Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (2336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.458
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23342335233623372338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 Dolarlık kuponlardan alabilen var mı.
    Programı telefona ilk kez mi kurmak gerekli.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Bugün powerbank geldi. resimler aşağıdadır. Bir tane barkod mu ne var onu kazıdım bir yazı çıktı.
     +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

• Klavye temizleme jeli aldım çöp çıktı. Ne adam gibi temziledi nede girdiği yerden çıktı . Onun yerine bir bez alırsanız daha çok iş görür

• hocam o barkodla sitesinden orjinalliğini kontrol ediyorsunuz ? takipli mi almıştınız ? kaç günde geldi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bilalcan94

hocam o barkodla sitesinden orjinalliğini kontrol ediyorsunuz ? takipli mi almıştınız ? kaç günde geldi ?

yaklaşık 20 günde geldi. şuan şarj oluyor inşallah çalışıt

• Hocam o barkodun altındaki sayılarla sitesinden kontrol yapabilirsin orjinalmi diye .

10000mah Xiaomi power bank için bende silikon kılıf almıştım iyi gibi koku çok çok az, 0,98$ kullanılabilir.
    http://www.aliexpress.com/item/Best-Promotion-Soft-Silicone-Cover-Case-Protector-For-Xiaomi-MI-10000mAh-Power-Bank-Battery-6-Colors/32432776455.html
     +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

• quote:

Orijinalden alıntı: emin936

Hocam o barkodun altındaki sayılarla sitesinden kontrol yapabilirsin orjinalmi diye .

10000mah Xiaomi power bank için bende silikon kılıf almıştım iyi gibi koku çok çok az, 0,98$ kullanılabilir.
    http://www.aliexpress.com/item/Best-Promotion-Soft-Silicone-Cover-Case-Protector-For-Xiaomi-MI-10000mAh-Power-Bank-Battery-6-Colors/32432776455.html

güzelmişte kartta 2 lira kaldı alırım yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: emin936

Hocam o barkodun altındaki sayılarla sitesinden kontrol yapabilirsin orjinalmi diye .

Hocam kılıf çok elzem mi ya. Ben urunden aldım da kılıf almadim. Kılıfı yanında sipariş etsem daha iyi olurmuş ama çünkü cizilirse ilk haftalarda ciziliyor ondan sonra da çizilmesini cok dert etmessin diye dusunuyorum :)
    Bi de kargo geldi de ben daha fırsat bulup acmadim kutuyu daha. İlk başta sarja mi takiyoruz yoksa sarjini sifirlatip öyle mi sarja takmak gerek?

• Arkadaşlar şu üründen aldım dün elime ulaştı, gereksiz buldum nedense şimdi 15 liradan isteyene yollarım, daha pahalıya denk geliyor zaten linke göre :)

Kendi uygulamasını kuruyorsunuz ordaki oyunları vs oynayabiliyorsunuz, mouse uzaktan kumanda vs vs özellikleri var.

Şarjı 20 saate kadar dayanıyormuş 15 dk kullandım sadece çalışıyor.

http://www.aliexpress.com/store/product/Bluetooth-Autodyne-Artifact-Wireless-Mini-Game-Remote-Controller-Phone-Camera-Shutter-Release-Self-Timer-for/939311_32402999733.html

• Çokta elzem değil hocam çizilmesini falan takmazsan birşey olmaz darbelere karşı iyi olabilir ama buda alıp fırlatılan bir ürün değil nihayetinde . Ben içindekini boşaltıp takmıştım ama öylemi olması gerekiyor bilmiyorum

• iphone 6 için ekranı tamamen kapatan temperli camlardan alan oldu mu ? Tavsiyeniz var mı ?

• çizilmesinden çok kenarlardaki keskinlikleri kapatsın diye kullanmak lazım bunu bence :)

• Arkadaslar kucuk cekcekli sirtcantasi gibi seyahat cantasi ihtiyacim var, tavsiye edebileceginiz bir satici var mi?

• Deseniz de birşey farketmeyecektir hocam adrese gelirler posta kutusuna veya binanın girişine bırakıp giderler. Takipli olsaydı eğer kapınıza kadar getirir, siz evde yoksanız eğer şubeye geri götürür gelip almanız beklenirdi.

Yurtdışı hakkından kastınızı anlamadım yıllık 5 sipariş muhabbeti vardı onu diyorsanız yok öyle bir şey. Tek seferde aynı üründen 3-4 parçayı geçmemek kaydıyla istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

• banggooddan takip kodu ile 14 dolara (40 lira civarı) gelen xiaomi 10000 mah powerbank

24 ağustosta sipariş ettim stokta olmaması nedeniyle 30 ağustosta kargoya verildi
    17 eylülde, toplam 18 günde elime ulaştı gayet iyi bir süre

boyutunu görünce şaşırdım bu kadar ufak beklemiyordum açıkçası

• quote:

Orijinalden alynty: mixtiesto

bu konuyu unutmu?um

evet beyler montaj yaptyrdym

mevcut anfiye bodoslama hepsini girdik kaça kaç ve nasyl yapyldy bilmiyorum.

amma velakin kötü oldu neden derseniz basa güç kalmady bas varmy yokmu belli de?il o derece anfi yetersiz

400 - 520 rms arasy olan woofera ?imdi mono anfi aryyorum

bu rmslerde besledi?iniz wofer varsa ne ile besledi?inizi ö?renebilirmiyim

Merhabalar,

Ayny sistemden benimde alma niyetim var. Öneriniz nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

aliexpress'ten geçen ayın 9 unda verdiğim 11$ lık ürün hala gelmedi. 40 gün oldu Dispute açmalı mıyım? Yoksa biraz daha beklesem mi?

Beklemeyin hemen iade açın süresi geçmeden
  • quote:

Orijinalden alıntı: MurderByDeath

Saticin agazasinda guzel urunler var. Alim yapanlar paylasmis fotograflar asagida mevcut..

CASİO GW-A1100FC-1A Mens Luxury Brand Sports Diver Digital watch 46MM Rubber case Resin strap 200M Waterproof Watch

http://www.aliexpress.com/item/The-U-S-version-GW-A1100FC-1A-Mens-Luxury-Brand-Sports-Diver-Digital-watch-46MM-Rubber/32372392130.html
     +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

hocam tüm fonksiyonları çalışıyor mu ?

• Ben almadim hocam sadece urun paylasimi yaptim saticiya sorabilir ya da ilan aciklamasini okuyabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav yazı yazmayın artık ya yeter yazmayın .. Pm atın çok mu zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23342335233623372338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.