Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
54.305
Cevap
1.587
Favori
2.515.751
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı
Giriş
    599 Mesaj
    Anahtarlik guzelmis..Ben de istiyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Aliexpress Amerika için 4$ lık çek veriyor. Detayını çok bilmiyorum. şurada rus abiler detaylıca anlatmış rusçası yeten biri varsa beri gele...http://miped.ru/f/threads/obsuzhdenija-kuponov-aliexpress-janvar.57684/page-111#post-1253074

Sevkiyat adresim amerika ayarlı kalmış(Cep telefonlarını bu şekilde görebiliyorum).
    bir de vpn kullanıp hesaba giriş yapınca ekrana 4$ lık çek geliverdi (en az 5$ lık alışverişte geçerli).

Umarım işinize yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopeless1 -- 26 Ocak 2018; 13:59:41 >
    |
    |

GEEKTHINK

http://s.aliexpress.com/Bry2MJNZ?fromSns=Copy to Clipboard

|
    |

http://s.aliexpress.com/Y3YfAJ3u?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android). Telefonu kumanda olarak kullanmak isteyenlere.

|
    |

Hangisi ucuzsa o hocam. İkisinden de çok alışveriş yaptım sorun yaşamadım.

|
    |
    Sakin ol Sampuan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Wish genelde pahalı.Ucuz sandığınız şey bile pahalı o derece.Aliexpresle karşılaştırmadan ürün almamak lazım.Ama alacağınız ürünü listenize ekleyin 3 gün içinde kampanya oluyor ve aliexpressten daha ucuza alabiliyorsunuz.

Kesinlikle ve kesinlikle wishi denesin herkes.
    |
    |
    Sakin ol Sampuan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Wish genelde pahalı.Ucuz sandığınız şey bile pahalı o derece.Aliexpresle karşılaştırmadan ürün almamak lazım.Ama alacağınız ürünü listenize ekleyin 3 gün içinde kampanya oluyor ve aliexpressten daha ucuza alabiliyorsunuz.

Kesinlikle ve kesinlikle wishi denesin herkes.

wish ile geek arasındaki fark nedir ?

geek hiç denemedim ilk defa duyuyorum.
    |
    |
    Misafir Çocuğu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Bu sayfaya tam olarak ne oldu arkadaşlar? Referanslı link muhabbeti buraları da viran etmiş gibi. Öyle mi acaba? 2715 sayfalık konuda iki mesaj arası 22 gün olmuş.
    Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter. bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: oldumu denmez oldu mu denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.
  • Yüzbaşı
    790 Mesaj

Ülkemizde görülen en sık davranış : iyi giden birşeyi baltalamak bitirmek :) ben eskiden buraya girer arkadaşların aldığı şeylere bakıp ürün aldığım olurdu bende aynı şekilde paylaşırdım ama artık bitmiş..
    |
    |
    chaos7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Vay be eskiden günde en az 5-6 sayfa civarı artardı yazılar, şimdi ise neredeyse hiç artmıyor. Bizde fazla girmiyoruz zaten buraya, dolar almış başını gidiyor..
    |
    |

suan kargoda şöyle bişi aldım
    220 V 4 Kanal Wifi Röle Modülü Telefon APP Kablosuz Uzaktan Kumanda WIFI Anahtarı
    https://tr.aliexpress.com/item/220V-4-Channel-Wifi-Relay-Module-Phone-APP-Wireless-Remote-Control-WIFI-Switch-Jog-Self-Lock/32788745041.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.yE7SnV

sorun şu , bu cihaz kendi wifi aqını mı yapıyor ( 20 30 metre) yoksa İnternet üzerinden bağlanıp uzak kontrol mü yapıyor

tek kanallısıda kargodahttps://tr.aliexpress.com/item/3-adet-sonoff-temel-Kablosuz-Wifi-Anahtar-Uzaktan-Kumanda-Otomasyon-Mod-l-DIY-Zamanlay-c-Evrensel/32853335887.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.yE7SnV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dortluk -- 1 Nisan 2018; 18:48:19 >
    |
    |

• Binbaşı
    1732 Mesaj
    İoffer den alışveriş sorunsuz alışveriş yapan var mı?
    |
    |

ASUS X541U BlackBerry KEYOne Black Edition Indiana Line DIVA 655
    X96 S905X TvBox Tenda V300 YAMAHA RX-V373
    Panasonic Viera TX-L55ET5
  • Yüzbaşı
    274 Mesaj
    powerbank siparisi nereden verebiliriz acaba ?
    gearbest banggood cafago gondermiyor TR'ye..
    Aliexpresste de xiaomi powerbank sonuclarda cikmiyor hic.. ( ki arayip bulunca onlarda gondermiyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caylak1907 -- 9 Nisan 2018; 15:48:54 >
    |
    |
    caylak1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4273 Mesaj
    Amazondan, EBAY den yada sıradan bir EU ülkesi online alışveriş sitesinden gümrük sorunları nedeni ile Türkiyeye getirmekten çekindiğiniz ürünleri getirmenizde yardımcı olunur....
    |
    |
  • Yüzbaşı
    503 Mesaj
    |
    |
    caylak1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.