Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (2707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.429
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27052706270727082709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beyazid84

Hocam elini vicdanına koy. Haklı olduğunu düşünüyorsan, anlaşmazlığı tirmandir, ali seni haklı bulacaktır. Yok bu benim ulkemin ve benim suçum diyorsan ver adamın kargo parasını.

hocam zaten kaybım var 3,70 küsürdü aldığımda şuan 3,54 dolar
  • Lucas666 kullanıcısına yanıt
    5 dolar kargo parası olarak ödendi ise zaten geri alamazsın. Adam kendi diyorsa ben kabul etmezdim sizin durumunuzda. Ürün gitmiş dönmüş. Nasıl bir kargoymuş bu da 5 dolar tutuyor yalan bence sizi düdüklemek istiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kitmaker

5 dolar kargo parası olarak ödendi ise zaten geri alamazsın. Adam kendi diyorsa ben kabul etmezdim sizin durumunuzda. Ürün gitmiş dönmüş. Nasıl bir kargoymuş bu da 5 dolar tutuyor yalan bence sizi düdüklemek istiyor.

ödedim hocam yani şöyle anlatıyım örneğin ürün fiyatı 25$ boyutunu türünü fılan seçiyosun ya onun bitiminde +5 $ eklenmiş bende 30$ olarak ödemiş oldum..şimdi dispute açıncada adam o 25i veririm 5$ ı vermem diyor..bende adam sorun çıkmaz mal sana gelir dediği için satıcı o 5$ ı sorun etmedim alırken doğrusu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucas666

quote:

Orijinalden alıntı: Kitmaker

ödedim hocam yani şöyle anlatıyım örneğin ürün fiyatı 25$ boyutunu türünü fılan seçiyosun ya onun bitiminde +5 $ eklenmiş bende 30$ olarak ödemiş oldum..şimdi dispute açıncada adam o 25i veririm 5$ ı vermem diyor..bende adam sorun çıkmaz mal sana gelir dediği için satıcı o 5$ ı sorun etmedim alırken doğrusu..

Ne almıştın link atar mısın?

• Adama sormuşsun hep gönderdik sıkıntı olmadı demiş ama seninki şansına takılmış şimdi burda ben olsam o 5 doların peşine düşmem,ya kardeşim adamlar ne bilsin bu kadar saçma gümrüğü olan bi ülkeyi..biraz empati yapın..

Zaten 5 doları kargo olarak ödediysen disputeyle de alamazsın ki..aliexpressten..

Ayrıca hesap seviyen nedir bilmiyorum yalnız bu ara disputçu Türkleri resmen kırmızı listeye almışlar.. şahsen 5 dolar için ben hesap kapama riskine girmem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 17 Mayıs 2017; 19:33:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    Fatih bu ürün artık mevcut değil diye uyarı veriyor sonra anasayfaya yönleniyor..

seviyem a3..birazcık kıyak geçiyorlar bana bu yüzden...bazı ipnetörlerde şöyle bişey yapıyo ama yada bana 3-5 sefer denk geldi bilmiyorum hani jetonla indirimi takas yapıyorsun ya o şekilde ürünü satın alıyorum bazıları ya ürünü kargolamıyo o ürün hep kargolama sürecinde yada fake takip veriyolar ürün gelmiyo hele geçen bitanesi şey yapmış sağlam bi makyaj malzemesi aldım kız arkadaşıma takip no herşey tam görebiliyorumda hareketleri günler geçti bi bakıyım dedim nerdeymiş diye bi baktım teslim edildi diyo,ulan dedim biz almadık ürünü ne teslimi derken Allahtan orda ümraniye ptt şubesine geldi fılan yazıyo prt sceen aldım kendi kargo adresimide dispute açıp aldım parayı..
    bu gibi durumlarda dispute açmayıp ne yapıcam,bu getiren postacılardada hata var takipsizleri atıo kapının altına yoldan geçenler yada binaya giren yabancılar alabiliyo..evdede kimse yoksa haberi olmuyo tabii..

• Arkadaşlar sukulent/kaktus vb tohum almak istiyorum getiren eken ve başarı elde eden birileri oldu mu?
  • Aldıklarım

Orijinal bluedio t2 bluetooth stereo kulaklık kablosuz bluetooth 4.1 kulaklık kulak kulaklık üzerinde hurrican serisi

http://s.aliexpress.com/YrAV7ZRn

(from AliExpress Android)

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

2016 yeni moda kablosuz spor kulaklık için mic uzaktan kumanda ile bluetooth 4.0 stereo kulaklık kulaklık iphone xiaomi sony

http://s.aliexpress.com/Jv2u22ey

(from AliExpress Android)

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

• bluedio cidden güzel ürünler çıkartıyor parasına göre. hayırlı olsun.@wallace_son
  • Arkadaşlar bu ürünün ses kalitesi hakkında ne düşünüyorsunuz
    http://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_560728.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzzyCreek -- 19 Mayıs 2017; 4:14:52 >
  • arkadaşlar en fazla 26-28 dolar arası f/p canavarı bluetooth kafa üstü kulaklık önerisi istiyorum. Spor yapıyorum hem spor hem dışarıda kullanabileceğim şarjı ve ses kalitesi iyi olan bir şey olmalı.
  • 3 msj yukarıda paylaştım. Bluedio kafa üstü kulaklıkları iyidir. Tam f/p ürünü. 45 saat müzik dinleme süresi var. Ben T2 modelini aldım. İstersen T3 modeline de bi göz at derim.
  • Krampon türü ayakkabı alan varsa iletişime geçebilirmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spor ayakkabı vb. ayakkabılar için hala gümrük vergisi uygulaması devam ediyor mu? 75 TL alınıyordu bir aralar..! Kesin bilgi rica ediyorum.
  • Arkadaşlar,
    Mümkün mertebe aşağıdaki linki olan LIOM store satıcısından sakın ha ürün falan almayın, ben iphone/aux dönüştürücü aldım iki tane, ikiside ürünü çalıştırmadı, fotolarla kanıtlamama rağmen aliexpress iade de vermedi. Adam da tam bir dolandıcırı çıktı.
    https://tr.aliexpress.com/store/2767009?spm=2114.13010608.0.0.K8BjHw
  • twm kullanıcısına yanıt
    Bu tür kanıtlarda video kullanın. Hemen lehinize sonuçlanır.

• aliexpress artık musteri lehine karar vermiyor 32gb aldigim sd card 8 cikti fotograf video ve gelen diger yorumlari kanit olarak koydum aliexpress 0.00$ onerdi :D 3 yillik kullaniciyim bu arada 200e yakin siparisimde de 4-5 kere dispute acmisimdir. Ali bitmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar uzun zamandır konuları takip edeyleum değişimler olmuş tabiki yüksek kalite saat alıcam armani burberry gibi şuan aktif olan whatsapp grubu var mı eski gruplardan cıkmıştım 9 10 ay önce
    İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fizyoterapist.Biri -- 25 Mayıs 2017; 12:39:19 >
  • Arkadaşlar merhaba.
    42 inch lcd tv var, arkasına led almak istiyorum, daha önce alıp uygulayan, memnun kalan var mı? Aşağıda linkini verdiğim ürünü almayı planlıyorum, iyi midir?

https://tr.aliexpress.com/item/RGB-USB-LED-Strip-Backlight-lighting-For-HDTV-Desktop-Flat-Screen-LCD-TV-PC-Bias-lighting/32808001871.html?spm=2114.13010208.99999999.264.NxXplD
  • Şu konu bile öldü yazık vallahi ya...
  • 
Sayfa: önceki 27052706270727082709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.