Şimdi Ara

Yurtdışı uygun fiyatlı Bot veya Su geçirmez Outdoor Ayakkabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kışında yavaştan gelmesiyle forumda baya kişi kışlık ayakkabı aramaya başladı daha önceden gördüğüm aliexpressde 35$ civarında salomon speedcross 3 modeli vardı ancak tam kışlık sayılmaz o tarzda satılan 150-200 ü geçmeyen ayakkabı var mı bildiğiniz kışın üzmeyecek.Çünkü malum doğru düzgün botlar şuan 250-300 bandında

• Takip.
  • takip
  • ben de takipteyim.
  • http://urun.n11.com/trekking-ve-hiking/jack-wolfskin-vojo-hike-mid-texapore-erkek-bot-P88734862

Şu botu aldım şimdilik hiç su geçirmedi duş başlığı ile su tuttum her yanına o şekilde de değişmedi şuanlık tek sorunu 8-9 saat ayaktan çıkarmayınca inanılmaz sıcak olmaya başlıyor hafiften terletiyor
  • Jegande kullanıcısına yanıt
    Kaça mal ettiniz? Ayrıca memnun musunuz?
  • bedrim kullanıcısına yanıt
    310 a geldi baya memnunum şuanlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jegande

310 a geldi baya memnunum şuanlık

310 liraya alip memnun kalmama olasiliginiz düşük zaten . arkadas yurt disi uygun fiyatli demis n11 den 350 tllik bot linki koymussun 30 tllik botta su geçirmiyor maksat su gecirmemekse. Zenginsiz anladik simdi yurt dışı onerileri görelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • niceworkisc N kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hiçbir işten bukadar anlamadan böyle laflar konuşmanız ne kadar cahil olduğunuzun göstergesi bu yüzden size verilecek çok fazla cevap yok

Arkadaş yurtdışı önerisi demiş diyorsunuz ancak konuyu zaten ben açtım yani ben dedim.İkinci olarak bu tip texapore,goretex,omni-dry teknolojisi ürünlere bakıldığında 310tl çok uygun bir fiyat bu tip ürünleri yurtdışından alırken de bu civarlarda para ödüyrsunuz.Ülkemizde su geçirmez denen ürünlerin hepsi suyu geçiriyor buna emin olun önce demin bahsettiğim ürünleri inceleyin ondan sonra konuşun cahilliğinizi çok belli etmeyin.Eğer uygun fiyatlı bot arıyorsanız ( kendinze uygun) gidip 50 tl ye istediğiniz yerden alablirsiniz su da geçirmez sizin dediğiniz gibi.Ayrıca zengin değilim her aldığım botu bu civarlarda alıp 5-6 sene giyiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.