Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.469
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliexpressten aldığım bi ürünü geldiği gibi denedim çalıştığı için onayladım fakat şuan sorun çıktı , onaylanan üründe dispute açma şansım var mı ? Yada direk satıcıya mı mesaj atmalıyım ?
    Siz siz olun gelen ürünü 3-4 gün test etmeden onay vermeyin , buda tecrübe oldu bana
  • 23 dolar ama tavsiye etmiyorum temmuz 25 de aldım hala göndermediler. Kargo firmasında sıkıntı olmuş. Göndereceklermiş güya bekliyoruz işte.

http://www.dx.com/p/xiaomi-10400mah-usb-mobile-power-source-bank-w-4-led-indicators-silver-white-311565#.U-oywfl_uKI
  • Alan arkadaşın nickini atar misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adepex

quote:

Orijinalden alıntı: istanbul111111

quote:

Orijinalden alıntı: adepex

http://www.aliexpress.com/snapshot/6157201479.html

Bu linkteki gözlüğü almıştım, 17 gün gibi bir sürede geldi.
    Hem kutusunda, hem gözlük kabı var, silme bezi var. Beklediğimden çok daha kaliteli duruyor.
    Güzel, köpüklü bir ambalaj içinde göndermişler. 9.49 dolara güzel alışveriş oldu.

İlgilenen arkadaşlar için fotoğrafını eklemeye çalışıyorum.

hocam cam kalitesi naasılki ? gözümüzü kör etmiyim diyorum siz anlıyabildinizmi?

Gözlüğün malzeme kalitesi güzel. Genel olarak beklediğimden çok üstte çıktı.
    Cam kalitesi de fena durmuyor. Kör edecek kadar kalitesiz de değildir.
    Çok kaliteli olduğunu da sanmam tabi. Burada bazı markalarda satılan 100 lira ve altı güneş gözlükleri ayarında sanırım.
    Misal C&A, H&M gibi markalarda güneş gözlükleri oluyorya genel olarak onlardan kaliteli bile diyebiirim.

Sürekli, direkt sert güneşte falan kullanmayı düşünmüyorum. Arada değişiklik olsun diye takarım.

Gözlüğü tavsiye eden arkadaşın linki ve söylediğini görmeniz açısından...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• akıldakalıcı kullanıcısına yanıt
    Üstteki mesajı sizin için alıntıladım...

• bu linkteki ürün sayfası açmıyor. satıcının diğer ürünlerinde ürün var yalnız o da 9,49 dolardan 8,99 a düşmüş acaba ürün aynı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersen

bu linkteki ürün sayfası açmıyor. satıcının diğer ürünlerinde ürün var yalnız o da 9,49 dolardan 8,99 a düşmüş acaba ürün aynı mı ?

Aynıdır diye düşünüyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Forumun gözlükçüsünden aldığım gözlük geldi son derece başarılı. Ayrıca 4 dolara iphone için kap almıştım. Kabı taktığım zaman power tuşuna basamıyorum. Çok fazla güç uygulamam gerekiyor. Adama yazdım bana " This will not affect the normal work of power supply, This I have sold many do not have this situation" demiş. Bir sürü sattım sorun olmadı diyor kısaca. Ben de video çekip gönderebilirim dedim. Yine kabul etmezse nasıl bir yol izlemeliyim sizce?

Adam şimdi de dispute aç paranı iade edeyim diyor. Ben iade için dispute açma diyeceğini düşünüyordum. Meğer bu işler böyle oluyormuş onlarca siparişim oldu ilk kez dispute açıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HmB_SaL -- 12 Ağustos 2014; 18:46:22 >

• Ne sıkıntınız vardı

• Bi tatile gittim burası dolmuş baya ya. Beyler önerdiğiniz güzel bir şeyler var mı? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Ne sıkıntınız vardı

Sanırım bana yazdın hocam. Telefon kabında güç tuşunun olduğu yere plastik yapmışlar. Aynı zamanda ses tuşlarında da var. Ses tuşlarına basmada sorun yokken güç tuşuna basılmıyor. E o zaman da telefon ekranı açılmıyor. Kabı kullanamıyorum kısaca. Bunu fotoğrafta gösteremedim ama video çekip dispute açacağım.
  • http://www.ebay.com/itm/Apple-iPhone-4s-16GB-Factory-Unlocked-Smartphone-Black-or-White-A-/141310411281

beyler 500tl oluyor yaklaşık aynısı türkiyede neden 1milyardan fazlaya satılıyor neden %100 zamlı oluyor turkiyede tırlarla taşınması bu kadar mı maliyetli éé
  • Teşekkür ederim :)

• HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    Evet cevapla ile yazdım ama öyle olmadı

Hangi kılıfı almıştınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atomcu -- 12 Ağustos 2014; 19:02:47 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu ne hizdir arkadaş :D hong kong post forever :D
  • issizmuhendis İ kullanıcısına yanıt
    China post ile kargom 12 günde geldi

• atomcu kullanıcısına yanıt
    7 günde geldi yanlız bu :D
  • HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    Resimde hiç orayı göstermemişler de. Bence dispute yi hemen açın.

• 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.