Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (2187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.458
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21852186218721882189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: giovannidrogo

Bu ayakkabi siparislerinde vergi ile karsilasanlar İstanbul'da mi yasiyorlar? Nedir bu olayin perde arkasi?

Bir sitede "resmi yazi geldi, artik ayakkabilar icin gumruk vergisi odenmek zorunda" minvalinde bir seyler yazilmis. Yaziyi da detayla inceleme sonrasi siteye ekleyecegini belirtmis. Kisacasi artik ayakkabi getirtemiyoruz sanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tatsumi Senpai

quote:

Orijinalden alıntı: kimone

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: f@tih

Satıcı ile iletişime geçip parasını iade etmenizi tavsiye ederim.

Verecektim parasını ama kendisi ilk önce 35 sonra 50 gün gelmezse paranızı iade edeceğim demesine rağmen 60 gün bekledim halen oyalamaya çalışınca gıcık oldum. Bu yüzden iade yapmayacağım.

Elin Çin'lisi nereden bilsin senin kargo paketinin Türkiye'ye giriş yaptıktan sonra 15 - 20 günde gümrükte bekleyip sonrasında dağıtıma çıkacağını?
    Sizin yaptığınız ayıptı günahtır KUL HAKKI dır
    Ohh. ürünü al kullan ama iş para ödemeye gelince geç geldi diye ödeme yapma.
    Senin gibi kişiler yüzünden aliexpress'deki bir çok satıcı Türkiye'ye gönderim yapmıyor artık
    Haaaaa... unutmadan 0.25 $ a ixaomi led ışık alıpta orijinal değilmiş deyip satıcıya 1 yıldız veren veya ürünü alıp feedback e excellent fast shipping yazdığı halde satıcıya 1 veya 2 yıldız veren ÖKÜZOĞLU ÖKÜZ ler de olduğu sürece Çin'lilerin tamamı Türkiye'ye satışı durduracak...

Ilk once terbiyeli takın. Sonra adam kendisi kargolandıktan sonra 35 günde gelmezse paranızı iade edeceğim diye taahüt ediyor. Bu arada takip kodu da çalışmıyor. 35 gun + kargo yapilmasini bekleme derken bir kez soruyorum ve adam bana 50 gun bekleyin diyor. 50 gün gelmiyor 60 gün bekliyorum. 60 gün kargo beklemeyide hesaba katınca 75 gun oluyor. Adam bana halen bekle diyor. Kimse kusura bakmasin senin taahütün nere beklediğim gün nere. Tutamayacağı sözü vermeyeceksin o zaman. Adam taa 35 de pay back demis ben 60 gun beklemisim ve kul hakki yiyorum oyle mi ? Guldurmeyin beni.

Dominos pizza başlığı altında da siparişimi verir vermez kronometremi çalıştırıyorum 30. dakikada gelirse parasını veririm 31 dakika derse para mara vermem diyen çoookkkk. KARAKTERLİ(!) üyelerimiz var.
    Sen de aynı karakter mensubu kişilerden birisin galiba...

• Benden de 77 TL istediler. Şubeden alacağımı söyledim, cumartesiden beri orada. Ne yapıcağımı bilmiyorum. 21 dolara almıştım. 77 lira versem mi yoksa 100 liraya buradan başka ayakkabı mı alsam
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Verecektim parasını ama kendisi ilk önce 35 sonra 50 gün gelmezse paranızı iade edeceğim demesine rağmen 60 gün bekledim halen oyalamaya çalışınca gıcık oldum. Bu yüzden iade yapmayacağım.

Elin Çin'lisi nereden bilsin senin kargo paketinin Türkiye'ye giriş yaptıktan sonra 15 - 20 günde gümrükte bekleyip sonrasında dağıtıma çıkacağını?
    Senin gibi kişiler yüzünden aliexpress'deki bir çok satıcı Türkiye'ye gönderim yapmıyor artık
    Haaaaa... unutmadan 0.25 $ a ixaomi led ışık alıpta orijinal değilmiş deyip satıcıya 1 yıldız veren veya ürünü alıp feedback e excellent fast shipping yazdığı halde satıcıya 1 veya 2 yıldız veren ÖKÜZOĞLU ÖKÜZ ler de olduğu sürece Çin'lilerin tamamı Türkiye'ye satışı durduracak...

