Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alcholicha

Selam , rayban RB4171 Erika modelinden en yakın replikasını bulamadım bulduğumunda camında rayban yazısı yok en yakın sanırsam
    şu :http://www.aliexpress.com/item/New-High-Quality-RB-4171-ERIKA-Gradient-Sunglasses-Women-Brand-Designer-Fashion-Mirror-Glasses-Oculos-de/1738680319.html
    orjinali ise şu :http://www.ray-ban.com/turkey/gunesgozlukleri/RB4171%20unisex%201-erika-black/805289742463

yardım edebilecek birisi varmı

Merhaba linkini veriginiz urunde rayban logo mevcut yasak oldugu icin buzlanmis sekilde resmini koyuyorlar sorun yok yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Batterx One kullanıcısına yanıt
    Çok memnunum ordan iki tane kendime bir tane eşime numaralı gözlük aldım. astigmatım çok yüksek burda en az 800 tl vereceğim gözlükleri oradan
    200 tl civarına aldım.(bir adet yakın, bir adet uzak) yakın gözlüklerinde camları bedava yapıyorlar. çerçevelerde çok kaliteli ve fiyatları burayla kıyaslanmayacak derecede uygun. tavsiye ederim.
  • senersen kullanıcısına yanıt
    Hangi modeli oluyor bu R-1 miydi?

• millet su aldıgın gözlugun sitesınıde versen daha ii olur
  • bilen bi arkadas yardım ederse sevinirim. rayban modellerinden polarize ve mavi camlı olan model hangisidir ? (aynalı olanları söylemiyorum, hani şu koyudan açığa doğru yukarıdan aşağı geçişli yada yarı saydam modelleri diyorum )
  • 20-25 dolar civarında bir kulaklık önerirmisiniz arkadaşlar. 1-2 yıl götürecek bir şey olsun. Kulak içi olmayacak.
  • 58 olanı aldım ben. tam karşımda gözlükçü var ona gösterdim makineye falan bağladı ondna sonra söyledi. ama şunu söyliyeyim milyoncudan aldığımız gözlükle bu gözlüğü elimize alınca fark muazzam
  • cyetkin kullanıcısına yanıt
    r1-1 modeli
  • 28 dolara var ama neyse :D sen bak sonra bize kalıyor vebali
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRojka

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

cevap olarak yazdığım mesajda gözlükçü polarize demiş camlar için, onun için sordum.

Onu şimdi gördüm. Cidden garipmiş o iş.

Ben sorduğumda da saqtıcı polarize değil demişti. Merak ettim kendim götürücem bendekini yarın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HmB_SaL -- 13 Ağustos 2014; 0:14:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXaline

Lightinthebox daki 2$ Adata 32gb micro sd den bende sipariş vermiştim.Şimdi stocklarımızda yok deyip iptal etmişler

Ama özür olarak 5$ kod koymuşlar şartlarda bunlar

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

aynı maili ben de aldım. adet olarak fazla alıpta kargosu yola çıkan var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

bilen bi arkadas yardım ederse sevinirim. rayban modellerinden polarize ve mavi camlı olan model hangisidir ? (aynalı olanları söylemiyorum, hani şu koyudan açığa doğru yukarıdan aşağı geçişli yada yarı saydam modelleri diyorum )

Sanırım şunlardan arıyorsunuz. link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak_al -- 13 Ağustos 2014; 0:19:15 >

• tam da aradığım modelin linki. e peki orijinalliği konusunu nasıl netleştirebilirim. açıkcası diğer arkadaslar alıp da orijinal diye teyid ettirdikelerinden heveslendim. çakma ürün almanın alemi yok
  • swatter kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam artık gözlükçülerle uğraşmayacağım. Tanıdık diye gittiğimiz gözlükçü bile 400 liraya yapıyordu 2.75 miyop gözlükleri. Keşke güneş gözlüklerini de numaralı yapsalarmış. Ne kadar sürede geliyor gözlükler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

Orijinalden alıntı: TRojka

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

cevap olarak yazdığım mesajda gözlükçü polarize demiş camlar için, onun için sordum.

Onu şimdi gördüm. Cidden garipmiş o iş.

Ben sorduğumda da saqtıcı polarize değil demişti. Merak ettim kendim götürücem bendekini yarın.

Bekliyoruz hocam sonucu

• michael01 kullanıcısına yanıt
    tamam hocam sağolun. telefon filan almıyorum o zaman
  • cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Bu satıcıdan daha önce almıştım ama bu tarz değildi. Benim aldığım gayet hoştu. Şimdi bunlar için yorum yapıp sizi yanlış yönlendirmek istemem.

Edit: feedbackler ürün için iyi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak_al -- 13 Ağustos 2014; 0:36:40 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: university

quote:

Orijinalden alıntı: eXaline

Lightinthebox daki 2$ Adata 32gb micro sd den bende sipariş vermiştim.Şimdi stocklarımızda yok deyip iptal etmişler

Ama özür olarak 5$ kod koymuşlar şartlarda bunlar

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

aynı maili ben de aldım. adet olarak fazla alıpta kargosu yola çıkan var mı acaba

Hocam ben 3 tane aldım kargom yola çıktı ayın 7 sinde aldım e maili geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: senersen

58 olanı aldım ben. tam karşımda gözlükçü var ona gösterdim makineye falan bağladı ondna sonra söyledi. ama şunu söyliyeyim milyoncudan aldığımız gözlükle bu gözlüğü elimize alınca fark muazzam

O makinalar uv filtresi olup olmadığını kontrol ediyor sanırım onu söylemiştir , polarize olup olmadığını taktığın gibi anlarsın zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miranda Kerr -- 13 Ağustos 2014; 0:39:10 >
  • saat arıyorum 5-10 dolar aralığında güzel bişey bulamadım konu zaten iyice çorbaya dönmüş kimin kimle konuştuğu belli değil ürün alan resimini koymuş hangi siteden aldıgının linki yok adam gibi şu konu düzene girmesi lazım çok karışık eski mesajların içinde sürünmek istemiyor kimse
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.