Şimdi Ara

Yurtdışından Araba Getirmek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
23.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: samet

quote:

Orijinalden alıntı: PcCopat

desiya mesaj atmış sonra uğramamış, merak ettim ben de ama çevremden yapabilen duymadım.

1 yıl olayı şöyle;

yurtdışında emekli olan kişiler aracı 1 yıl süreyle yurtdışında tutabiliyor... sanırım desiya bunu söyleyecekti... farklı bir yolu varsa bende öğrenmek isterim... şuan bulgaristanda bir arabamız var uzun süredir orada garajda yatıyor araba... bu araç getirme meselesi çok mantıklı değil...

sizin durumunuzda olsam bi avukata sorarım
  • bir link te attım konuya ;

http://forum.donanimhaber.com/m_44407327/mpage_3/f_/key_//tm.htm#46974233

herkes bekliyor sanırım bişeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpello

quote:

Orijinalden alıntı: samet

quote:

Orijinalden alıntı: PcCopat

desiya mesaj atmış sonra uğramamış, merak ettim ben de ama çevremden yapabilen duymadım.

1 yıl olayı şöyle;

yurtdışında emekli olan kişiler aracı 1 yıl süreyle yurtdışında tutabiliyor... sanırım desiya bunu söyleyecekti... farklı bir yolu varsa bende öğrenmek isterim... şuan bulgaristanda bir arabamız var uzun süredir orada garajda yatıyor araba... bu araç getirme meselesi çok mantıklı değil...

sizin durumunuzda olsam bi avukata sorarım

kanunu kendim okudum aslında durumu iyi biliyorum aslıında arabanın 6 ay yurtdışında olması bile yetmiyor sahibininde durması gerekiyor... yani durum çok daha zor ama tam uygulanmıyor kanunlar tamamen memurun o anki haline bağlı...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.