Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (2390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23882389239023912392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: esevetnov

ihtiyacım olan bir kaç parça ürünün en uygun ve güvenilir satıcıda olanlarını seçtim. eğer aynı ürünlerden istiyorsanız hiç aramanıza lüzum yok. fiyat kırmızı yazı ile yazanları baz alın yani 11.11.2015 tarihinde o fiyattan satılacak o ürün. sepetinize atın beklesin. bu arada yukarda birileri sormuş kupon olayını eğer değişmediyse geçen yılki gibiyse örnek olarak 5 farklı satıcıdan toplamda 50 dolarlık ürünün var, 49/7 kuponunu kullanabilirsin.
     +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

Alayı listemde olan ürünler de dahil bindirilip indirilmiş ürünler :) şaka gibi aynı fiyat hepsi 11.11 de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Freddy.Krueger

quote:

ihtiyacım olan bir kaç parça ürünün en uygun ve güvenilir satıcıda olanlarını seçtim. eğer aynı ürünlerden istiyorsanız hiç aramanıza lüzum yok. fiyat kırmızı yazı ile yazanları baz alın yani 11.11.2015 tarihinde o fiyattan satılacak o ürün. sepetinize atın beklesin. bu arada yukarda birileri sormuş kupon olayını eğer değişmediyse geçen yılki gibiyse örnek olarak 5 farklı satıcıdan toplamda 50 dolarlık ürünün var, 49/7 kuponunu kullanabilirsin.
     +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

quadcopter nasıldır tavsiye eder misiniz? bide niye o kadar düşüyor fiyat baya ucuzluyor

Fiyatı neden okadar düşüyor bilemem ama ürün f/p ürünüdür. araştırarak bunda karar kıldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinless34

quote:

Alayı listemde olan ürünler de dahil bindirilip indirilmiş ürünler :) şaka gibi aynı fiyat hepsi 11.11 de.

Şimdi hocam tamam öle ahım şahım bi indirim yok ama inan her üründe azda olsa indirim var. nerden biliyorsun dersen geçen hafta sepete almak istediğim bir sürü ürün ekledim. hemde yoğun bir arayışla en uygunlarını bulup ekledim. bugün kontrol ettiğimde bazıları daha pahalı bazıları ise daha uygundu fiyatları. pahalı olanları tekrar bi arayış yaptım ve geçen haftadan daha uygun fiyatlarla buldum ve sepete ekledim. yani demem oki çok fazla indirim bekliyorsunuz. heee işin şu tarafıda varki bir bunları alırken kupon kullandınmı e daha ne olsun. bedavamı verecekti adamlar. ücretsiz kargo zaten hepsi. minik bir örnek z3 manyetik şarj cihazını geçen hafta en düşük 7,55 ten bulmuştum bu hafta 6,35 olmuş mesela. başka bir satıcı üstelik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esevetnov -- 4 Kasım 2015; 20:23:40 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sinless34

quote:

Şimdi hocam tamam öle ahım şahım bi indirim yok ama inan her üründe azda olsa indirim var. nerden biliyorsun dersen geçen hafta sepete almak istediğim bir sürü ürün ekledim. hemde yoğun bir arayışla en uygunlarını bulup ekledim. bugün kontrol ettiğimde bazıları daha pahalı bazıları ise daha uygundu fiyatları. pahalı olanları tekrar bi arayış yaptım ve geçen haftadan daha uygun fiyatlarla buldum ve sepete ekledim. yani demem oki çok fazla indirim bekliyorsunuz. heee işin şu tarafıda varki bir bunları alırken kupon kullandınmı e daha ne olsun. bedavamı verecekti adamlar. ücretsiz kargo zaten hepsi. minik bir örnek z3 manyetik şarj cihazını geçen hafta en düşük 7,55 ten bulmuştum bu hafta 6,35 olmuş mesela. başka bir satıcı üstelik.

chnprice den aradığın ürüne bak daha azını bulursun. Adamlar 10 doalrlık ürünü 21 dolar yapıp birde üstüne üstlük %90 inidrim diye tekrar 11.11 e eklemiş çok var cent ile indirim yapan satıcı çok aldanmayın artık şunlara bir çok satıcı bu oyunu oynamakta. bindir indir.