Ilk once terbiyeli takın. Sonra adam kendisi kargolandıktan sonra 35 günde gelmezse paranızı iade edeceğim diye taahüt ediyor. Bu arada takip kodu da çalışmıyor. 35 gun + kargo yapilmasini bekleme derken bir kez soruyorum ve adam bana 50 gun bekleyin diyor. 50 gün gelmiyor 60 gün bekliyorum. 60 gün kargo beklemeyide hesaba katınca 75 gun oluyor. Adam bana halen bekle diyor. Kimse kusura bakmasin senin taahütün nere beklediğim gün nere. Tutamayacağı sözü vermeyeceksin o zaman. Adam taa 35 de pay back demis ben 60 gun beklemisim ve kul hakki yiyorum oyle mi ? Guldurmeyin beni.

Dominos pizza başlığı altında da siparişimi verir vermez kronometremi çalıştırıyorum 30. dakikada gelirse parasını veririm 31 dakika derse para mara vermem diyen çoookkkk. KARAKTERLİ(!) üyelerimiz var.

Adamlar sözlerini tutmuyor. Karaktersiz biz oluyoruz ne güzel dünya. Madem tutamıyorsun sozunu kim olursa olsun bunu söylemeyeceksin ok ? Kafanda güzelmiş bu arada güle güle kullan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşım sen kimsin de burada tanımadığın insanlara karakterli karaktersiz bilmem ne diye yafta yakıştırıyorsun?

39 günde gelmezse ücretinizi iade ederim garantisiyle satılan üründen sen satın alır ve 60. günde gelirse ister ödersin ister ödemezsin. Başkasına da sen de öde ya da ödeme diyemezsin.

• Aldiginiz ayakkabiya gore degisir. 21 dolar 50 kusur lira yapiyor, 77 daha eklendiginde de 130 kusur lira. 130 kusur liraya degecek bir ayakkabiysa verip alin, ayni paraya daha kalitelisini alabileceginizi dusunuyorsaniz da gonderim fazla maliyetli olmuyorsa geri gondermeye calisin, cunku az para degil yani.

• Yaw benim takip numarasi 35025814244 bu sekilde. Eskiden onunde ve arkaasinda ulke kodlari olurdu. 17.track dan da bakamiyorum. Degisen bisi oldu. Yardim edermisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: giovannidrogo

Aldiginiz ayakkabiya gore degisir. 21 dolar 50 kusur lira yapiyor, 77 daha eklendiginde de 130 kusur lira. 130 kusur liraya degecek bir ayakkabiysa verip alin, ayni paraya daha kalitelisini alabileceginizi dusunuyorsaniz da gonderim fazla maliyetli olmuyorsa geri gondermeye calisin, cunku az para degil yani.

Galiba ücreti verip alacağım gibi duruyor. Ama burda yapılan bir haksızlık var ve hakkımı helal etmiyeceğim. Ayakkabı konusunda çok talihsizim. Yeni aldığım ayakkabı 2 kere giymeden çalındı. Şimdi yurtdışından aldım onun da başına neler geldi.
  • sens0red S kullanıcısına yanıt
    tapiksiz posta hocam
  • Arkadaşlar bunu aldım, 22 günde geldi. Sesi acayip yüksek çıkıyor. Usb MicroSD ve radyo desteği var.

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

Fiyat 6.10 dolar.
    http://www.aliexpress.com/item/1pcs-black-Aluminum-alloy-Portable-Micro-SD-TF-USB-Mini-Stereo-Speaker-Music-Player-FM-Radio/2014492950.html

• quote:

Orijinalden alıntı: sens0red

Yaw benim takip numarasi 35025814244 bu sekilde. Eskiden onunde ve arkaasinda ulke kodlari olurdu. 17.track dan da bakamiyorum. Degisen bisi oldu. Yardim edermisiniz?

