Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (2237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22352236223722382239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    artık ayakkabıda 77 tl vergi kesiliyor 75 euroyu geçip geçmemesi önemli değil, isterseniz terlik alın yine vergi kesiyorlar.
  • Cyclone001 kullanıcısına yanıt
    telefona bir zararı olurmu acaba? bende orjinal sony docku var ama seyehate çıkarken yanımda götürmek istemiyorum. malum pahalı meret :) kırılır çalınır falan diyerekten
  • Bilmiyorum hocam ben de merak ediyorum zararı olur mu diye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyclone001 -- 9 Temmuz 2015; 19:26:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android tv box alan var mı hiç?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pinti kirpi kullanıcısına yanıt
    Bu ürün araba çakmaklığına bağlanıp, o şekilde kullanılabilir sanıyorum? Çoğu telefonuda şarj ediyorsa gayet güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dedefon

Bu ürün araba çakmaklığına bağlanıp, o şekilde kullanılabilir sanıyorum? Çoğu telefonuda şarj ediyorsa gayet güzel olur.

Telefonunuz nedir hocam, söyleyin ona göre yardımcı olmaya çalışayım. :)
  • Octopus tripod kutu açılışı. Elime yaklaşık 11 günde ulaştı.
    Ürünün linki:http://tr.aliexpress.com/item/Portable-Phone-Holder-Digital-Camera-Flexible-Octopus-Leg-Tripod-Bracket-Selfie-Stand-Adapter-Mount-Monopod-Bubble/32262219806.html
    İnceleme videosu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert262626 -- 22 Temmuz 2015; 0:59:22 >

• m@kif M kullanıcısına yanıt
    şunu almayı dusunuyorum ben

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_193367.html

alıpta kullanan var mı hiç arkadaşlar
  • Selam arkadaşlar elektronik sigara sipariş etmeyi düşünüyorum aliexpressden.Daha önce almış olan var mı.Önerdiğiniz bir marka var mıdır acaba ?
    Bir de gümrükden geçer mi ?

Şöyle bir tane buldum.İlk defa kullanacağım.Öneri bekliyorum.Ucuz yollu bir şey olsun 30-40 liralık.
    http://tr.aliexpress.com/item/eGo-CE5-Double-Zipper-Electronic-Cigarette-Starter-Kits-650mAh-900mAh-1100mAh-eGo-T-Battery-with-CE5/32220956864.html

iphoneda da geçerli sanırım değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: dranov

iphoneda da geçerli sanırım değil mi?

Harici wireless receiver gerekiyor.

Yani ev ve isyerindeki wireless modem mi gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: dranov

Yani ev ve isyerindeki wireless modem mi gerekiyor?

Hayır hocam, bazı telefonlarda tümleşik olarak gelirken bazılarında ekstra olarak almak gerekiyor. Örneğin ben lumia 735 kullanıyorum ve bu cihazda var. Şarj aletinden çıkan enerjiyi bataryada depolamak için aracı bir parça. Her marka ve modelin ayrı ayrı receiverları var. Aliexpress'te "telefon adı wireless receiver" şeklinde aratırsanız ürün karşınıza çıkacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert262626

Octopus tripod kutu açılışı. Elime yaklaşık 11 günde ulaştı.
    Ürünün linki:http://tr.aliexpress.com/item/Portable-Phone-Holder-Digital-Camera-Flexible-Octopus-Leg-Tripod-Bracket-Selfie-Stand-Adapter-Mount-Monopod-Bubble/32262219806.html
    İnceleme videosu:https://www.youtube.com/watch?v=ofjQc-g5aT0v

Dostum bi yere takınca sağlam duruyor mu yani böyle sarsılma düşme filan olmuyor değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam arkadaşlar..
    aliexpressten siparişini vereceğim ufak tefek 20 ye yakın ürün bana 20 seferde mi yoksa tek paket ile mi gelir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılın Üyesi

Selam arkadaşlar..
    aliexpressten siparişini vereceğim ufak tefek 20 ye yakın ürün bana 20 seferde mi yoksa tek paket ile mi gelir?

Aliexpress satıcılar ile alıcıları bir araya getiren platform, o yüzden farklı satıcılardan alırsan ayrı ayrı paketlerde ve zamanlarda gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 10 Temmuz 2015; 0:08:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

quote:

Selam arkadaşlar..

Aliexpress satıcılar ile alıcıları bir araya getiren platform, o yüzden farklı satıcılardan alırsan ayrı ayrı paketlerde ve zamanlarda gelir.

Teşekkürler.. Ben ücretsiz kargolardan china post olanları seçtim. Bu durumda bizdeki ptt kapıya kadar ürünleri getirir mi acaba? Yoksa hepsi için ptt ye mi gitmem gerekir ?
  • beroco50 B kullanıcısına yanıt
    Videodada görmüşsünüzdür dolabın kulbuna astım düşme falan olmadı.
  • Şu bükünce yanan lambaları (xiaomi çakması) alıp tavsiye edebilecekleri satıcı olanlar kendilerini gösterebilirlermi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

quote:

Selam arkadaşlar..

Teşekkürler.. Ben ücretsiz kargolardan china post olanları seçtim. Bu durumda bizdeki ptt kapıya kadar ürünleri getirir mi acaba? Yoksa hepsi için ptt ye mi gitmem gerekir ?

Ptt kapıya kadar getirir. Registered yazanlardan aldıysanız takip numarası ile takip edebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 22352236223722382239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.