Şimdi Ara

YURTDIŞI TUR TATİL FIRSATLARI (GÜNCEL) - (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.147
Cevap
535
Favori
336.748
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftasonu bir tur sirketi ile Dubai'ye gidecegim Safari turunu uygun bir fiyata groupondan ayarladim.
    Abu Dhabi'ye yine kendim gidicem tur kendisi 90$ safari 90$ abu dhabi demis 2 kisi siz dusunun 360$...
    2 kisi 350-400 liraya halledicek seylere astronomik rakamlar istiyorlar.Geldikten sonra editlerim.
    Bir tek Ferrari World'e gidebilir miyim onu dusunuyorum Abu Dhabi bus stationlari icin Darb'i indirdim bizim mobiett gibi galiba onla rahat gidilir diyor ama bakalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Cok pahali 500 lira giris ferrariye bence değmez

• BlackEagle24 B kullanıcısına yanıt
    https://www.tatil.com/tur/balkan-uclusu-turu-zorunlu-ekstra-odeme-yok
    Fiyat 169 euro

22 26 Nisan arasında 24 nisana bir gün izin alarak Çarşamba gecesi yola çıkarak yapabileceğiniz bir tur
    Tatil.com indirimi falan yakalarsaniz bi ara gunes10 gibi bir 8ndirim kodu dolanıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: flaminks09

Cok pahali 500 lira giris ferrariye bence değmez
    Kararsız kaldım açıkcası.Şöyle paketler var kişi başı ortalama 400'e geliyor.Dubai'ye ücretsiz shuttle var diyor fakat ben sabah erken gideceğim abu dhabi'ye 7.3 gibi belediye otobüsüne binerim giderim dönüştede bu free bus'lar ile dönebilirim aslında.Bilmiyorum kararsız kaldım..

https://www.tripxtours.com/dubai-tours/ferrari-world-ticket-only
    https://www.tripxtours.com/dubai-tours/ferrari-world-and-yas-waterworld-combo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Cok zenginim diyorsan git hocam yoksa degmez o paraya ben gitmeyecem. Miracle garden a git 70 lira giris

• quote:

Orijinalden alıntı: flaminks09

Cok zenginim diyorsan git hocam yoksa degmez o paraya ben gitmeyecem. Miracle garden a git 70 lira giris
    Bu dediginiz yere gidilebilir gercekten guzel bir yer gibi.
    Ferrari isine ise zaten 1 kere gidilecek bir yer oldugu icin diyorum ama karar veremedim gercekten pahali...
    Ilk gun:Rehber sehri gezdirecek.Eger zaman olursa aksam miracle'a giderim ama zor herhalde.Olmadi Dubai Mall'a gidilip Fountain izlenir.
    Ikinci Gun:Sabah sehir gezisi oglenden sonra safari turu yapacagim
    Ucuncu Gun:Abu Dhabi'ye gidecegim.Seyh Zayed Camisi olur mu bilmiyorum Ferrari World.
    Dorduncu Gun:Ucak 19.35'de ama rehber ne zaman toplanalim der ne der bilmiyorum kritik olucak bugun bana kalsa 16-17'ye kadar serbest zaman verilmesi lazim.Sabah 9'da miracle'a giderim muhtemelen(ilk gun gidemeyecegimi dusunursek).

Baska birsey var mi gezilecek gorulecek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 4 Aralık 2019; 15:52:4 >

Valla ben kendim gidicem. Taktik felan yok takilcam oyle bakalim denize girerim en kotu :)

• Arkadaşlar merhaba 25 Şubat - 3 Mart arasına almış olduğum İtalya Promo turu bana vize çıkmadığı için :) devrediyorum 2 kişilik

Ekstra turlar da dahil ödendi
    7 gece 8 gün turu incelemek isteyenler için linkini aşağı bırakıyorum
    Aldığım fiyattan devredecegim daha 3 ay var ilgilenen olursa bana özelden yazarsa konuşup değişiklik işlemlerini yaparız tur firması değişim yapıyor tatilbudur

Fiyat 6850 lira vize ücreti de dahil

https://www.tatil.com/tur/promo-italya-turu-yol-uzeri-ekstra-turlar-dahil-!?transactionid=57e1673a2de54022bdf82c7873fb7257

Yol üzeri ekstra turlara ilaveten diğer gondol pisa VS. Ekstra lar da dahil hersey dahil yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi con_fal -- 5 Aralık 2019; 18:36:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: con_fal

Arkadaşlar merhaba 25 Şubat - 3 Mart arasına almış olduğum İtalya Promo turu bana vize çıkmadığı için :) devrediyorum 2 kişilik

Aldığım fiyattan devredecegim daha 3 ay var ilgilenen olursa bana özelden yazarsa konuşup değişiklik işlemlerini yaparız tur firması değişim yapıyor tatilbudur

https://www.tatil.com/tur/promo-italya-turu-yol-uzeri-ekstra-turlar-dahil-!?transactionid=57e1673a2de54022bdf82c7873fb7257

Yol üzeri ekstra turlara ilaveten diğer gondol pisa VS. Ekstra lar da dahil hersey dahil yani
    Vize neden çıkmadı hocam ?

• 3yuq kullanıcısına yanıt
    İşsiz olduğum için :)
    Benim hesapta para göstermem de yeterli olmuyormuş birinin bana sponsor olup o kişinin hesabında parası tapusu olacak vs. Bi sürü iş çıkardılar
    Artık ise girince nasipse

Nasıl ayarladınız safari turunu, link var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: matmma

Nasıl ayarladınız safari turunu, link var mı
    https://www.groupon.ae/deals/luxury-tours-5

welcome15 kodunu girince %15 daha indirim yapar.

• quote:

Arkadaşlar merhaba 25 Şubat - 3 Mart arasına almış olduğum İtalya Promo turu bana vize çıkmadığı için :) devrediyorum 2 kişilik

Vize ücreti derken anlayamadım? bizim vizemiz var, ne kadara veriyorsunuz?

• hebelehubele H kullanıcısına yanıt
    Tur şirketine 190 euro vize ücreti de ödemiştim iki kişi için onlar alacaktı ( ama olmadı)
    Düşünüyorsanız özelden iletişime geçelim

• quote:

Tur şirketine 190 euro vize ücreti de ödemiştim iki kişi için onlar alacaktı ( ama olmadı)
    Düşünüyorsanız özelden iletişime geçelim
    Ben annem babam için düşünmüştüm ama vizemiz var. siz burdan çıkartmaya calışın olmazsa bakarız tekrardan, vakit var.
  • Bana çıkmıyor dedi vizede ki adam
    Eger düşünürseniz haberleşelim bende ona göre olmadı firmayı arayıp para iadesi isteyeceğim haber bekliyorum hocam sizden o zaman

• con_fal kullanıcısına yanıt
    10 gün önce bu turdan geldım aynı siteden almısdım 2 kişi 1000euro ödemişdim ekstra turlar dahil
  • powersky kullanıcısına yanıt
    Aynı fiyat zaten

• con_fal kullanıcısına yanıt
    aynen güzel tur tavsiye ederim
  • powersky kullanıcısına yanıt
    Evet çok istemiştim ama vize çıkmıyor ne yazık ki

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.