Şimdi Ara

YURTDIŞI TUR TATİL FIRSATLARI (GÜNCEL) - (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.147
Cevap
535
Favori
336.745
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi tarih için tükendi bilmiyorum ama rastgele baktığım tarihlerin hepsi için tur devam ediyor sadece fiyat artık 220 euro dan başlıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 Şubat 3 Mart promo İtalya var mı ? Geçen hafta 179€ aldık ama ek paket almadık , şimdi alabilir miyim? Tatilsepetinden almıştım.

• Okandem1986 O kullanıcısına yanıt
    Bizde amsterdam a gideceğiz 19 temmuzda. Amsterdamda yapılacaklar belli

• quote:

Orijinalden alıntı: luckystar

Ets ile gemi turu aldim. 27 haziran persembe cikis, pazar sabah donus. Mikanos, santorini, rodos 199 euro.
    Döndüğünüzde yorumları bekliyorum hocam.
  • 29 ekim tarhi için hiç tur bulamadım. Açılmadı mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: luckystar

Bizde amsterdam a gideceğiz 19 temmuzda. Amsterdamda yapılacaklar belli
    Bence marken volendam zaanse schans köyler çok güzel vaktiniz varsa gidin bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karabil07 -- 28 Haziran 2019; 10:26:40 >
  • önümüz kış daha çok promo tur fırsatı gelir, beklemeye devam
  • kenya64 K kullanıcısına yanıt
    ağzıma sürmedim ben de bugüne dek :D muhabbeti severim
  • Ets yunan adaları(mykonos-santorini-rodos) turuna katıldım. Bizim şansımızamı oldu bilmiorum ama ilk gün gemi felaket sallandı odada duramadım dışarı bi bakıyım dedim dışatısı the walking dead gibiydi herkes bitmiş:)
    2.günde salladı ama çok değil..
    Gemide yemekler çok iyi sınırsız çay kahve ikramı var. Su sıkıntısı yok odalar yeterli..
    Adalar biraz pahalı özellikle mykonos en ucuzu rodos..
    Çok güzel bi tur gemiyi değiştirirseler bir kez daha tekrarlarım:))
    Buarada ekstra turlar çok pahalı bireysel gezin inanın %70 daha uyguna geliyo misal:
    Mykonos 8 euro kişi başı merkeze ulaşım
    Bireysel giderseniz seabus 2 euro

Santorini tur 45 euro
    Bireysel giderseniz 6 euro teleferik 1.8 euro oia otobüs

Rodos turu 60 euro
    Tabanvay 0 euro:)

• Burdaki ekstra tur fiyatlatı ve verileni görünce kesinlikle italya turundada bireysel gezicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

ağzıma sürmedim ben de bugüne dek :D muhabbeti severim
    Varsa aklında bir tur , değerlendirelim. Benim pasaport yeşil, vize sorunum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcia1905

Ets yunan adaları(mykonos-santorini-rodos) turuna katıldım. Bizim şansımızamı oldu bilmiorum ama ilk gün gemi felaket sallandı odada duramadım dışarı bi bakıyım dedim dışatısı the walking dead gibiydi herkes bitmiş:)
    Gemide yemekler çok iyi sınırsız çay kahve ikramı var. Su sıkıntısı yok odalar yeterli..
    Buarada ekstra turlar çok pahalı bireysel gezin inanın %70 daha uyguna geliyo misal:

Santorini tur 45 euro

Rodos turu 60 euro
    Hocam başka tiyolarınız var mı . Su skıntısı yok derken 2 taneden sonra ücretli değil mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: karabil07

Bence marken volendam zaanse schans köyler çok güzel vaktiniz varsa gidin bence

Alıntıları Göster
    Ama kendiniz otobüsle gidin
    iki kişi aldığımız hediyeler yemekler otobüs parası ile bir kişi ekstra tur parası aynı idi

• helluri kullanıcısına yanıt
    Günde 500ml 2 su veriyolar ama sabah-öğle-akşam yemeklerinde masaya sınırsız açık su getiriyorlar yetiyo..adalarda su pahalı..bir tüyoda şöyle olsun santorinide gün boyu adada vakit geçiriyorsunuz sabah kahvaltıda kendinize bi sandviç yaparsanız yemek parasından kurtulursunuz santorinide sıradan bi yemek 20-25 euro tutar 20 euro=131 tl:)

