Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
54.312
Cevap
1.607
Favori
2.513.188
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı
Giriş
    1040 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elky

200$ orijinal Armani nerede var?
    quote:

Aliexpreste bir arkadas satiyordu .Forumdada alan vardi bulunca pm atayim isterseniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: _kartal_07

arkadaşlar siparişi ağustosun 19 unda verdim ve hala gelmedi sorgulattığımda ise bunlar çıkıyor. burada ne demek istiyor yardımcı olabilecek var mı?
    quote:

Orijinalden alıntı: _kartal_07

arkadaşlar siparişi ağustosun 19 unda verdim ve hala gelmedi sorgulattığımda ise bunlar çıkıyor. burada ne demek istiyor yardımcı olabilecek var mı?

şimdi gözüktü resimler daha türkiyeye gelmemiş birazdaha bekle bazen gecikme olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan2142 -- 25 Eylül 2014; 15:43:58 >
    Gigabyte Z390 Aorus Pro Wifi / i5-9600k / Zotac Rtx 2070 / 2x16 gb hyperx 2666 mhz ddr4 / mp510 250 gb nvme ssd / 240 gb sandisk ssd / 1tb wd hdd / Gigabyte G750 psu / Samsung c24fg73 / Thermaltake Commander C36 TG ARGB / Corsair H115i Platinum

• Yüzbaşı
    377 Mesaj

ben şunu aldım:http://www.aliexpress.com/snapshot/6150589181.html

almadan önce kendi cüzdanımı cetvelle ölçtüm ama yine de bana büyük geldi. yani arka cepte taşıyamıyorum. iyice ölçüp öyle almak lazım.
    |
    |
    The Imp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

armani yaz hocam ilk çıkan sonuçtakiler orjinal adamın dükkanı.
    |
    |

gorunurde evet ama ben genede shark olanı tercıh ederdım

20 küsür verene kadar 37 olanı alın bence cok daha ıyı gorunuyor
    |
    |
    mkarakas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bende var n11den kuponla falan 25e aldım alıcısı cok kotu acıkda olmassa arkaya falan duserse basmıyor alıcısı asırı dandık onun dısında kol ıyı

ama blurda falan gormuyor mıcrosoft lazımmıs oyle yazmıs mılette ondan bunu yazmıstım sıkıntı yoksa blurda alacam
    |
    |
    smyrnaa35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Lemansky

Gençler şuan bir şey almanızı önermen dolar kuru ortalığı yakıyor biraz gerilesin tekrar belki 2.9 seviyesine iner geçen ay olduğu gibi beklemekte fayda var.
    quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

Gençler şuan bir şey almanızı önermen dolar kuru ortalığı yakıyor biraz gerilesin tekrar belki 2.9 seviyesine iner geçen ay olduğu gibi beklemekte fayda var.

hocam dolar 2.25 an itibariyle ama bu dolar kolay kolay inmez. Dünya piyasasında dolar artışta çünkü ki faiz indirimi olmadığı halde yükselişte. Zaten aldığımız ürünler öyle çok pahalı ürünler değil. Max 10 tl fark eder düşse bile. Bence onun için aylarca beklemeye değmez.

• Yarbay
    2296 Mesaj

ben de weide yi bu satıcıdan aldım 13$ a şimdi 42$ inşallah sorunsuz gelir
    |
    |
    rasmus61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sol hükümet ameliyata narkozsuz alır, en azından hangi organınızı söktüğünü anlarsınız; Sağ hükümet ameliyata narkozla alır da, nerenizi kaybettiğinizi dahi anlayamazsınız. Necmettin Erbakan ►► ◄◄
  • Binbaşı
    1209 Mesaj
    u8 pro diye akıllı saat var alan oldu mu? saat ihtiyacım var almışken böyle birşey mi alsam. bataryası bir süre sonra ölüyor bu tip cihazların?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

destekler ,mesela fotografçısınız fotograf çektiniz kartı çıkartıp bu aparat yardımıyla telefonunza , tabletinize karttaki fotoları atıp ufak tefek renk verip paylaşabilirsiniz.
    |
    |
    adil07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

cüzfan önermem aldım ben kartlarım sıgmıyor altı üstü 5 6kart oradaki kartlarda küçük galiba :D
    |
    |
    smyrnaa35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

soldaki no ile tarama yapınca böyle bir posta yok mesajı çıkıyor:

sağdaki ile tarayınca da 14 Eylül'de Türkiye'ye vardı olarak gözüküyor:

her iki kodu ptt'nin kargo takip sisteminde tarattığımda çıkan sonuç şu: BU BARKODA AiT HERHANGi BiR KAYIT BULUNAMADI.

nedir acep şimdi bu durum..

• Yüzbaşı
    427 Mesaj

benimkide çinden çıktı gösteriyordu 11 gün sonra ptt ye geldi 2 gün sonra elime.
    |
    |
    hakankapyapar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar bu shark saat kullanan arkadaslara bisey danisacaktim bu soldaki ve sagdaki dugmeleri islevlerini goruyormu ona gore almayi dusunuyorum daha dogrusu ne is goruyorlar tesekkurler ilgilenenlere simdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmydz -- 25 Eylül 2014; 16:10:39 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkan0192 -- 25 Eylül 2014; 16:29:46 >
    |
    |
    |

• Teğmen
    209 Mesaj
    Arkadaşlar merhaha. Ben spor bir mont almayı düşünüyorum. Daha önce mont alan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
    quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

arkadaşlar, bendeki kargo takip olayı da şöyle: satıcı 2 adet takip nosu girmiş:

her iki kodu ptt'nin kargo takip sisteminde tarattığımda çıkan sonuç şu: BU BARKODA AiT HERHANGi BiR KAYIT BULUNAMADI.

quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

arkadaşlar, bendeki kargo takip olayı da şöyle: satıcı 2 adet takip nosu girmiş:

hocam aynı kargo şirketi ile benimde kargom gelicek farklı bir kargo şirketi ptt getirmeyecektir Ve şimdi farkettimki aynı üçakla gelmiş kargolarımız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercan dede -- 26 Eylül 2014; 10:30:38 >
    |
    |

• Çavuş
    44 Mesaj
    Bu forum başlığını kuran arkadaş emeğine sağlık, bir çok kişiye yardımın dokunmuştur. Çok bilmişlik olarak algılamayın, sadece bazı sorulara cevap arıyorum. Bu konu başlığını 20 gündür takip ediyorum. Alınan ürünlerin paylaştığınız linklerden takip ediyorum. Yurt dışından aldığınız ürünlerin ne cazibesi var hala anlamış değilim. Yaptığınız alışverişlerin çoğu saat alışverişleri. Diğer alışverişlerden TR de bulunmayanlar için eyvallah, ama TR de saat mi kalmadı. Aynı şekilde tekstil alışverişleri; Dünya üzerinde, Türkiye tekstil cenneti olarak bilinir oysa. Sanırım bu alışverişleri cazip kılan yurt dışından geliyor olması ve de kargonun bedava olması.. Bir çoğumuz yolda yürürken seyyar satıcının sattığı 10-20 TL' lik saatlere bakmıyoruz. Çünkü onlar gözümüzün önünde, Dünyanın bir ucundan gelecek ürünün taşıdığı gizem yok.
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.