DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
54.277
Cevap
1.852
Favori
2.456.394
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı
Giriş

hocam şimdi interneti komşudan alıyorum biraz kopma yaşıyorum bu sizin almış olduğunuz ürünü alsam işime yarar mı?
      ağ şifresini biliyorum
      |
      |
      ready_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sol hükümet ameliyata narkozsuz alır, en azından hangi organınızı söktüğünü anlarsınız; Sağ hükümet ameliyata narkozla alır da, nerenizi kaybettiğinizi dahi anlayamazsınız. Necmettin Erbakan ►► ◄◄
    • Yarbay
      2753 Mesaj
      10 Haziran 2015 11:33:53
      quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

arkadaşlar selamlarhttp://www.aliexpress.c...?orderId=67313370503771 bu ayakkabı yı aldım daha öncede almıştım 2. kez aldım ptt gelmiş 70 tl gümrük parası istemiş bu nasıl olabilir bir öncekinde böyle birşey olamamıştı..

not : bir öncekinde ben dispute açmıştım adam süre istemişti bende vermiştim bu yüzden birşey yapmış olabilir mi ? ne yapmalıyım şimdi..

artık ayakkabı geçmez gümrükten. şu konudaki son sayfada sorunu nasıl çözeceğin anlatılmışhttp://forum.donanimhaber.com/m_34582101/mpage_148//tm.htm#106699725
      |
      |

LENOVO İDEAPAD Y700--ONEPLUS 3 A3003 --LOGİTECH G700S -- SENNHEİSER MOMENTUM ON EAR HEADPHONE--XİAOMİ HYBRİD PRO EARPHONE
    • Teğmen
      167 Mesaj
      10 Haziran 2015 11:54:14

Tabi kesin bişey söylemem yanlış olur. Komşunuzdan gelen internetin en iyi çektiği yerdeki prizlerden birine bu aparatı takarsanız, evinizin kalan kısmına bu aparat aldığı sinyali daha güçlü bir şekilde aktaracaktır.

Ancak eski mesajlarımdan birinde yazmıştım. Bu aparattan iki tane aldım. Biri arkadaşım için. Bendeki aparata telefonumla bağlandığımda belli bir süre sonra interneti kesiyor. Yeniden bağlan dediğimde bağlanıyor ve devam ediyorum. Arkadaşıma sordum ben hiç böyle birşey yaşamadım dedi. Ya bendeki sorunlu, ya ayarlarından bişey yapmam gerekiyor bunu bilmiyorum. Bunu belirtmek istedim.

ikinci olarak ta: hız testi yaptığımda, şuan 25 MB internet kullanıyorum, aparatla bağlandığımda bazen 2 MB bazen 10 Mb bazen 20 MB görüyorum. Neden hız standart değil çözemedim. Modemle bağlandığımda hızım sürekli sabit 23 MB lerde oluyor.

Benim kişisel fikrim, bu aparatla komşunuzdaki sinyali güçlendireceksiniz ve kopma yaşamayacaksınız. Modemim benim oturma odasında ve salonun köşesinde bir kademe çekiyor bazen de kayboluyor. Ve doğal olarak netten düşüyorum. Bu aparatı salona taktığımda(nete bununla bağlanıyorum) sinyal full oluyor ve hiç kopma yaşamıyorum.
      |
      |
      balomer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 10 Haziran 2015 12:10:03

anladım hocam 10 dolar riske atarız artık yeter ki iyi çeksin 5 mb görsem uçarım zaten şimdi 500-600 kb görünce seviniyorum

bağlanma olayını nasıl yapacağım onu anlayamadım bu konuda da yardımcı olur musunuz?
      |
      |

Sol hükümet ameliyata narkozsuz alır, en azından hangi organınızı söktüğünü anlarsınız; Sağ hükümet ameliyata narkozla alır da, nerenizi kaybettiğinizi dahi anlayamazsınız. Necmettin Erbakan ►► ◄◄
    • 10 Haziran 2015 12:31:24
      quote:

Orijinalden alıntı: ready_35

Modemin sinyali evin her tarafına yeteri kadar ulaşmadığı için repeater olarak almıştım bunu. Amacıma da ulaşmış oldum.

