Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurt dışı alışverişlerde sayı olarak belli bir limiti var mı yoksa, yıl içinde istediğimiz kadar alışveriş yapabilir miyiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MelwiN kullanıcısına yanıt
    Yıl içinde maksimum 5 diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dyshi4

quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

15 Metre ethernet kablosu 1,99$
    http://www.lightinthebox.com/tr/ethernet-ag-kablosu-15m_p368343.html

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

Zamanında 35 lira vermiştim. İhtiyaci olan için çok uygun

Bu ucuz kablolar parça atık kabloların birbirine eklenmesi ile üretiliyor. Bizzat şahit oldum. Kesmek için dış kabloyu soyunca içinde eklenmiş kısmı gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gluskap

Oha, limitten sonra sayı kısıtlaması da mı yaptılar? Emin misiniz? Mesela 6 defa 2-3 $'lık ürün alırsam sıkıntı mı olur? Yoksa sadece elektronik ürünler için mi geçerli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

Oha, limitten sonra sayı kısıtlaması da mı yaptılar? Emin misiniz? Mesela 6 defa 2-3 $'lık ürün alırsam sıkıntı mı olur? Yoksa sadece elektronik ürünler için mi geçerli?

öyle bir kanun var ama kimse takmıyor hocam. Gelen getiriyor toplu ve pahalı ürün getirmeyin yeter.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben yilda 30 defa getiriyorum ama 5-10$'lık birsey olmadı simdiye kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

hocam bir sınır var fakat dikkat edilmiyor galiba. Ben bu sınırı 1 ay içinde geçmiştim sene başında

• Arkadaslar amazondan free shippingli urunler tr icin gecerli olmuyodu ama ebay de free diyorsa her yere ucretsiz, yanilmiyorum degil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: abrajj

Yurtdışından ürün sipariş hakkı 5'dir haberiniz olsun daha sonra ciddi birşey almak isterseniz gümrük işleri ile baya vakit harcarsınız.

Sansür-baskı-kısıtlama-içeride daha fazla vergi ödemeye zorlama-ÖTV-akaryakıt fiyatlarında dünya rekoru-araç fiyatlarında Avrupa rekoru-elektrik faturalarında 8 kalem kesinti-internette sansür..............

Çok zengin milletiz vesselam...

Not: Bu mesaj her türlü şikayete açıktır. (Mutlaka şikayet eden, parası bol olup harcayacak yer arayan birileri çıkacaktır.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsal07 -- 26 Nisan 2014; 17:55:36 >
  • quote:

Yurtdışından ürün sipariş hakkı 5'dir haberiniz olsun daha sonra ciddi birşey almak isterseniz gümrük işleri ile baya vakit harcarsınız.

Hocam yanlışınız var, bir kerede aynı üründen en fazla 5. Şimdiye kadar ebay, amazon ve aliexpressten 20nin üzerinde alışverişim oldu, gümrükle ilgili sıkıntı yaşamadım.

• http://www.aliexpress.com/item/Classic-fashion-watch-AR2448-original-box/659119975.html

Sali gunu siparis verdim geldiginde ss paylasirim..

Urun video :
    http://www.youtube.com/watch?v=z-qdxIC-t7Q

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun durmaz bu konu yolcudur.
  • quote:

quote:

Sansür-baskı-kısıtlama-içeride daha fazla vergi ödemeye zorlama-ÖTV-akaryakıt fiyatlarında dünya rekoru-araç fiyatlarında Avrupa rekoru-elektrik faturalarında 8 kalem kesinti-internette sansür..............

Çok zengin milletiz vesselam...

Not: Bu mesaj her türlü şikayete açıktır. (Mutlaka şikayet eden, parası bol olup harcayacak yer arayan birileri çıkacaktır.)

Söyledikleriniz, hergün arkadaşlarla aramızda konuştuğumuz şeyler ve sonuna kadar haklı olduğumuzu hatırlatmak isterim.

• konu süper
  • (iPhone 5 sahipleri için)

Arayan kolaylıkla bulabilir gerçi ama 1 dolara kargo ücreti olmadan şeffaf iPhone case
    Beyaz olanı için ideal. Şeffaf olması sayesinde uzaktan case takıldığı anlaşılmıyor telefonu da iyi koruyor, kaliteli malzeme, tuşlara da çok rahat basılıyor

http://www.ebay.com/itm/For-Apple-iPhone-5-5G-5S-Ultra-Thin-Transparent-Clear-Back-Hard-Case-Cover-Skin-/390780697161?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item5afc583a49

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ods61 -- 28 Nisan 2014; 18:55:01 >

• Önerdiğiniz d802 kabı var mı

• Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Bulamadım ama endoskopi cihazı var

http://m.ebay.com/itm/161160526647?nav=SEARCH

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.