Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (910. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.458
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 908909910911912
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıcı ile konuşun bence. Ayrıca siz o şehirde değilken gelme ihtimali de var
  • quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

http://www.aliexpress.com/item/819-on-sale-super-deal-product-men-s-jacket-active-cotton-outerwear-solid-fashion-outdoor-jacket/1984917301.html

fermuarlı polar, 25 dolardan çok satın alan olmuş sanırım, %95 de memnun gözüküyor.
    12.5 dolardan alsak mı ki?

cok guzele benziyor...saol attım sepete

• qedo kullanıcısına yanıt
    8 dolara satılmış daha önce, bende sonradan yukardaki arkadaşın uyarısıyla farkettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Satıcı ile konuşun bence. Ayrıca siz o şehirde değilken gelme ihtimali de var

transactions dan shipping adress e gelince direk modify çıkıyor hocam değiştirilebiliyor sanırım kargoya verilmeden değiştirsem bi sorun çıkmaz, bu arada forumun saatçisi hangisi ben de bi göz atayım
  • Siparişi verdiyseniz değiştiremeziniz değiştirmedim ama çok az bi ihtimal değiştirilir. Konunun ilk sayfasında bulabilirsiniz.
  • http://www.aliexpress.com/item/new-2013-winter-boots-men-boots-winter-shoes-men-plush/1501526429.html

Beyler şuna bir baksanıza ?

Yorumlar falan nasıl ? Acayip beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

PTT Görevlisi cidden telefonla arayıp söylüyormu paketiniz var nereye bırakayım diye ?

2 kargomda evde kimse yoktu. Haber kağıdı bırakır diye bekliyordum. Ama 2sinde de cepten aradı beni sağolsun. Ben de yan komşuya bıraktırdım. Sorun yan komşuya daha çok kargo gelecek, adam kıllanmaya başladı. Fazl yüklendik herhalde. Hele dünkü el fenerini, sarı uyuşturucu gibi bir bantla paketlemişler. Markete giderken, yolda bile elimde saklıyordum.

fenerin linki neydi hocam?

• mak06 M kullanıcısına yanıt
    hocam iptal edebiliyorsan iptal et . 128gb bir ürünü o fiyata satın alamazsın , forumda çok kişi aynı hatayı yapıyor , flash belleği gönderirler ama 1 gb lık filan bir şey gelir , içine 100 gb lık bir şey kopyaladığın zamanda yazıp yazıp siler atıyormuş gibi sanırsın .. Ama şundan eminim 128 gb lık bir ürün asla gelmeyecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind

1 dolarlık ürün için dis. açmasaydınız keşke adam o kadar emek verip göndermiş.

hocam ben anahtarlıklardan hiç ama hiç haz etmem fakat bu takvim olayı olunca alayım dedim Tr de de 10 tl olunca aldım bir tane ama bildiğin tarih için döndürülen disk yalama azcık hareket etse bozuluyor,1 dolar için diyorsunuzda görende garibana zulüm yapıyoruz zanneder adam 1 dolar 1 dolar kazanarak zengin oluyor hem mal hatalı bu benim hakkım

• Arkadaşlar daha önce kot pantolon alan oldu mu hiç? Aşağıdaki pantolon güzel gibi görünüyor, satıcıdan orijinal ürün fotoğrafını istedim bunu gösterdi. Kaliteli midir acaba anlayamadım ben :)

Link: http://www.aliexpress.com/item/HOT-Free-Shipping-retail-wholesale-brand-pants-Leisure-Casual-pants-Newly-Style-Zipper-fly-Straight-Cotton/696304674.html

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

kitap nedir hocam merak ettim bende

Sineklerin Tanrısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffmmyy

hocam iptal edebiliyorsan iptal et . 128gb bir ürünü o fiyata satın alamazsın , forumda çok kişi aynı hatayı yapıyor , flash belleği gönderirler ama 1 gb lık filan bir şey gelir , içine 100 gb lık bir şey kopyaladığın zamanda yazıp yazıp siler atıyormuş gibi sanırsın .. Ama şundan eminim 128 gb lık bir ürün asla gelmeyecek..

