Şimdi Ara

Yurtdışında Master yapmak ve Burslar hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar. Şuanda Türkiyede iyi bir mühendislik fakültesinde high honor 3.5 üstü bir ortalamayla 3.sınıfta okumaktayım, burs şansımı artırabileceği için söyledim. Lisans araştırmacılığı yapıyorum aynı zamanda, makale vs çıkarmaya çalışıyoruz. Sizlere sorum, bu profilde birisi olarak hangi burslara başvurabilirim(2022 Haziran mezuniyet tarihim)? Aynı zamanda dovizle bedelli yapmayı ve Amerika'da mezun olduktan sonra orada kalıp işe başlamayı planlıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knife Party -- 23 Mart 2021; 16:8:17 >

• Merhaba genç arkadaşım, bir rehber öğretmen olarak tavsiye vereyim. Abd de burslu olarak master yapabilirisin. Bunun için dil puanın olmalı TOEFL veya ielts. Bizdeki ALES sınavı karşılığı olan GRE sınavları var bir de. Bu iki sınav puanın elinde olsun, ardından okullara başvuru yap. Niyet mektubu istiyorlar, güzel birşey yazarsın. Başvuru esnasında burslu okuma isteğini belirtirsin. Dediğin gibi başarılıysan kabul alma ihtimalin yüksek olur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.