Şimdi Ara

YURTDIŞI TUR TATİL FIRSATLARI (GÜNCEL) - (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.156
Cevap
535
Favori
337.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tall Man

İki erkek gitsek sorun çıkar mı aynı oda vs,?
    Çıkmaz neden çıksın ki en kotu ihtimalle aynı yatakta yatarsiniz yoksa g*y çiftler var sürüyle zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaliminsan kullanıcısına yanıt
    30 güne kadar turu iptal edip ücretini geri alabiliyorsunuz diye biliyorum.
    erkenden vizeye başvurursanız sıkıntı olmaz.
  • ETS turun Yunan adaları turuna katılan oldu mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ycakir kullanıcısına yanıt
    Rezervasyon yap diyorum. Nihal Şahin ve Fatih Şahin isimli kişilerin özel bilgileri çıkıyor. Site de güvenlik açığı var sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • osmanyasar kullanıcısına yanıt
    Aynisi bende de oldu TC ler falan

• ilginçmiş. bende öyle bir hata almadım.
    hocam esim hamile olduğu icin dogumdan sonra vize almamiz gerekiyo cocuk icinde vize alinacak diye. kampanyayi kacirmamak icin tura simdiden 3 kisilik odeme yapmama izin veriyorlar ama, dogumu beklemeden.

• 25 Şubat-3 Mart Aldık bakalım. MH arayıp teyit etti. Hakkımızda hayırlısı olsun

• Yeşil pasaportum var, italyaya vizesiz gidebiliyor muyum

• yeşil pasaport almak için ne kadar ücret ödemem gerekıyo? bu ücretın dısında herhangı birsey ödeyecekmıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E82506427

Yeşil pasaportum var, italyaya vizesiz gidebiliyor muyum
    Evet. Yeşil pasaporta vizesiz. Ayrıca bir arkadaş yeşil pasaport ücretini sormuştu. 133 tl defter parası alınıyor sadece

• Fiyat cok iyi fakat hiç tecrube etmememe ragmen nedense güvenemiyorum bu turlara.

• biyikliadam kullanıcısına yanıt
    Biz daha önce yine tatil.com ile Prag-Budapeşte-Viyana yapmıştık. Çok memnun kalmıştık. Tavsiye ederiz.
  • Bizde 29 Kasım 6 Aralık arası aldık. Pasaport ve vize için nereye başvurmak lazım güncel ücretleri ne kadar acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birşey sorabilir miyim. 21 28 ocak tarihlerinde aldım turu, ekstra birşey seçmedim. Rehberlerle hiç gezemeyecek miyim, her gün kahvaltıdan sonra serbest zaman diyor, biri bana açıklayabilir mi?

• 60 euro × 2 ücretler vize için 120 desen 7 liradan 840 yapar. Satın alanlar neden 1400 kusur ödüyorlar sordular ki acaba hiç ? Hizmet bedeli altında güzel para alıyor olabilirler :(

• Tatil.com websitesinde hergünün programı detaylı anlatılmış. Oradan okuyabilirsiniz.
  • osmanyasar kullanıcısına yanıt
    Okudum işte, kahvaltıdan sonra serbest zaman. İsteyene ekstra turla gezi diyor. Biz boş boş gezecek miyiz

• Otobüsle İtalya, Yunanistan, Balkanlar turuna katılınılır mı beyler yorucu olur mu acaba?
    hocam tur programlarını okudum hepsinde sabah kahvaltısı sonra serbest zaman isteyen misafirlere ....€ karşılığında şu tur. hiç deneyimlediniz mi turlara katılınmalı mı ya da ne yapılmalı?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.