Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
54.312
Cevap
1.606
Favori
2.512.963
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı
Giriş
    149 Mesaj

bilgiler için teşekkür ederim hocam. evet, telefonlardaki gibi o garip vidalardan var. tork mork bir şeyler diyorlar. nasıl açılacağı videoları var oradan bakıp girişeyim ben de. baktım olmadı elektrikçiye veririm. pil kapasitesinin gerçek olması iyi. genelde çinliler bu konuda insaları kandırabiliyor:)
    |
    |
    MSeckin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    62 Mesaj

• Binbaşı
    1874 Mesaj

49 dolarlık saate pek benzemıyor acıkcası

45 dolara calbre 36 var delıklı kordon olan ondan alasım var bırı almıstı gelınce yazar heralde buraya ona gore alacagım onun gorunusu cok daha ıyı

bu tag heuerler en kotu saatı 10000 kusur lıra zaten cakma oldugu fazla bellı oluyor bılen ınsana
    |
    |
    TheNorth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

eyvallah, çok teşekkür ederim.
    |
    |
    doktor42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam bu iki saatin replikaları kötü oluyor resimde durduğu gibi kaliteli durmuyor bizzat almaya gidip gördükten sonra vazgeçmiştim hatta bir arkadaşım ısrarla 2.linkteki modeli istemişti aldıktan sonra verdim beğenmedi kabul etmedi bende başkasına vermiştim.saat alacaksanız mutlaka pilli modeller bakın derim. mont blanc modellerine de bakmanızı öneririm klasik modelleri şıktır.
    |
    |
    firozat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sea_man1978

150 dolara 90 dolar indirim yapan kupon. Güzel çakmaklar var. deneme amaçlı 12 çakmak sepete attım. toplam 41 dolar shipping tuttu. Extra 5 dolar daha fix discaunt düştü. kuponuda uygulayınca 12 çakmak 66 dolara geldi.

http://www.aliexpress.com/store/all-wholesale-products/1033658.html
    quote:

Orijinalden alıntı: sea_man1978

150 dolara 90 dolar indirim yapan kupon. Güzel çakmaklar var. deneme amaçlı 12 çakmak sepete attım. toplam 41 dolar shipping tuttu. Extra 5 dolar daha fix discaunt düştü. kuponuda uygulayınca 12 çakmak 66 dolara geldi.

http://www.aliexpress.com/store/all-wholesale-products/1033658.html

hocam ışıkla mı yanıyor sigaralar ilginç miş..ve şarjlı yani gayet hoşuma gitti..bende vereyim 1 tane
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not

Evet orjinal fiyatlarını zaten biliyorum..Benim görünüşleri hoşuma gidiyor o sebebten almak istiyorum.

Bu satıcının sattığının iç aksamları çalışmıyormuş.Vazgeçtim bende.
    |
    |
    xxxcem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

http://www.aliexpress.com/store/1393879

ben adamla konuştum adam ben onu yanlışlıkla girdim. 10 yazacaktım 100 yazmışım diyor.

e dedim bende yazmışşın ama.

adamdan urun alsam gonderırmi ??

benim haricimde konuşan anlaşan var mı??
  • Yüzbaşı
    891 Mesaj
    ben şundan alıp eve takıp bir deneyeceğim.

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-POLO-luxury-panel-wall-switch-LED-indicator-Light-switch-Tap-switch-110-250V-1/1336004928.html

bir tane de bundan

http://www.aliexpress.com/item/New-4-Ports-ON-OFF-Digital-Wireless-Remote-Power-Switch-White-206/489172539.html

yerimden kalkmadan ışığı aç kapa yaparım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxMESA -- 25 Eylül 2014; 10:09:47 >
    |
    |

• Teğmen
    115 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IO

Merhaba arkadaşlar free shipping ile tracking number olmadan ufak tefek şeyler aldım ama bunlar geldiğinde büyük ihtimalle evde olmayacağım ne zaman geldiğinden nasıl haberdar olurum?
    quote:

Orijinalden alıntı: IO

Merhaba arkadaşlar free shipping ile tracking number olmadan ufak tefek şeyler aldım ama bunlar geldiğinde büyük ihtimalle evde olmayacağım ne zaman geldiğinden nasıl haberdar olurum?

Evde kimse yok. PTT görevlisi beni arıyor cepten. Yan komşuya bıraktırıyorum. Sorun yok yani.

PTT Görevlisi cidden telefonla arayıp söylüyormu paketiniz var nereye bırakayım diye ?
    |
    |
    cevahiroglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    669 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

PTT Görevlisi cidden telefonla arayıp söylüyormu paketiniz var nereye bırakayım diye ?
    quote:

adamla kanka olduk. dagitima cikmadan ariyor abi evde kimse var mi diyor

VODAFONE PARK | TOKİ DEĞİL ALIN TERİ BRO!
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj
    bu kadar hızlı ilerlemesi normal mi?

Destination Country - Turkey:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2014/09/25 09:54:46
    2014-09-24 11:07, The item was forwarded to the destination country (Otb), Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden), CHINA (Yurt Disi)
    2014-09-23 13:50, Receive item from customer (Otb), Gonderi musteriden alinmistir, CHINA (Yurt Disi)
    Origin Country - China:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2014/09/25 09:54:46
    2014-09-24 10:48, 广州国际, 出口总包直封封发, 土耳其, Departure from outward office of exchange, TR
    2014-09-24 07:35, 广州国际, 出口总包互封开拆, 土耳其, Opening, TR
    2014-09-23 13:50, 东莞市邮政局函件集邮分局国际小包处理组, 收寄局收寄, 土耳其, Collection, TR
    |
    |

quote:

2 kargomda evde kimse yoktu. Haber kağıdı bırakır diye bekliyordum. Ama 2sinde de cepten aradı beni sağolsun. Ben de yan komşuya bıraktırdım. Sorun yan komşuya daha çok kargo gelecek, adam kıllanmaya başladı. Fazl yüklendik herhalde. Hele dünkü el fenerini, sarı uyuşturucu gibi bir bantla paketlemişler. Markete giderken, yolda bile elimde saklıyordum.

• Yarbay
    2887 Mesaj

O zaman hocam adam içinde küçük bir hediye sipariş verin, sizi arasın cepten paketiniz var diye güzel bir süpriz olur
    |
    |
    omzunda_muzikaletli_zenci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    669 Mesaj
    quote:

O zaman hocam adam içinde küçük bir hediye sipariş verin, sizi arasın cepten paketiniz var diye güzel bir süpriz olur
    quote:

|
    |

VODAFONE PARK | TOKİ DEĞİL ALIN TERİ BRO!

• Yarbay
    5018 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: korkmazbey

Bende bugün bunların siparişi verdim inşallah sıkıntısız gelir.

http://www.aliexpress.com/snapshot/6254846578.html

http://www.aliexpress.com/snapshot/6254850386.html

http://www.aliexpress.com/snapshot/6254850385.html

Bu FM Transmitter lg g2 de de çalışır mı hocam?

• Yüzbaşı
    559 Mesaj
    Arkadaslar akrebi sabit icindeki rakamlari donen kaliteli bir saat ariyorum, bi sure once paylasilmisti forumda, aradim ama bulamadim, bilen biri linkini atabilirmi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

hatalı diyor 10 dolar olacaktı diyor, iptal etmemi isteyip duruyor. :)
    sende sipariş geçtin sanırım ? veya geçmeyi düşünüyorsun 100dolarlık kuponla.
    |
    |
    elektronikg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ürün kargoya verildi mi bu sonuca göre?
    |
    |
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.