Şimdi Ara

Yurtdışında çalışmak / okumak istiyorum ne yapmam gerekiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Okumaya başlamdan önce Lütfen dalga geçmeyin :)

Konu yanlış yere açılmışsa kusura bakmayın nereye açacağımı bilemedim.

Herkese merhabalar, ben lise son öğrencisiyim meslek lisesi bilişim teknolojileri bölümü okuyorum. Şuan 3D yazıcı şirketinde staj yapıyorum ve bu sene üni sınavına pek hazır olmadığım (çalışmadığım) için girmek istemiyorum. Stajım bittikten sonra bir yerde iş bulup en kötü asgari ücretle çalışmayı düşünüyorum ve toplayacağım parayla yurt dışına çıkmak hatta imkanım olursa üniversiteyi orda okumak istiyorum. Çevremde bu konu hakkında pek bilgili kişiler yok o yüzden kimseyle konuşamıyorum bu konuları, arkadaşlarımla konuştuğum zamanda güzel hayalmiş diyip gülüp dalga geçiyorlar. İnternette yaptığım araştırmalardanda birşey anlamadım ve en son buraya konu açmak geldi aklıma. Bu konu hakkında bilgisi olanlar bana biraz bilgi verebilirmi? Bilgisayar konusunda kendime güvenim tam, giriş seviye olsada yazılım ve grafikde var, Unity oyun motoruyla baya bi uğraşmışlığım var kendime her alanda güveniyorum birşeyi kafama takarsam yapmadan bırakmam öyle bir huyumda var. Kısacası bu hayali gerçekleştirmek için herşeyi yapmaya hazır durumdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlody -- 25 Ocak 2021; 5:46:52 >

• Yurtdışında okumak için SAT, ACT, GRE veya GMAT sınavlarına girmek isteyenler bana ulaşabilir.

Matematik öğretmeniyim ve ingilizce dilinde Matematik özel dersi vermekteyim.

• Almanya özelinde üniversite eğitim danışmanlığı almak için iletişime geçebilirsiniz.

https://www.instagram.com/stahlbart_unidanismanlik/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.