Şimdi Ara

Yurtdışında okumak (cevaplarınızı bekliyorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu sene Malatyada İnönü Üniversitesinden mezun oldu Otomotiv Teknikeri olarak.Amcam yurtdışına göndermeyi düşünüyor 2 senelik okudu 4 seneliğe geçip makine mühendilsiğinden devam etmeyi düşünüyor ülke olarak Almanya İngiltere Amerika farketmez.Benim öğrenmek istediğim böyle bir imkan warmı gidenler warsa nerelere başvurdular neler yaptılar?

• ben de direk yurtdışında okumak için bayağ bir araştırma yaptım kanadada güzel bir okulda once hazırlık ve dort yıl okumak için araştırıordum en uygun fiyat olarak kanada ve en gidilebilir yer oldugunu solediler bana ama ilk önce fiatını soylıyım ben senede 1 kere gidip gelirsen kalmak emek içmek okl parası falan toplam senelik 20.000 dolara yakın para tutuyor...
    makıne muhendisliğini bilmem ama en azından aklınızda fiyat olsun die on bilgide bulunmak istedim...
  • avustralya derim... kanadada okurken calısma ımkanın yok calısırsan kaçak calısırsın yakalanıesan pek afları yok... amerıka ve kanada dusunursen cebınde saglam mangır olması lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.