Şimdi Ara

YURTDIŞI TUR TATİL FIRSATLARI (GÜNCEL) - (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neonxxl1001 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.130
Cevap
536
Favori
335.470
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ycakir

200 euro otel + ucak+ transfer dahil olduğunda uygun bir fiyata denk geliyor. o Yüzden paylaştım. Daha önce burada 179 euroya italya turu paylaşmıştım. Otelleri uçakları kullanıp ekstra turlara katılmayacağım.
    eminim ucuzdur. Ben muhalefet olarak yazmadım. Sadece böyle tura giderken o turları almayı göze mi almak gerek yoksa kendimiz mi takılmalı doğasını anlamadım.
  • mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    ben fiyat performans bakıyorum. Eğer o ekstra turu kendim daha ucuza hallediyorsam ekstra tura gitmiyorum. Kendim dolaşıyorum. Bazende şehirlerde daha fazla kalmak istediğim için katılmıyorum.
  • ycakir kullanıcısına yanıt
    Konudaki genel yorumları okudum ama sıfır tecrübe ile gidip bunlara yönelmek oldukça zor olacağını düşünüyorum. Seneye için bir tur yapılabilir, takipteyim
  • ycakir hocam vize ücretinizde dahil edersek yinede uygunmudur yoksa başka kampanya beklemelimiyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam daha ucuzu çıkması zor bence. Burada daha önce 179 euroluk bir italya turu çıkmıştık ama oda 2-3 günde tükenmişti. Bence Fiyat /performans olarak sıcak fırsat.
  • quote:

hocam daha ucuzu çıkması zor bence. Burada daha önce 179 euroluk bir italya turu çıkmıştık ama oda 2-3 günde tükenmişti. Bence Fiyat /performans olarak sıcak fırsat.
    vize çıkmazsa ne oluyor ?
  • tur kalkışından bir ay kalaya kadar iptal edilebiliyor. Tüketici kanunda böyle bir madde var diye biliyorum. avukat bir arkadas veya turizmci var ise daha iyi bir bilgi verebilir.
    Teşekkürler hocam paylaşımın için aldım bakalım ilk tur deneyimim olacak, varmı bu tarz turlar ile ilgili bilmem gereken önemli bilgi

• Gökxah G kullanıcısına yanıt
    1- vizene erkenden başvuru yapman
    2- yanında euro ile gitmen
    3- gideceğin yerleri önceden araştırıp nerede kahve içeceğine kadar planlamanı öneririm.
    4- orta avrupa ülkelerinde ucuz olabilecek ürünleri araştırmanı
    5-gideceğin tarihlerde festival etkinlik kontrolü sağlamalısın bence
    Dikkate alıcam hocam teşekkür ederim.

• quote:

ben fiyat performans bakıyorum. Eğer o ekstra turu kendim daha ucuza hallediyorsam ekstra tura gitmiyorum. Kendim dolaşıyorum. Bazende şehirlerde daha fazla kalmak istediğim için katılmıyorum.
    Hocam ekstra turlar kendin yaosan daha uygun da, otelden cikip baska otele giderken tur yapıyolar sen katilmazsan tesiste bekliyorsun. Ne ara kendimiz tur yapıcaz bos boş tesislerde gececek günümüz ekstra tur yapmazsak. Yada oteller ve ucak icin satin alacagiz kendimiz gezecegiz ozaman. Yoksa sıkıntı. Hangisi mantikli bilemedim. Soyle de bisey var bunların otelleri genelde merkezlere 30 40 dk felan oluyor. Otobus tren de bulamayız. Araba kiralamak gerekir. Sizce nasil mantıklı olur. Tecrube sahibi gezginlerden öneri bekliyoruz. Ne yapilmali sizce en avantajlisi nasıldır. Adamlar bir ekstra avm turu demis 60 euro ve sadece avm ye götürüyorlar. Yada bilmem bise gecesi turu 65 euro . Yok konser 70 euro.Yazik gunah yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk mesajdaki çok ilginç bir tur, sizi sadece otele götürüyor, herşey ekstra. Katılmazsanız, turu benzinciler ve otelde geçiriyorsunuz
    Kaç kere tura gittim, böylesi komik program görmedim

• Arkadaşlar bana yardımcı olabilecek varmıdır ekim ayında balayına gitmeyi düşünüyordum.Ekim ayında bile antalyada güzel oteller 4000-5000₺ bandında onun yerine yurtdışına gideyim diye düşündüm.Tavsiye edeceğiniz yer neresi olur 199€ italya linki bulamadım.Önerebileceğiniz başka yer varmıdır yada?

• Paylaşan arkadaşa teşekkür ederim. Emeğine sağlık. Ben de uygun fiyata İtalya turu aldım. Daha güzel paylaşımlar dileğiyle.

• Orta Avrupa Turu'nun fiyatı oldukça uygun, çok şaşırdım hatta bu kadar ucuz olmasına. Ama biraz detayına bakınca sebebi anlaşılıyor.

Daha önce ekstra turlar dahil bir balkanlar turuna katıldım. Eğer ekstra turlar dahil olmasaydı hiçbir şey yapamazdım. Çünkü genelde bu tarz turlar şehir dışından oteller ayarlıyor, oralardan şehir merkezine gitmek kolay olmuyor, taksiyle de pahalı oluyor. Bunun dışında bir de güzergah üzerinde uğranan turlar var, ya otobüste bekleyeceksiniz, yada tura para vereceksiniz. Bu durumda yine kendim gezerim mantığıyla hareket edilemiyor malesef. Bu yüzden bir şehir değil de birkaç şehir gezilen turlarda gündüz gezilerinin dahil olduğu paketlere bakmakta fayda var.
  • ÇandıR kullanıcısına yanıt
    3 yerde dinlenme tesisinde bırakma durumu var ordan inip devam etmek yada en baştan farklı vasıta ile gidilecek şehre geçilse sorun olur mu? Bende aldım ama şuan kararsızım.

• hocam italya turu 179 euroydu fakat bitti. isterseniz sizde bakın.adı promo italya turu yol üzeri ekstra turlar dahil di
    Hocam extra tur dahil degildi. Ben de aldim turu. Yanlış yazdiniz galiba
  • flaminks09 F kullanıcısına yanıt
    @qwert38 199 euroluk italyayı sorduğu için cevap verdim. ekstra turlar dahil değildi 179 euroluk tura
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.