Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.432
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim telefon beyaz 4.sırada ki güzel gözüküyor, ilk sıradaki tek renk olunca hoşuma gitmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 19 Ağustos 2014; 16:04:39 >
  • Çinlilerden daha hızlı olmak lazım :) bir türk bunu başarabilir
  • Hocam diyelim bi ürün aldık Türkiye ücretsiz geliyor ben Antalyadayım evime kadar mı ücretsiz yoksa İstanbul Gümrüğe kadar mı?
  • Ulan küçücük kod koymuşlar görmedim onu bitti
  • yok ya imkansız alınmıyor
  • saat yine gitti
  • saat 1 snde bitti
  • saat yalan oldu
  • Saatten alabilen varsa madalya verelim forumca
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

benim telefonda beyaz 4.sırada ki güzel gözüküyor, ilk sıradaki tek renk olunca hoşuma gitmedi

Tek renk gayet hoş. Kamera , flaş , hoparlör ve ön yüzeydeki kapağın bitiş noktaları parlak metalik gri. Tuşlar da parlak metalik giri epey güzel duruyor. Ama beyaza gitmez gibi Full Black

@TheHaydarX

Eve kadar ücretsiz gelir. PTT ile evine geliyor , takipli kargo sistemi ile. Zaten PTT de leş. Mektup dağıtır gibi yürüyerek dağıtıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 19 Ağustos 2014; 16:06:46 >

• Saatten alabilen varsa madalya verelim forumca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerminator

Lan bi uza şaka mısın nesin :D gözlükçü arkadaşım değil bikere sıradan bi gözlükçüye gittim. Sunglasses world'den alıp gözlükçüye kontrol ettiren bir ton insan var sen hayırdır kimsin de gözlüğü almadan bu kadar emin konuşabiliyorsun? baban mı satıyo gözlüğü yoksa sunglasses world sen misin yoksa

su forumun gözlükcüsünden gözlük alan 100lerce kişi mal yani bi sen akıllısın öyle mi uza

Efsana gözlükmüş, ben de alıyım bi tane hemen

• Ya telefondan saati almaya bastım üyliğimi sordu Giriş yapmıştım daha önce Bu işte bi pislik var ben diyim
  • Saatte yalan oldu, bizim tıklayana kadar adamlar ne hikmetse almış oluyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

saat yine gitti

Hangi sayfada bunlar mobil uygulamada gözükmüyo mu ?
  • Zeus_Ferre kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler, ben de beğendim
  • Beyler bi açık buldum ama hız çok önemli. Toplanın anlatıyorum :D
    1 saat sonrakinde birisi denesin. Benim KK'de para kalmadı. Ama para az olsun kartta yoksa ürünün tam parasınıda çekebilir.
    Önce mantığı anlatiyim. Şimdi bu ürünler indirime giriyor. Ama aldığımız yer ödeme yeri. Yani şöyle oluyor.
    Bizim saatte link bu. Link değişebilir bu önemli değil. Asıl ödeme yeri işte burda.

https://alipay.alibaba.com/checkout.htm?partner_sub_type=default&intent_pay_cur=USD&multi_cur=T&trade_pay_channel=pc&sign_type=RSA&charset=UTF-8&trade_no_list=2014081911007101953059658324&format=json&prod_code=DEFAULT_PRODUCT_CODE&sign=Jv5fYc9tnwjhNVOCCuowrcRR%2FD7Q4QtXNQMhnW2l1R2ZZJvZD5GB8I2KLSLdmMEzqdEwLT7UR2MSdaqB%2BR3HnqZV3vEnxIlDn2RFAW6zaTWDT9qdHLdqgtE2ptWIuYz0PlvE%2Fr7iMnNmiY3vw33NVeHwN9%2FWdPE6yqLzOHVtTDog25zBvKaF7z%2BP9HoOP1dqjK7MAFG6XfDfvjVp8NevAP3qUBJ0jP2X2pCbIJKNFZ5KIA9x38D5655%2F5372LkB96ocYedRsKvmV2jey7KUqHuB8t3t5egRnGG%2Fj2vxJHYkxSdTRNWdo5Xr8xDBF0QoT1rL1a297Sm3%2FlSX5geRJUw%3D%3D&request_dt=1408453752653&service=ipay.itrade.icashier.checkout&intent_pay_amount=22.5&partner=2188400000000016&language=en_US&orderId=63475029699347

Şimdi bu fiyatı ayarlarsak örnek indirimli fiyatı 1.99 ile burayı 1.99 yapacaz. Sayaç bittiği anda alacaz. 10 kişi denesek yöntem olur ise 2-3 tanesinin alma şansı var.
    NOT: Bu kod benim siz kendi kodunuzu alın ne olur ne olmaz :D Nasıl alacaz derseniz indirimden kapacağınız ürünü sepete atın ödeme sayfasındaki link bu.
    Fiyat: 22.5 olan bölüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenkay KESER -- 19 Ağustos 2014; 16:15:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lagertha

quote:

58 mm aldım bir tane fotoğraftakinden teşekkürler.

Hocam gözlükçüde seçim şansımız sadece r1-7 series diye geçiyor. Modeli nasıl seçeceğiz ? Not kısmınamı ekliyoruz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lagertha

quote:

58 mm aldım bir tane fotoğraftakinden teşekkürler.

aldığınız modeli söyler misiniz bende alayım

• quote:

Orijinalden alıntı: TheHaydarX

Hocam diyelim bi ürün aldık Türkiye ücretsiz geliyor ben Antalyadayım evime kadar mı ücretsiz yoksa İstanbul Gümrüğe kadar mı?

Kapına kadar geliyor hocam.
  • 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.