mi acaba, fikri olan var mı? Gümrükte takılmaz sanıyorum, mouse falan var, tutarı düşük paketin; ama yılbaşından önce yetişmez diye düşünüyorum. :/

kardeş benim 17 gün oldu singapur posta ile geliyor yılbası yüzünden cok yogunlar galiba
  • Merhaba, bende Ebay'dan arabam için navigasyon sistemi almıştım. Paypaldan ödemeyi yapalı 31 gün oldu şuan itibariyle ve hala Türkiye'ye giriş yapmadı.
    Satıcı top seller. Konuştum kendisiyle ve sabretmemi, yakında geleceğini ve yolda olduğunu söyleyip duruyor.

Sizce dispute açmalı mıyım? Takip numaram : EE961879300CN

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clitunno

Merhaba, bende Ebay'dan arabam için navigasyon sistemi almıştım. Paypaldan ödemeyi yapalı 31 gün oldu şuan itibariyle ve hala Türkiye'ye giriş yapmadı.
    Satıcı top seller. Konuştum kendisiyle ve sabretmemi, yakında geleceğini ve yolda olduğunu söyleyip duruyor.

Sizce dispute açmalı mıyım? Takip numaram : EE961879300CN

Teşekkür ederim.

kardeş yıl başı galiba ondan geçikiyor
  • Sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemanci_alp -- 28 Aralık 2013; 0:17:09 >
  • quote:

NO TARIH (Date) EVENT YAPILAN ISLEM ISLEM YERI (Process Place) OFIS (Event office)
    18/12/13 15:15 2013-12-18 15:15:00 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir CHINA (Yurt Disi)
    19/12/13 05:37 2013-12-19 05:37:00 The item was forwarded to the destination country (Otb) Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) CHINA (Yurt Disi)
    25/12/13 06:18 2013-12-25 06:18:04 Receive item at office of exchange (Inb) Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi TÜRKIYE

2 gün önce Sent to airline diyen sipariş için şu an PTT'nin sitesinde böyle yazıyor. Gelmiş anladığım kadarıyla, öyle değil mi? Biraz emin olmam gerekiyor; çünkü bu kadar hızlı beklemiyordum. :) Bu aşamadan sonra kaç gün içinde gelir?
  • arkadaşlar bu singapur post'un durumu ne olacak? diğer postalar ulaşırken bu 2 haftadır bir yerlerde takılıyor. bilgisi olan var mı acaba?
  • lityum bataryaları cin post ve hongkong post kabul etmiyor ondan herkez singapura yükleniyor oda bu ay sıkıştı galiba
  • 26 kasımda aliexpresden alış veriş yaptım. Satıcı Ürünü China Post ile gönderecekti ancak Sweden Post ile göndermiş. Ürünün Direct Link üzerinden takibini yaptığımda 5 aralıktan beri order in transit (taşıma aşamasında) görülmekte. Ptt üzerinden takibi yapılmamakta. Kargo Kodu : RE659464827SE Daha önceden aldığım ürünler China Post ile 10-15 gün arasında elimde olmuştu. Bu ürünün gelmeme gibi bi durum söz konusu olur mu? Banka kanalı ile paramı geri almak için bi süre var mı. Site üzerinde uyuşmazlık açayım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKuccuk

26 kasımda aliexpresden alış veriş yaptım. Satıcı Ürünü China Post ile gönderecekti ancak Sweden Post ile göndermiş. Ürünün Direct Link üzerinden takibini yaptığımda 5 aralıktan beri order in transit (taşıma aşamasında) görülmekte. Ptt üzerinden takibi yapılmamakta. Kargo Kodu : RE659464827SE Daha önceden aldığım ürünler China Post ile 10-15 gün arasında elimde olmuştu. Bu ürünün gelmeme gibi bi durum söz konusu olur mu? Banka kanalı ile paramı geri almak için bi süre var mı. Site üzerinde uyuşmazlık açayım mı?

süren dolmadan ac
  • Ichigo kullanıcısına yanıt
    2 yada 3 gün daha beklicen gbi
  • lavaboo kullanıcısına yanıt
    Çok iyi o zaman, yılbaşından önce elimde olur o halde.

Özetle 14'ünde DX'ten China Post ile sipariş verdiğim paket 18'inde kargoya verildi, toplamda 10 iş gününde, 15 günde falan gelmiş olacak yani, dedikleri tuttu, hem de yılbaşının en yoğun zamanında.
  • Arkadaşlar merhaba ,
    Ben, yurtdışından tablet almak istiyorum. Ram'i en az 1 gb , diski en az 8 gb olsun. Ekranı 8-9-10 " olsun. Bütçem en fazla 60$. Pek ingilizcem yok. Aliexpress'den baktığım kadarı ile istediğim fiyat ve özelliklerde tablet var ama hangisini seçecem bilmiyorum. Bana tavsiyede bulunurmusunuz?
  • quote:

quote:

26 kasımda aliexpresden alış veriş yaptım. Satıcı Ürünü China Post ile gönderecekti ancak Sweden Post ile göndermiş. Ürünün Direct Link üzerinden takibini yaptığımda 5 aralıktan beri order in transit (taşıma aşamasında) görülmekte. Ptt üzerinden takibi yapılmamakta. Kargo Kodu : RE659464827SE Daha önceden aldığım ürünler China Post ile 10-15 gün arasında elimde olmuştu. Bu ürünün gelmeme gibi bi durum söz konusu olur mu? Banka kanalı ile paramı geri almak için bi süre var mı. Site üzerinde uyuşmazlık açayım mı?

süren dolmadan ac

Peki sürem ne zaman doluyor. Belli bi süresi var mı?

• quote:

quote:

quote:

süren dolmadan ac

aliexpress te ürünü aldıgın yerde yazar 30 gün oluyor dispute tikla

• quote:

quote:

quote:

quote:

süren dolmadan ac

Dediğiniz bölümde otomatik onaylama için kalan süre 32 gün 15 saat yazmakta.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

süren dolmadan ac

Dediğiniz bölümde otomatik onaylama için kalan süre 32 gün 15 saat yazmakta.

bekle o zman biraz

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.