Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
54.312
Cevap
1.606
Favori
2.513.000
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı
Giriş
    1874 Mesaj

normal saatler 10 dolar cıvarı 7 dolar fazla verıp gorursun bızlerde goruruz

gordugun gıbı gelır gorunusu gayet ıyı ama malzeme kalıtesı nasıl bılınmez
    |
    |
    aLLure25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    Aliexpress'ten kendime Led Ampul almıştım. Çok iyi çıktı bizimkilere felan da almıştım. Tanesi 17 TL'ye felan geliyor. Ama bunlar 3. nesil led ampuller. Türkiye'de benzerini avizecide buldum 45 tl'ye satıyordu. COB led diye 5 yıl garanti veriyordu dayım.Led ampullerde ilk nesil smd, Bauhouse veya Koçtaştakiler 2. nesil power led. Bunlar COB led.
    http://www.aliexpress.com/snapshot/6117909840.html

Oldukça iyi ışık veriyor. 10W ama 25 W tasarruflu ampuller ile aynı parlaklıkta yanıyor. Bilen bilir LED lambalarda lümen fazla yüksek değil güç/lümen olayında. Fakat bunlar oldukça iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faustil -- 31 Temmuz 2014; 16:38:35 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Şu ürünler sizce orjinal mi? Fiyatlar pahalı geldi bana.

http://www.aliexpress.com/item/10pcs-lot-ios-7-Belkin-1-0M-4FT-SYNC-8-Pin-USB-Cable-and-Charger-Cable/1651609857.html

http://www.aliexpress.com/item/1pcs-lot-100-Genuine-Original-USB-Data-Sync-Charging-Cable-For-iPhone-4G-4s-ipad-2/1874764511.html

Birde bunların kısa 20 cm olanını bulmak mümkün mü acaba?

Yardımlarınız için teşekkür ederim
    |
    |

• Yüzbaşı
    520 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Martingale

beyler gözlük almıstım bugun geldi kalitesi harika ama satıcı satış yapmayı bırakmıs link versem resim atsam faydasız
    Renkli gülleri alıp ekecek lan arkadaşlar vardı sonuçları paylaşırsanız sevinirim
    |
    |
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 ; STEELSERIES Rival600 ; Logitech G810 |
  • Çavuş
    80 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: abormen

arkadaşlar 14 ünde sipariş geçtiğim ürüne ait tracking number olmasına rağmen satıcının verdiği linkteki http://intmail.183.com.cn/icc-itemtraceen.jsp bu siteye tracking number kodunu yazdığımda takip edemiyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: abormen

arkadaşlar 14 ünde sipariş geçtiğim ürüne ait tracking number olmasına rağmen satıcının verdiği linkteki http://intmail.183.com.cn/icc-itemtraceen.jsp bu siteye tracking number kodunu yazdığımda takip edemiyorum.

satıcı ile irtibata geçin verdiği takip kodunu doğrulatın yanlış vermiş olabilir.
    |
    |

• Yüzbaşı
    285 Mesaj
    beyler banggood dan 15 dolarlık bir siparişim olacak fakat adres ve isim kısmında türkçe karakter kullanıyormuyuz ? acil cevap verebilirse biri çok sevinirim :)

Türkçe karakter kullanmazsanız daha iyi olur. Yazıcıdan alınan adres kağıdına Türkçe karakterler çıkmayabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ssarunass kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sunglasses world den alıyodu herkes hocam, sen risk alıp baskasından mı aldın :D
    |
    |
    Martingale kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tamamdır teşekkür ediyorum
    |
    |
    axilic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

@coolcicada
    Ürünü satmak için araştırmıyorum. Kızım istedi. Arkadaşları Çin'den (aliexpress, ebay, dx vb.) sitelerden sipariş verip alıyorlarmış.
    Türkiye'de bu ürün 50TL. imiş. Yurtdışında 20TL. civarında. Kozmetik getirtmenin yasak olduğunu da bilmiyordum.

@abuabuabu
    Kesinlikle sizi yanlış anlamadım. Uyarılarınız için teşekkür ederim. Ürünü satın almaktan vaz geçtim.
    Yalnız söyle bir sorun var. Türkiye'de satılan bu ürünün Çin'den gelen ürün olup olmadığını da bilemiyoruz.

Cevap yazan ve uyarı yapan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: abuabuabu , coolcicada
    |
    Bahsedilenler: Biolystick

• Yüzbaşı
    815 Mesaj

@coolcicada
    Ürünü satmak için araştırmıyorum. Kızım istedi, kullanmak için. Kızımın arkadaşları Çin'den yurt dışı (aliexpress, ebay, dx vb.) sitelerden alıp kullanıyorlarmış.
    TR fiyatı 50TL. imiş. Verdiğim linkte 20TL. civarında. Yurt dışı sitelerde daha ucuz fiyatlara bulmak mümkün.

@abuabuabu
    Kesinlikle sizi yanlış anlamıyorum. Uyarınız için teşekkür ederim. Kozmetik ürünlerin yasaklı olduğunu da bilmiyordum. Almaktan da vaz geçtim.
    TR'de satılan bu ürünün Çin'den gelen ürünler olmadığının da garantisi yok. Böyle bir sıkıntı da var.

Cevap yazan ve uyarı yapan tüm arkadaşlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismok -- 31 Temmuz 2014; 20:11:10 >
    |
    |
    Bahsedilenler: abuabuabu , coolcicada

takip kodunun doğru olduğundan emin olun bir de ptt nin sayfasından takip etmeye çalışın. sizin tenzih ederim, bazı arkadaşlar ısrarla yabancı sitelerden takip ediyorlar. ürün yollanmışsa daha ülkeye girmeden ptt sayfasından da takip edilebilmekte.
    |
    |
    abormen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ysuleymany

Her sokak başında 10 TL'ye satılan saatleri Çin'den almaya gerek yok. Sokağa çıkın, bakın, canlı canlı inceleyin ve alın.
    Gözlükler de 10-20 TL'ye istediğin türde, şekilde.
    quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

Her sokak başında 10 TL'ye satılan saatleri Çin'den almaya gerek yok. Sokağa çıkın, bakın, canlı canlı inceleyin ve alın.
    Gözlükler de 10-20 TL'ye istediğin türde, şekilde.

+1 yurt dışından orijinal ürünler getirtmek daha kârlıdır.

• Binbaşı
    1704 Mesaj
    10 - 15 ₺ 'ye Adidas çizgili şapka bulursanız lütfen alıntılayın.
    |
    |

ASUS X541U BlackBerry KEYOne Black Edition Indiana Line DIVA 655
    X96 S905X TvBox Tenda V300 YAMAHA RX-V373
    Panasonic Viera TX-L55ET5
  • Yarbay
    6931 Mesaj

Kesinlikle katılmıyorum. En az 100-150TL ye alırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    marxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
SEO
haberler
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.