Kablosuzu kabloyuya çevirip çevirmediğini bir kaç gün önceye kadar bilmiyordum. crazyblast isimli forumdaki arkadaş ta aynı şeyi sormuştu. Eve gidip onun için denemiştim. Benim tv de lan girişi vs olmadığı için. laptopta kablosuzu kapatıp, kabloyu bu aparata bağladım ve internet geldi laptoba, laptopta interneti kullanırken telefonumdan da aynı aparata kablosuz olarak bağlandım, telefonumda da internet vardı. Yani anladığımız kablosuz olarak dağıttığı gibi kablo yardımıyla da interneti aktarıyormuş.

Yani pc ye, laptoba ethernet ile interneti aktarıyorsa, tv ye box a da aktarır diye düşünüyorum.

Teşekkürler fiyatı da uygun muş türkiyede dark in bir cihazı var 49 tl civarı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Çavuş
      56 Mesaj
      10 Haziran 2015 13:41:05
      artık ayakkabı almayın sonuç bu arkadaşlar :D

BEŞİKTAŞ
    • Teğmen
      167 Mesaj
      10 Haziran 2015 13:47:41

@interior designer

Rica ederim. Evet bence de hesaplı. Belki başka satıcılarda çok daha ucuza bulunabilir. Ben o zaman o satıcıdan almıştım. Diğerlerine de bakmak lazım.

quote:

Orijinalden alıntı: balomer

bağlanma olayını nasıl yapacağım onu anlayamadım bu konuda da yardımcı olur musunuz?

Aparat üzerindehttp://192.168... diye başlayan bir adres + kullanıcı adı ve şifre var
      1- Aparata ethernet kablosunu takıp bilgisayara bağlıyoruz, ve aparatı prize takıyoruz
      2- Aparat üzerindeki adresi browsera yazıyoruz karşımıza aparatın arayüzü geliyor, kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapıyoruz.
      3- Ap, repeater ve router modu var yukarda 3 bölüm. Ben repeater ı seçtim. Siz de onu seçin
      4- Onu seçince karşınıza çevrenizdeki kablosuz modemlerin bir listesi çıkıyor karşınıza. Sinyalini kullanmak istediğiniz modemi seçiyorsunuz. Sayfanın en altında ağ ismi ve şifre yazılacak yer var.
      5- Ağ ismini istediğinizi yazabilirsiniz. şifreyi de, kullanmak istediğiniz modemin kablosuz şifresini yazıyorsunuz. (Şuan kablosuz ağa bağlanırken kullandığınız şifre)
      6- Aparattan ethernet kablosunu söküyorsunuz, sizin için uygun olan prize takıyorsunuz. Telefonunuzu ya da laptobu açıp kablosuz ağlardan biraz önce kendinizin isim verdiği ağı bulup bağlan diyorsunuz, şifre sorduğunda yine biraz önce yazdığınız şifreyi yazıyorsunuz. Tamamdır ;)

Yine de şunu izleyebilirsiniz.
      https://www.youtube.com/watch?v=2trCqEbRKJA

Kolay gelsin
      |
      |
      Bahsedilenler: balomer , interior designer

• 10 Haziran 2015 13:51:52

çok teşekkür ederim Allah razı olsun hocam
      |
      |

• Binbaşı
      1395 Mesaj
      10 Haziran 2015 13:57:32
      quote:

Orijinalden alıntı: buğra68

artık ayakkabı almayın sonuç bu arkadaşlar :D

bende yeni aldım ayakkabı satıcı göndermiş görünüyor sen ne yaptın gerimi iade edeceksin
      |
      |

• Teğmen
      174 Mesaj
      10 Haziran 2015 14:11:01

Evet bu satıcından aldım biraz rastgele oldu numara işi o yüzden biraz buyuk geliyor diyebilirim. yali spora sordum satışı bitmiş 280 tl civarı diyordu fiyatına :)

gio kardeş tabi şimdi almak mantıksız ama takipte kal bi gün mutlaka 60 dolar seviyesine düşer kupon falan olayına girsen 50 dolara bile alırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: ozkan1979 , giovannidrogo

Ordu çok olsada, orduda savaş ruhu yoksa mağlubiyet kaçınılmaz olur.
    • Teğmen
      174 Mesaj
      10 Haziran 2015 14:12:36

hangi ayakkabıyı aldın satıcı göndermiş demişssin.

