Şimdi Ara

Yurtdışı Paypal hesabı kullananlar dikkat: 19 nisandan sonra kullanım şartları değişiyor. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
14.099
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Adres onay sorununu ben de yaşamaya başladım. Aslında üye olurken de vardı, fakat zorunlu olmadığını düşünmüştüm. Paypal hesabınıza para aktarırken sorun olmuyor, fakat size para gelirse hesabınıza yatırmıyorlar.

Birkaç gün önce Twitter'de takip ettiğim Amerikalı birisi Fortnite oyunu için çekiliş yapmıştı. Amerika sunucusunda oynamadığım için hediyeyi başka birisine vermesini söyledim. Paypal hesabın varsa göndereyim dedi. Ben de durumdan haberim olmadığı için kabul ettim. Parayı alabilmek için saatlerce uğraştım; ama olmadı. Mecburen geri iade ettim.

Payoneer denilen lanet site de bir işe yaramıyor. Paypal hesabınıza gelen parayı, Amerika'daki banka hesaplarından birisine aktarabiliyorsunuz.

Payoneer'deki banka hesabına aktarmak istedim, fakat bireysel hesaplardan gelen paralar reddediliyormuş.

Dünyanın en ******* ülkeleri böyle sorunlar yaşamazken, bizim sorun yaşamamız saçmalıktan başka bir şey değil.

Bir şeyden de vergi almasan ne olur? Bugüne kadar aldıklarınla borçlarını mı ödedin?

Yurt dışından çöp alsak, vergi alıyorlar. Sıkıntı üstüne sıkıntı. Bakalım bu ülkenin sonu ne olacak?

• Arkadaşlar selam paypal hesabı olan var mı aranızda , bir ürün alacağım ama alamıyorum
  • Arkadaşlar Amerikadan bir PayPal hesabına Turkiyeden ulaşır isem hesap kapanır mı?

Ve bu hesabın bağlandığı ebay hesabına turkiyeden giriş yapabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.