Gelsin bakalım sorunları söylerim size

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal genç

Arkadaşlar daha önce kot pantolon alan oldu mu hiç? Aşağıdaki pantolon güzel gibi görünüyor, satıcıdan orijinal ürün fotoğrafını istedim bunu gösterdi. Kaliteli midir acaba anlayamadım ben :)

Link: http://www.aliexpress.com/item/HOT-Free-Shipping-retail-wholesale-brand-pants-Leisure-Casual-pants-Newly-Style-Zipper-fly-Straight-Cotton/696304674.html

bende almak istiyorum fakat tr'de 36/32 giyiyorum onu nasıl sececegiz?

• zippo el ısıtıcısını denedim hocam. 10-12 damla zippo benzini ile yaklaşık 3-4 saat sıcaklık verdi.

İlk 15-30 dk arası bi sürede el yakmasada bayağa ısınıyor. Daha sonra kılıfı olmadan elde tutmak pek mümkün değil. Koku filanda yapmıyor.
  • http://www.aliexpress.com/store/223129

Bu satıcıdan bir kaç parça giyim alacağım. Güzel modeller var baya hoşuma gitti, farklı ürünler satıyor.
    TR'de beden olarak S giyiyorum. Satıcıya sordum M al dedi. Daha önce alanlar bedeni nasıl alıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marikanwap -- 25 Eylül 2014; 20:41:27 >
  • Stewie G. kullanıcısına yanıt
    Buda farklı bir bakış açısı saygı duyarım.Ama sonuçta ortada bi emek var kargo vs adam uğraşmış yurtdışından kapımıza kadar gelmiş bahsettiğiniz fonksiyon çalışmasa bile o anahtarlık 1 dolar eder.

• imparatorlak kullanıcısına yanıt
    Ürünün linkini atarmısınız aradım bulamadım

• 1. Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
    23/09/2014 13:49:41

2. DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI(Handed over to the postmen in order to be delivered) - İSTANBUL(AND) ÜMRANİYE POSTA DAĞITIM
    24/09/2014 09:43:54

3. YENi CiHETE KAYIT(new to distribution area register) C(3474113),S(2065),24/09/2014 - İSTANBUL(AND) ÜMRANİYE POSTA DAĞITIM
    24/09/2014 10:12:15

Antalya'dayım gönderi İstanbul Ümraniye'de dağıtıma çıkmış PTT kayıtlarına göre. Satıcı bana sahte takip kodu mu verdi? Dispute açayım mı ne dersiniz arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByLabTek

quote:

Orijinalden alıntı: asosyal genç

Arkadaşlar daha önce kot pantolon alan oldu mu hiç? Aşağıdaki pantolon güzel gibi görünüyor, satıcıdan orijinal ürün fotoğrafını istedim bunu gösterdi. Kaliteli midir acaba anlayamadım ben :)

bende almak istiyorum fakat tr'de 36/32 giyiyorum onu nasıl sececegiz?

arkadaşlar yapmayın çinden giyim almayın trendyol morhipo 1v1y tarzı sitelerden çekle beraber çok çok uygun fiyatlara ünlü markaları alabilirsiniz hemde 1 haftada elinizde değişim iadede ücretsiz yaparlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: imparatorlak

zippo el ısıtıcısını denedim hocam. 10-12 damla zippo benzini ile yaklaşık 3-4 saat sıcaklık verdi.

İlk 15-30 dk arası bi sürede el yakmasada bayağa ısınıyor. Daha sonra kılıfı olmadan elde tutmak pek mümkün değil. Koku filanda yapmıyor.

peki hocam teşekkür ederim cevap için.
  • 
Sayfa: önceki 908909910911912
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.