Şimdi Ara

Yurtdisindan alinan 6s garantisi trde geciyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 yil uluslararasi bi garanti veriyorlar ya bu konuda zorluda garanti kapsami altina aliniyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amerika'dan alınanların garantisi burada gecmiyor diye biliyorum

Avrupa'da en ucuz nerede satılıyor?
    Verginin tamamını nasıl geri alabiliriz ?

Türkiye'de iPhone 6s fiyatları 3000-4300tl arası olacak

• Kıtalar arası geçmiyor.Avrupa kıtasından alırsan tr de geçer başka yerden alırsan geçmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

Kıtalar arası geçmiyor.Avrupa kıtasından alırsan tr de geçer başka yerden alırsan geçmez.

Peki avrupadan alınan cihazların var asyadan alınanların varmı peki hocam mesela honkong

• quote:

Orijinalden alıntı: Issız adanalı01

quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

Kıtalar arası geçmiyor.Avrupa kıtasından alırsan tr de geçer başka yerden alırsan geçmez.

Peki avrupadan alınan cihazların var asyadan alınanların varmı peki hocam mesela honkong

Yok hocam kıtalararası yok.
  • Bazen kafaları eserse alıyorlarmış garanti kapsamına var değiştiren arkadaşlar forumda.Ama işim garanti olsun diyorsanız Avrupadan alın kesin garantisi trde geçiyor.Ama pasaport kaydıyla aynı yere geliyor birde garanti 1 sene burdan almak bence daha mantıklık lı ve 2 sene garantide var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

Amerika'dan alınanların garantisi burada gecmiyor diye biliyorum

Şu iki sorunun cevabını bilsem vallahi düşünürüm gidip oradan almayı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Yanlış yönlendirme yapmayalım hocam şubat ayında abd'den aldığım i6 cihazımı daha dün değiştirdi adamlar Zorlu Center'da. Bu konuda dikkat etmeniz gereken nokta iphone'nun modeli mesela bnm cihazım A1586 modeliydi alırken bunu görevli arkadaşa iletirseniz size ona göre cihaz verecektir. Hadi diyelim emin olamadınız/güvenemediniz hemen orada cihazın seri numarasını online müşteri hizmetlerine bağlanarak teyit ettirebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuMé®@NG

Yanlış yönlendirme yapmayalım hocam şubat ayında abd'den aldığım i6 cihazımı daha dün değiştirdi adamlar Zorlu Center'da. Bu konuda dikkat etmeniz gereken nokta iphone'nun modeli mesela bnm cihazım A1586 modeliydi alırken bunu görevli arkadaşa iletirseniz size ona göre cihaz verecektir. Hadi diyelim emin olamadınız/güvenemediniz hemen orada cihazın seri numarasını online müşteri hizmetlerine bağlanarak teyit ettirebilirsiniz.

Türkiye'de satılan modellerden almak Lazım yani Amerika'dan alırken

• quote:

Orijinalden alıntı: BuMé®@NG

çıktığında amerikadan i6s alacağım dikkat etmem gereken nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

quote:

İngiltere'den almayı düşünüyorum ben
    Pound 3.5 lardayken Alıp kenara koysaydık süper olacaktı :)
    Vergi olayını araştırmak Lazım
    Havalimanında aracı firmayla vergi iadesi alındığında kesinti oluyor sanirim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

quote:

İngiltere'den almayı düşünüyorum ben
    Pound 3.5 lardayken Alıp kenara koysaydık süper olacaktı :)
    Vergi olayını araştırmak Lazım
    Havalimanında aracı firmayla vergi iadesi alındığında kesinti oluyor sanirim

699 £ galiba ingilterede 64 gb,2400 liraya tekabül ediyor herhal,110 lira da pasaport desek hiç fena değil aslında vergiyi geri almasak da olur,bende yurt dışı düşünüyorum lakin önce en ucuz nerede onu kesinleştireceğim 1-2 haftaya tüm apple store Avrupa sitelerine bakıp,yurt dışında okuyan akrabalardan ve ya bizzat kendim küçük bir gezi ile aradan çıkarabilirim bu cihazı.

• F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğim gibi oradaki genius'da sorabilirsiniz ya da en garantisi buradaki apple store'a gidip hangi modelden alırsam burada garanti geçerli olur dediğinizde size söyleyeceklerdir. Benim tavsiyem orada alırken belirtmeniz ve size getirilen telefonu hemen online yardımdan seri numarasını kontrol ettirip ona göre almanız.

• Apple'ın sitesinde i6 için simfree seçeneği varken, i6s için simfree preorder seçeneği yok. Eğer simfree çıkmazsa tüm planlarımız yalan olur, hazır Amerika'dayken almayı gerçekten istiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.