Şimdi Ara

yurtdışında gelen notebooklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yurtdışından gelen notebooklara teknik destek sağlayan firma var mı ? apple , sony , toshiba hangisi destek verir ?

• asus,toshiba benim bildiklerim
  • asus da global garanti ibaresi olan ürünlere destek vermeye zorunlu.sanırım senin gittiğin servis de bi problem var.başka servisleri bi dene.asus da en iyi hizmeti çizgi veriyor.ama onlar da asus laptop işine bakmıyor.laptoplar hızlı sistem bakıyor.örn ben asus g1s için sordum,bakıyoruz dedi.tüm global garantili asus laptoplara bakıyoruz dedi.
  • Ucretli olarak hepsi destek verir ama benim bildigim kadari ile yurtdisindan alinan Dell Notebooklarda 1 sene burada garanti gecerli oluyor.
  • bende yurtdışından getirdim orda alırken global garanti die bölüm var bi 100 dölar daha verince 2 yıl garanti yapılar gerci su canavar gibi maşallah
  • hermarka uluslar arasi destek vermiyor apple'in bir yil asusun iki yil uluslar arasi garanti verdigini biliyorum ama unutmamak lazim Turkiyede bu isler cok duzgun islemiyor sonucta firmaninin distribütörluk anlasmasi var ise aslinda servis acmayida taahhüt ediyor ve markanin yuzunu yere dusurmemesi gerekiyor tabi kim uyuyor bilmiyorum acikcasi Turkiyedeki servislerede guvenmiyorum
  • hermarka uluslar arasi destek vermiyor apple'in bir yil asusun iki yil uluslar arasi garanti verdigini biliyorum ama unutmamak lazim Turkiyede bu isler cok duzgun islemiyor sonucta firmaninin distribütörluk anlasmasi var ise aslinda servis acmayida taahhüt ediyor ve markanin yuzunu yere dusurmemesi gerekiyor tabi kim uyuyor bilmiyorum acikcasi Turkiyedeki servislerede guvenmiyorum

aynen katılıyorum alacaksın yurt içi alın desteği vermesinde göreyim
  • arabistandan laptop alan var mı aranızda kalvye,isletim sisteminde sorun cıkıyormu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.