Şimdi Ara

YURTDIŞI TUR TATİL FIRSATLARI (GÜNCEL) - (11. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 5 Misafir - 8 Masaüstü4 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
2.157
Cevap
536
Favori
337.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Otellerin çok önemli olduğunu düşünmüyorum. Bende halamın kızı ile katılıcam. Eğer bir grup olusturabilirsek ekstra turlar yerine çok daha ucuza kendi programımızı gerçekleştirebiliriz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pardayyan

Otellerin çok önemli olduğunu düşünmüyorum. Bende halamın kızı ile katılıcam. Eğer bir grup olusturabilirsek ekstra turlar yerine çok daha ucuza kendi programımızı gerçekleştirebiliriz...
    hangi tarihli tura katiliyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • catik kullanıcısına yanıt
    6-13 Aralık Promo İtalya

• quote:

Orijinalden alıntı: luckystar

Özelden yazdım, bakabilirseniz sevinirim
    selamlar, mesajınız gelmemiş. Tekrar gönderebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Ücretli özel sektör çalışanıyım vize kolay çıkar mı acaba ve kaça patlar takriben?
    Sadece ücretli özel sektör çalışan bilgisine göre kimse vize çıkıp cikmayacagini bilemez hele konu italya ise hiç bilemez

• Merhaba

Tatilsepeti 4* iptal edildiğini ve 3*a düşürüp farkı iade edebiliriz dediler.
    İptali kabul edip tüketici mahkemesine verebilir miyim? Versem aynı veya daha iyisini istediğim tarihe alabilir miyim?

• Pardayyan kullanıcısına yanıt
    Otel önemli olmaz olurmu hiç; merkeze uzaklığı, otelin temizliği,yiyecek içecek,mevsim kış ısıtması vs vs. Bence en önemli detay otel..promo turlarda otel kalitesinin dişük oldugu bilinen bişey zatende en azından merkezden çok uzak olmazsa süper olur..buarada oteller 48 saat kala belli olucakmış..
    Ben ekstra turlara katılmayı düşünmüyorum fakat araç kiralayıp konakladığımız illere yakın farklı illeride gezmeyi düşünüyorum bakalım artık.

• garcia1905 G kullanıcısına yanıt
    Otel konusunda yapabileceğin birşey olmadığı sürece önemli değil demek istedim. Pompei Toscana ve Ljubljana yi birlikte araba kiralayıp gezebiliriz. Bunun dışında görülmesi gereken yerleri araştırıyorum.

• Pardayyan kullanıcısına yanıt
    Evet güzel bi rota hazırlayabiliriz..müsade ederseniz size özelden yazarım, ilerleyen zamanlarda daha detaylı konuşuruz.

• Merhaba arkadaşlar sizden bir konuda yardım isteyecektim.Kısmet olursa 29.09.19 da düğğnüm var ekim ayında balayına yurtdışı seyahati düşünüyorum varmı vizesiz bir fırsat?

Hocam aynı tura 2016 mart ayında katıldım şiddetle tavsiyen ederim. Ayrıca extra turlar ne kadar pahalı da olsa çok güzel ve dolu dolu geçiyor. Bazen iki şehir arası gidilirken extra tur kapsamında bir yere gidiliyor böyle olunca benzinlikte beklemek durumunda kalıyorsunuz. Bence değerlendirin...

Dipnot... yanınızda terlik götürmeyi unutmayın otel odalarında ayakkabı ile gezmek hoş birşey değil ve rahatsız yataklara şimdiden hazır olun. Bunun dışında herşey muhteşem...

• 179 Euro olan tarih aralığı hangi tarihler

• 5 temmuz tarihli 2 gece saraybosna turu: 199eurohttps://www.etstur.com/Yurtdisi-Tatil-Turlari/Saraybosna-Turu-Turk-Hava-Yollari-ETOSAR2

değerlendirmek isteyenlere..
  • colemerg30 kullanıcısına yanıt
    Ekstra turlar malum kur nedeniyle nerdeyse turdan daha pahalıya geliyor..hepsi olmasada belki 1-2 tur değerlendirilebilir teşekkürler.

• Temmuz ayı içerisinde avrupa turu var mı arkadaşlar fırsat sayılabilecek? otobüs-uçak farketmez..
    Tatil sepetinde extra turlar yuzde 50 indirimli kampanya var suan. Tatil.com da yok

• Merhaba arkadaşlar sizden bir konuda yardım isteyecektim.Kısmet olursa 29.09.19 da düğünüm var ekim ayında balayına yurtdışı seyahati düşünüyorum varmı vizesiz bir fırsat?

Haklısınız ben turu 200 e extraları ise 250 ye almıştım.
  • flaminks09 F kullanıcısına yanıt
    Link var mı hocam ?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.