• garcia1905 G kullanıcısına yanıt
    slm bende 7-11 temmuz ayni geziyi yapicam 4 gece 5 gun guzel bilgiler vermissiniz

oncelikle gunde 8 icecek hakki var. 2 su 2 asitli 2 kahve 2 alkol sanirim ... bunlarin disinda fiyatlar nasil... 1 kahce kac £ 1 su kac £

yemek sirasinda sinirsiz su yazmissiniz bunu bilmiyordum guzel oldu... yanimda thermos goturup 1 lt adalarda gezerken dosardan su vs almim diyorum 1 su 3£ duydum 1 sandevich 6-7 £ yazilmisti

genel olarak dikkat etmemiz gereknlerden bahsedermisin...

• catik kullanıcısına yanıt
    Rodos ucuz bi ada ucuz derken bizim çeşmemiz bodrumumuz kıvamında:) santorinide 500ml su 3 euro mykonos cidden pahalı bi ada mykonosta idare eden bi yemek enaz 30 euro civarı..

Santorini çok güzel bi yer doya doya gezin kendinizi bırakın plana rehnere hiç bişeye ihtiyacınız yok masalımsı bir ada..

Mykonos limanda bi market var adını unuttum bizim bim a101 tarzı fiyatlar idare eder cinste..

Rodosda dondurma yani mc d. Daki icecream 1 euro rodos bol bol yürüyün her yer tarih old cityi tercih edin derim yeni şehirde pek bişey yok plaj tercihi size kalmış..hemen limanda girenler bile vardı..hayatımda ilk kez şehrin dibinde ve bi limanda pırılpırılbi plaj gördüm okadargüzeldi:)

• quote:

Rodos ucuz bi ada ucuz derken bizim çeşmemiz bodrumumuz kıvamında:) santorinide 500ml su 3 euro mykonos cidden pahalı bi ada mykonosta idare eden bi yemek enaz 30 euro civarı..

Santorini çok güzel bi yer doya doya gezin kendinizi bırakın plana rehnere hiç bişeye ihtiyacınız yok masalımsı bir ada..

Mykonos limanda bi market var adını unuttum bizim bim a101 tarzı fiyatlar idare eder cinste..

Rodosda dondurma yani mc d. Daki icecream 1 euro rodos bol bol yürüyün her yer tarih old cityi tercih edin derim yeni şehirde pek bişey yok plaj tercihi size kalmış..hemen limanda girenler bile vardı..hayatımda ilk kez şehrin dibinde ve bi limanda pırılpırılbi plaj gördüm okadargüzeldi:)
    Hocam mykonosta denize girdiniz mi

• helluri kullanıcısına yanıt
    Malesef mykonosa saat 20.00 de varmış oluyorsunuz ve çok rüzgarlı bi ada denize giremezsiniz malesef gece 4 hareket ediyor gemi.

• quote:

Ets yunan adaları(mykonos-santorini-rodos) turuna katıldım. Bizim şansımızamı oldu bilmiorum ama ilk gün gemi felaket sallandı odada duramadım dışarı bi bakıyım dedim dışatısı the walking dead gibiydi herkes bitmiş:)

Santorini tur 45 euro

Rodos turu 60 euro
    Gemi turu o sallanma mevzusu nedeniyle korkutuyor beni :(

Rodos'a feribotla Marmaris'ten geçtik . çok keyifli bir yer , gemiyle gitsenizde günlük araba kiralayıp heryeri gezebilirsiniz , çok güzel plajları var

fiyatlar konusunda Marmarisle aynıydı ama lezzetler çok daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: kağnıcıoğluteknoloji38

Merhaba arkadaşlar sizden bir konuda yardım isteyecektim.Kısmet olursa 29.09.19 da düğünüm var ekim ayında balayına yurtdışı seyahati düşünüyorum varmı vizesiz bir fırsat?
    Vizesiz Balkanlar turuna katılabilirsiniz yada kapı vizesi alarak yunan Adaları

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.