Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (1305. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.399
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13031304130513061307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 64316768257905 bu gönderi kodunu nereden takip edeceğim ?
    17track'te bulamadım girecek bir yer.china air post sayfasında 404 veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

64316768257905 bu gönderi kodunu nereden takip edeceğim ?
    17track'te bulamadım girecek bir yer.china air post sayfasında 404 veriyor

Hocam sahtedir o herhalde satıcıyla irtibata geçin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortress34

Çekik göz vicdana oynuyordur, orasını boşverin de 35 günde gelmemesi çok olağan dışı bir durum değil..
    Dispute'u iptal edip bir seferliğine süreyi uzatın derim..

Hocam 10 gündür ürün türkiyede gözüküyor . Dispute iptal etsem de satıcı habersiz süreyi uzatti 2 kez. Gelse de istemiyorum artik

• expo-9009 kullanıcısına yanıt
    6000 feedbackı var elemanın. bir mesaj atayım yine de.
  • Adamın hiç feedback i yok, yaklaşık 5000 parça ürün satmış.. Genel fiyatın yarısına..

Ben güvenip almadım.

mont arayışım çok yönlü devam ediyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delft

Sizin yaptığınız incelemeleri de görmek isteriz.

Gerek görürsem burada yazar burada fotoğraf eklerim merak etme. Gerçi kime ne anlatıyorsam.

• StereoLove kullanıcısına yanıt
    Gelse de istemiyor iseniz yapmanız gereken bir şey yok zaten dispute açmışsınız..
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    yaz milyon tane çıkar tarzına göre seç
  • e6750 kullanıcısına yanıt
    gerek gördüğün günleri de bekleriz, umarım görürüz.

İnsanların paylaşımlarına karşı biraz daha özenli olabilirsin,

konuyu da uzatmayalım.. sen anlatacak birşeyler ve birileri bulursun umarım.
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    o sipariş kodudur, takip kodu sipariş ayrıntılarında verilir.
  • e6750 kullanıcısına yanıt
    Senle burada tartışmaya giremem çünkü zamanima yazik.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3RTi

Bence alınır hocam bende takip ediyorum satıcının 2000'in üzerinde feedback'i var. Ülkemizde en dandik mağazada bile bu paraya şişme mont zor bulunuyor. Bazı arkadaşlar sağlık vs diyorlar ama ben alışveriş merkezlerindekilere de çok güvenmiyorum, güzelce yıkayıp giyilebilir bence :) Alırsanız inceleme bekliyorum

Boyum 1.82 kilom da 80. Hangi boy almalı acaba. Altaki tablo o kadar ingilizce bilmeme rağmen ben anlamadım bir şey. Bazı şeyleri ezbere kafadan sallamışlar sanıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: subaşı

Senle burada tartışmaya giremem çünkü zamanima yazik.

Zamanını yesinler paket geldi takvim çalışmıyor. Al sana inceleme. Ne kadar vakit alıyor bu acaba?

• carterjr kullanıcısına yanıt
    ben, indirimlere pek güvenmiyom. bu gün %40 %60 indirimle s4 g2leri 200 küsüre, s3ü 170 200 civarı veriyolar. bakmadım bile. zaten s4 g2 200 küsür, s3 180 küsür falandı.
  • özket kullanıcısına yanıt
    Ben daha yeni aldım. Duruma göre bilgilendiririm.
  • Cemuska C kullanıcısına yanıt
    Saticiya boy kilo mesaj atsaniz daha iyi olur çünkü tabloyla olacak is değil.o size uygun bedeni soyler .

• fortress34 kullanıcısına yanıt
    evet hocam hepsi çalışıyor
  • Zippo çakmak varmı Aliexpresste? Link atarmısınız lütfen

Ayrıca Lg G2 telefonum için spigen kap aldım. kargoda şuan geliyor.http://www.aliexpress.com/snapshot/6311292132.html
  • Kendi sitemde herhangi bir inceleme yaptığımda yada bir konu ile yazdığımda paylaştım hep. Bunu reklam olarak algılayanlar varmış. Kesinlikle amacım reklam değil. Sonuçta bu konunun amacı ne? Ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı. Konunun ilk sayfasının başında da yazıyor zaten

quote:

"Lütfen konuyu kişisel ürün sorma muhabbetinden çok açılma amacı olan "Yurtdışı ve Ücretsiz Uygun Fiyatlı Ürün Paylaşımı" için kullanınız."

Diye. Zaten amacından çıktı. İlk sayfada yazıyor her gün sorulan bir çok sorunun cevabı. Bende daha fazla kirlenmesin diye kendi siteme yazıp link veriyorum. İsteyen ilgisini çektiği ürünün incelemesine bakar diye de tüm incelemelerimin linkini verdim. Bundan sonra da burda ürünün linkini veririm geldi derim incelemeyi yaparım ama link vermem. Pm ile isteyenlere link veririm.

Konunun amacına da uyayım

Resimli powerbank
    http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-New-Arrival-Case-For-Iphone-4-Wholesale-and-Retail-game-of-thrones-2527/1387651018.html

• 
Sayfa: önceki 13031304130513061307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.