|
      |
      Bahsedilenler: ozkan1979

• Binbaşı
      1395 Mesaj
      10 Haziran 2015 14:20:35
      quote:

Orijinalden alıntı: rapstar338

hangi ayakkabıyı aldın satıcı göndermiş demişssin.

http://tr.aliexpress.com/item/Free-Shipping-2015-Hot-Sell-Mens-Presto-2-Sports-Running-Shoes-Hot-Sell-Hommes-Barefoot-Breathable/32335241368.html?http_swift_null=

bu ayakkabıyı aldım 1 sıradaki
      |
      |

• Teğmen
      174 Mesaj
      10 Haziran 2015 14:26:11

kardeş neden bu sahte ayakkabıya para vedin. acelen yoksa o fiyatın biraz fazlasına adidas yada nike alabilirdin

|
      |
      Bahsedilenler: ozkan1979

• Yüzbaşı
      474 Mesaj
      10 Haziran 2015 14:29:08

Bizim postacı da da az evvel geldi diğer ürünlerimi teslim aldım ama ayakkabıyı geri gönderdim.

$17 a aldığım ayakkabının dışına satıcı $12 yazmış bizim pek saygıdeğer gümrük memuruyum diye geçinen ve maaşını hakettiğini düşünen insan evladı ise paketin içini bile açmamış. evet yanlışlık yok. Paketim açılmamış üzerine direk vergi etiketi yapıştırılmış. BEnlik sıkıntı yok da Anneme hediye almıştım ona üzüldüm.

Şimdi bu gereksiz memurvari hareketler yüzünden bu ürün çine kadar gidecek orada içine fatura konulup açıklama kısmına ayakkabı yazılmadan yeniden paketlenip gönderilecek. Tüm bu süreçte çalışan herkese extra iş çıkartmış oldu işgüzar gümrükçü.
      |
      |
      buğra68 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1395 Mesaj
      10 Haziran 2015 15:50:27
      quote:

Orijinalden alıntı: rapstar338

kardeş neden bu sahte ayakkabıya para vedin. acelen yoksa o fiyatın biraz fazlasına adidas yada nike alabilirdin

fiyatlar fazla diye bu fiyata hesaplı geldi aldım bana 100tl ye gelişi oldu bakalım nasıl çıkacak vergi çıkarsa yandık ben bildigin 75 euro sınır
      |
      |

• Binbaşı
      1395 Mesaj
      10 Haziran 2015 15:51:45
      quote:

Orijinalden alıntı: hopeless1

Bizim postacı da da az evvel geldi diğer ürünlerimi teslim aldım ama ayakkabıyı geri gönderdim.

$17 a aldığım ayakkabının dışına satıcı $12 yazmış bizim pek saygıdeğer gümrük memuruyum diye geçinen ve maaşını hakettiğini düşünen insan evladı ise paketin içini bile açmamış. evet yanlışlık yok. Paketim açılmamış üzerine direk vergi etiketi yapıştırılmış. BEnlik sıkıntı yok da Anneme hediye almıştım ona üzüldüm.

Şimdi bu gereksiz memurvari hareketler yüzünden bu ürün çine kadar gidecek orada içine fatura konulup açıklama kısmına ayakkabı yazılmadan yeniden paketlenip gönderilecek. Tüm bu süreçte çalışan herkese extra iş çıkartmış oldu işgüzar gümrükçü.

senin ne olduda ayakkabı geri gönderdin ben 35 dolara aldım ayakkabı 100tl vergi gelirse gerimi göndereyim benim bildigim 75euro olması gerek sınır
      |
      |

• 10 Haziran 2015 18:16:56
      0,25 dolara aldığımız xiaomi led bugün geldi aarkadaşlar. Bence gayet kullanışlı çok güzel ışıtıyor.
      |
      |

• Çavuş
      65 Mesaj
      10 Haziran 2015 19:00:21
      Abi maksimum 35 dolara sevgiliye ne alınabilir? Önerileriniz var mı kaliteli ve beni hatırlatacak birşeyler istiyorum.
      |
      |

• Binbaşı
      1849 Mesaj
      10 Haziran 2015 21:08:56
      Anlamadığım bir şey var, 75 euroluk sınır yok mu, 30 dolarlık ayakkabı alınınca nasıl oluyor da bu kadar gümrük vergisi ekleniyor, bu adamlar işini nasıl yapıyor

Reklamlar
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.