• Aynen. 11.11 indiriminden once aldigim birkac urun sozde 11.11 indirimine girmis ayni saticida. Bir kismi daha pahali bir kismiysa ayniydi.
  • Arkadaşlar Ttnet'in verdiği modemi kullanıyorum 3 yıl oldu arada bi kopmalar olmaya başladı bende bi modem arayışına giriştim .
    Bu modem çok uygun gibi geldi gözüme acaba siz ne diyorsunuz alınır mı ? Modemlerden anlayan arkadaş varsa bilgilendirebilir mi bizi

11.11 de 26 dolar olacakmış bide 25 dolara 5 dolar indirim kuponunu kullansak 21 dolara gelir .60 lira civarına çok güzel bi cihaz gibi geldi . Bu konuda hiç bilgim yoktur cahil misali kıyaslama yaparak bu kanıya vardım yanlışım varsa düzeltin lütfen . Saygılar

http://www.aliexpress.com/item/Tenda-F1203-Dual-Band-WIFI-Router-1200Mbps-Repetidor-WIFI-Repeater-2-4G-5-0G-11AC-Roteador/32398485418.html?spm=2114.01020208.3.1.lGKZ2A&ws_ab_test=searchweb201556_2_91_71_72_73_74_75,searchweb201644_5,searchweb201560_9

• cegabo85 kullanıcısına yanıt
    hocam demişsin ama ojeleri görmemişsin :) tabi fotoğraf çekimse
  • nomox1 kullanıcısına yanıt
    Modem fonksiyonu yok, Wi-Fi repeater yani sinyal güçlendirici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marshall kulaklıklar nereye gitmiş gözükmüyor

• Bu sene hikaye 11.11... sepetteki 17 dolarlık saat bugün 28 dolar olmuş yersen
    Ayrıca 9 dolarlık saatte 93 dolara çıkmış şu an, 11.11 de tekrar düşecekmiş yine yersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 4 Kasım 2015; 23:26:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Senin yaşın yaşın kadar çocuk doğurtturacak yaştayım çekirge merak etme. Esas senin gibi kendini düşünenlerin bu foruma ihtiyacı yok. Hadi gölge etme kuponlarını al uslu uslu otur ...

Yaşının adamı olda link diye ağlama o zaman zırtapoz... Sen ürün paylaşta biz seyredelim biraz.
  • modem onerebılırmısın hocam , ben xıaomı nın bır modemıne bakıyordum ama oda mı sınyal guclendırıcı anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Akbaba89

Modem fonksiyonu yok, Wi-Fi repeater yani sinyal güçlendirici.

Teşekkür ederim hocam bilgilendirme için . Önerebileceğiniz modem var mı ?
  • Beyler merhaba, benim sorun biraz farkli olacak

Ispanyaya, barcelona'ya yerlestim 4 ay once. Yaklasik 1 sene falan burada yasayacagim. Acaba aliexpress'den vs telefon siparisi versem gelir mi? Avrupanin gumrukteki tutumu nasil?

• 11.11 Günü için birçok satıcı indirim yapmış gibi görünüyor ama çoğu fiyat nerdeyse aynı.İyice araştırmadan almayın.

Ve gerçekten fiyatı düşen ürünleri paylaşalım.Bunlar benden

Micro sd kart.32 gb classs 10. 11.52 $
    http://www.aliexpress.com/item/2014-New-Original-Genuine-Samsung-C10-EVO-Micro-sd-sdhc-card-TF-32GB-microSD-Card-max/1813455216.html

Mini HD kamera 19.99 $
    http://www.aliexpress.com/item/Sricam-Megapixel-HD-Wireless-IP-Camera-Support-Pan-Tilt-Two-way-audio-and-Plug-Play-ONVIF/32383292969.html

Ateş ölçer 12.20 $
    http://www.aliexpress.com/item/LCD-Non-Contact-IR-Laser-Gun-Infrared-Digital-Thermometer-Baby-Body-Thermometers-Free-Shipping/1605425987.html

Plastik iskambil kartları 2 deste 6.71$
    http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-2pcs-have-2-colors-can-choose-wine-red-and-black-plastic-playing-cards-poker/1754471732.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kernel Panic -- 5 Kasım 2015; 9:15:13 >

• Arkadaslar bu quadqopter yada helicopter getirtip memnun olan varmı uygun fiyatlı olarak link verebilecek birde yıllar önce helicopter oğluma aldıgımda havadayken sanki asılıymıs gibi özellikli olan vardı almıstım ama o tarz bır özellık ne olarak gecer bilen veya tavsiye edecek olursa çok makbule geçer şimdiden ilgilenenlere teşekkürler

• @hsenx
    11"11 indirimine göre fiyatı arttırmış

• quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkan

@hsenx

11.11 demi fiyatı düşecek onumu anlamalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsenx

quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkan

@hsenx

11.11 demi fiyatı düşecek onumu anlamalıyım ?

Evet.
  • 
Sayfa: önceki 23882389239023912392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.