Şimdi Ara

Yurtdışından araç getirme yardım lütfen? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
30.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sizlere bir sorum olacak formları araştırdım ancak net bi bilgiye ulaşamadık ..
    benim ablam yaklaşık 10 senedir ingilteyede yaşıo dediğine göre bir tane araba getirme hakkı var onu kullanmak istiyoruz.
    opel vectra 1.6 2008-2009 model gümrükte ne kadar para öderiz araçı burda kullanabilirmiyz. Tc plakalı olacak . ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetcaluf

sizlere bir sorum olacak formları araştırdım ancak net bi bilgiye ulaşamadık ..
    benim ablam yaklaşık 10 senedir ingilteyede yaşıo dediğine göre bir tane araba getirme hakkı var onu kullanmak istiyoruz.
    opel vectra 1.6 2008-2009 model gümrükte ne kadar para öderiz araçı burda kullanabilirmiyz. Tc plakalı olacak . ???

eğer ingiltereden kesin dönüş yapıyorsa gelirken bir tane araç getirme hakkı var, detaylarını google'dan arama yaparak bulabilirsin, bir çok forumda bu konuda bilgi var, herhangi bir vergi ödemeden getirtebilir ve tc plakaya çevirebilir ama sanırım 3 sene kadar başka birisine satma hakkı olmuyor diye okumuştum bir forumda.
  • kesin dönüş yapmayacak orda kalacak. Ama dediğim gibi araç getirme işi var olursa süper olacak ama inş getirir
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaBeRgE

3 yaşından küçük olmak şartıyla 1600-2000 cc arasına %160 2000cc ve üzerine ise %210 vergi ile getirebilirsiniz ki biz getirdik

selam arkadaşlar

bende bir araba getirmek istiyorum ama şu vergi olayını tam anlayamadım ?

1600-2000cc %160 vergi ile getirebiliriz diyorsunuz.... bu vergi nasıl oluyor nasıl hesaplanıyor... gümrük vergisimi yoksa.. vergi arabanın deyerimi oluyor veya nasıl olaçak şimdi

benim getirmek istediğim araba 1900cc 2005 model 3000 €.... bu arabayı gümrükden geçirmek için nekadar ödemem lazım ????????
  • arkadaşlar benımde bır sorum var
    yurdısında yasayan dayım var onun orada bır arabası var
    benım onu alıp turkıyeye getırme hakkım varmı
    vekalet verırse onu turkıyede kullanabılırmıyım
    yılda bır veya 2 yılda bır gırıs cıkmam gereklımı
    araba dayımın adına olacak onu burada ben kullanacam yılda bır gırıs cıkıs yapacam bu mumkunmu?? tesekkurler.
  • merhaba arkadaşlar. amcam alman vadantaşı türk vtandaşlığından çıktı. onun üzerinden arabayı nasıl getirebilirim? birde hangi ülkede araç fiyatları daha makül?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.