Şimdi Ara

Yurtdışında Türk Plakalı Araç Görmek !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
6.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bazi bazi, Belcika Fransa arasi, genelde de tam Lille civari Bolu veya Istanbul plakali tirlarla rastlasiyoruz. Benim arabanin plakasi da TR olsa korna selamina girecegiz ama degil. Eli kolu bagli yutkunup gecip gidiyorum.
    Damarda var galba bu huy, TUrkiye'de dumduz gecip sallamadigin arabalar, tirlar
    burada kiymete biniyor :)
  • Türk Tırı ile karşılaşma anımız Tırcı amca selam verdi ,anladı Türk olduğumuzu
    süper bir andı

• İhsan Aknur tam sizin ilginizi çekecek bir taksici o zaman.

1994 model şahiniyle Avrupada gitmediği yer kalmadı.Türk plakasını birde ticari taksi bileşeniyle görün Avrupa yollarında.

http://www.besttaxidriver.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Transporter67

Türk Tırı ile karşılaşma anımız Tırcı amca selam verdi ,anladı Türk olduğumuzu
    süper bir andı

TR'ye ZUM yap.

Bu arada konunuzu okumuştum. Güzel bir geziydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raytheon

quote:

Orijinalden alıntı: soda23

Forumda desiya var.

Onlarda ailecek 16 plakali araçları ile birkaç kez Avrupa turuna çıktılar.
    Paris,Berlin,Milano,Viyana vb bircok sehire gittiğinden bahsediyordu.

Hatta viyanada vere Berlin'de 16 plakayi goren gurbetçi vatandaşlarımız ağlayacak gibi olmuşlar :)

O zaman fotoğrafları da vardır. Umarım kendisi bu başlığı görür de, başlığı şenlendirir.

4-5 sene evvel bu tarz bir konuda eklemişti diye hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: İbrahimKıraslan

İhsan Aknur tam sizin ilginizi çekecek bir taksici o zaman.

1994 model şahiniyle Avrupada gitmediği yer kalmadı.Türk plakasını birde ticari taksi bileşeniyle görün Avrupa yollarında.

http://www.besttaxidriver.com/

Çok teşekkürler. Hem Şahin, hem de Türk plaka daha ne olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Raytheon

quote:

Forumda desiya var.

Onlarda ailecek 16 plakali araçları ile birkaç kez Avrupa turuna çıktılar.
    Paris,Berlin,Milano,Viyana vb bircok sehire gittiğinden bahsediyordu.

Hatta viyanada vere Berlin'de 16 plakayi goren gurbetçi vatandaşlarımız ağlayacak gibi olmuşlar :)

O zaman fotoğrafları da vardır. Umarım kendisi bu başlığı görür de, başlığı şenlendirir.

4-5 sene evvel bu tarz bir konuda eklemişti diye hatırlıyorum.

Nasıl buluruz acaba o konuyu ? Bir fikriniz var mı ?

• Miamideki 33 plakalı BMW

Yurtdışında Türk Plakalı Araç Görmek !!

Ps.: Miami'de ön plakaya istediğinizi takabiliyorsunuz yada boş kullanabiliyorsunuz sadece arka plaka Florida eyaletine ait bir plaka olmak zorunda.Mersinli arkadaşlar koymuşlar hemen plakayi.Taktir ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: ulashh1907

Miamideki 33 plakalı BMW

Ps.: Miami'de ön plakaya istediğinizi takabiliyorsunuz yada boş kullanabiliyorsunuz sadece arka plaka Florida eyaletine ait bir plaka olmak zorunda.Mersinli arkadaşlar koymuşlar hemen plakayi.Taktir ettim

Bunu koymak için gelmiştim.

• Desiya fotografları eklermi bilmiyorum fakat başka bir konu vardı. Gecen günlerde aktif idi.

Bir arkadas Avrupa'dan Amerika'dan araba manzaraları çekmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

quote:

Miamideki 33 plakalı BMW

yurdum insanı bu işi biliyor yav.

• Hoş bir konu.
  • benim merak ettiğim yabancıların tepkisi ne olurdu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

quote:

Miamideki 33 plakalı BMW

yurdum insanı bu işi biliyor yav.

Plaka da araç kadar güzel :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

Orijinalden alıntı: smg05

Bende yazın gelen almancı arabalara hastayım. Türkiye de böyle kurallara uyuyorlar ya bitiyorum bir keresinde yaklaşık 100 km peş peşe gitmiştim çok zevkli oluyor......

O almancılara ben niye denk gelmiyorum ya.. Çoğu terörist gibi kullanıyor yemin ediyorum. Ailenin babası kullanıyorsa genelde sıkıntı olmuyor da ailenin çocugu direksiyon basına gectiyse eglence(!) baslıyor. Neyse bu devirde zaten 300 euro gidis-dönüs ucak varken 150505 saat yol yapanlara helal olsun diyorum

Bir keresinden tekirdağdan dönüyoruz astramız ile arkamızda bir 520d almanya plakalı hep sabit 120-130 arası gittik bir ara trafik sıkıştı ve sert fren yapmak zorunda kaldık hemen tabi dörtlüleri yaktık baktık o da yaktı millet makas atmaktansa bize uydu ve trafik yoğun ama akıcı şekilde ilerlemişti çok acayip olmuştum o zaman Türkiye de böyle bir kare olurmu diye?

Bir keresinde de kocaeli nden avcılara giderken 1.9 cdti 150 hp zafira gördüm ve mahmutbey gişelere kadar 150 civarı hız ile birbirimizi takiip ettik süperdi.......

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.