Şimdi Ara

Yurtdışından alışverişe KDV geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: orhanosmanoglu

Çok doğru bir karar,bir vergi ödeniyor;ondan kaçmak için yurt dışından sipariş veren mini çakalların önüne geçilmesi lazım.Madem sipariş veriyorsun,paşa paşa vergini de ödeyeceksin.

doğru karar olması bir şey ifade etmiyor şakır şakır vergi ödemeden düşük yazdırıp paşa paşa ödemiyorum sorun mu var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

quote:

Çok doğru bir karar,bir vergi ödeniyor;ondan kaçmak için yurt dışından sipariş veren mini çakalların önüne geçilmesi lazım.Madem sipariş veriyorsun,paşa paşa vergini de ödeyeceksin.

doğru karar olması bir şey ifade etmiyor şakır şakır vergi ödemeden düşük yazdırıp paşa paşa ödemiyorum sorun mu var?

Allah vermediğin vergileri çoluğundan çocuğundan çıkarır rahat ol aslanım,maliye de açığını yakaladığı an bırakmaz,sürüm sürüm süründüğünü tüm ailen gördüğü zaman böyle rahat olabilecek misin görürürüz.

• Kaçakçılık patlayacak görün böyle olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kçınızı sildiğiniz tuvalet kağıdına bile ötv ve kdv ödüyorsunuz zaten.
    Alışırsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

quote:

Allah vermediğin vergileri çoluğundan çocuğundan çıkarır rahat ol aslanım,maliye de açığını yakaladığı an bırakmaz,sürüm sürüm süründüğünü tüm ailen gördüğü zaman böyle rahat olabilecek misin görürürüz.

Sana ne almancı? Sen git alman hükümetine vergini öde buralar seni ilgilendirmez.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.