Yanwen kargo sirketine ait bir kod. Sadece Çin'de aktif olan ve ulkemiz sinirlarina ulasinca takibi sona eren takip kodudur.

• Arkadaşlar benimde ayakkabıya 77 tl vergi gelmiş bu sorunu halletmenin bir yolu yokmudur. Ayakkabıyı geri göndersem maliyeti ne olur acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Yanwen ile kaç kargonuz elinize ulaşmadı ?Dolandırıcı dediğinize göre ürünün elinize ulaşmaması gerekir çünkü.

2 veya 3 kargom elime ulaşmadı , benim derdim 2,5 dolar fazla verip takip numarası almam ve o adamın bile bile geçersiz takip numarsı vermesi
  • AE nin eposta adresini bilen var mı spam mesajı alıyorum şikayet etmem lazım online chat sorunumu çözemiyor

• Aldığım örümcek görünümlü, telefon ve tablet,kitap standı aklınıza ne gelirse artık :D kargo biraz önce geldi :D çok sert plastikten yapılmış ve inanılmaz bir sağlamlık hissi veriyor, 3 adet almıştım, toplam 9 tlye geldi :D şiddetle tavsiye ederim
    https://drive.google.com/file/d/0BzIOdb9zE26DOVNtQU9YcHJ1OWM/view?usp=sharing

link
    http://www.aliexpress.com/item/2015-New-Multifunctional-Spider-Mobile-Phone-Holder-For-All-Type-Phone-Universal-Mobile-Phone-Holder/32267825045.html

• Herkese günaydın. Dolar arttı, gümrük kafasına göre ürünlere vergi kesiyor vs. Böyle şeylerden herkes gibi bende bıktım. Bunu biraz daha hafifletecek olacağını düşündüğüm referans olayı aklıma geldi. Ama bu konuda ref' li ürün paylaşmak yasak. O zaman bizde adı "referanslı ürün paylaşımı" adlı bir konu kursak, orada birbirimize destek versek. Hem herkes üç-beş kazanır, hemde konuya ilgi artar (başka yurt dışı alışverişçiler bunu duyunca o konuya gelirler, yani bu konuyu bırakanlar). $5 lık puanımız olsa bile çok işimize yarar. Sonuçta şuan $5 13 TL ye denk geliyor. Desteklerinizi bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarzoCharlie

Herkese günaydın. Dolar arttı, gümrük kafasına göre ürünlere vergi kesiyor vs. Böyle şeylerden herkes gibi bende bıktım. Bunu biraz daha hafifletecek olacağını düşündüğüm referans olayı aklıma geldi. Ama bu konuda ref' li ürün paylaşmak yasak. O zaman bizde adı "referanslı ürün paylaşımı" adlı bir konu kursak, orada birbirimize destek versek. Hem herkes üç-beş kazanır, hemde konuya ilgi artar (başka yurt dışı alışverişçiler bunu duyunca o konuya gelirler, yani bu konuyu bırakanlar). $5 lık puanımız olsa bile çok işimize yarar. Sonuçta şuan $5 13 TL ye denk geliyor. Desteklerinizi bekliyorum :)

+1

• +1

• Aliexpress' ten bu ayakkabıyı aldım. Satıcı ilanı kaldırmış. Sadece ufak bi defosu var ama sadece eline aldığında gözüküyor. Maalesef gidip 77 TL vergiyi verip aldım. Ama pişman olmadım sadece paraya üzüldüm. Ayakkabı güzel ve rahat. Eğer gümrük mevzusuna bir çözüm bulursak, almanızı şiddetle tavsiye ederim. Ama bir numara büyük alın (ben öyle yaptım).
    Ayakkabı büyük geliyor ayağınıza ama bağcıkları bağlayınca tam oturuyor. Arkası da bileğimi acıtmadı.
     +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

• g230 satan yer var mı?
  • 
Sayfa: önceki 21852186218721882189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.